کتونی مشکی رو با چی ست کنیم؟
ست کردن کت چرم و شلوار جین با کتانی مشکی
پوشیدن مانتو بلند و شلوار جین با کتونی مشکی
ژاکت بافت و شلوار جین آبی با کتونی مشکی
ست کردن پالتو و شلوار پارچه‌ای با کتونی مشکی
ست کردن کاپشن و شلوار لی با کتونی مشکی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به با کتونی مشکی چی بپوشیم؟

ما امروز و در این مقاله می خواهیم به شما نحوه صحیح ست کردن کتونی مشکی با انواع لباس های که در کمدتان دارید را عنوان کنیم.

کتونی مشکی رو با چی ست کنیم؟

خب، از آنجایی که خانم ها تنوع بسیار گسترده ای از انواع پوشش را دارند بنابراین راحتر می توانند برای ست کردن استایل خود با کتونی مشکی انتخاب هایی را انجام دهند.

ست کردن کت چرم و شلوار جین با کتانی مشکی

یکی از ست هایی که در این روزها بسیار به کارتان می آید کت های چرم هستند که به راحتی میتوانید آن را با کتونی مشکی و شلوار جین مناسب ست کنید. فقط باید دقت داشته باشید که کت چرم شما نباید خیلی بلند باشد.

ست کردن کت چرم و شلوار جین با کتانی مشکی

پوشیدن مانتو بلند و شلوار جین با کتونی مشکی

دومین گزینه پیشنهادی ما به شما مانتوهای بلند می باشند. مثلا: با خرید مانتو خاکستری رنگ می توانید آن را با کتونی مشکی و شلوار جین آبی تنگ ست کنید.
اگر مانتویی که انتخاب کرده اید جلو باز می باشد پیشنهاد می کنیم لباسی که برای زیر آن انتخاب می کنید هم مشکی رنگ باشد تا استایل جذابی داشته باشید.

ژاکت بافت و شلوار جین آبی با کتونی مشکی

اگر دوست ندارید در استایل خود از مانتو استفاده کنید بهترین گزینه ژاکت های بافت می باشند که برای روزهای پاییزی و زمستانی بهترین انتخاب می باشند.
ست کردن ژاکت بافت با شلوار جین آبی رنگ و کتونی مشکی بسیار زیبا و جذاب می باشد.

پوشیدن مانتو بلند و شلوار جین با کتونی مشکی

ست کردن پالتو و شلوار پارچه‌ای با کتونی مشکی

همیشه هم که نباید برای استایل های که دارید از شلوارهای جین با رنگ های مختلف استفاده کنید.
گاهی اوقات انتخاب شلوارهای پارچه ای هم می تواند به شما در داشتن یک تیپ خاص و زیبا کمک زیادی کند.
شاید با خودتان بگویید که شلوار پارچه ای با کتونی مشکی جندان ست زیبایی نمی شود و اصلا با کتونی نباید شلوار پارچه ای پوشید.
خب، باید به شما دوستان عزیز بگوییم که کاملا در اشتباه هستید اگر با اصول صحیح ست کردن لباس هایتان آشنایی داشته باشید می دانید که شلوارهای پارچه ای را هم میشه با کتونی ست کرد و استفاده کرد.
پیشنهاد می کنیم که پالتو کرم رنگی را با شلوار پارچه ای مشکی به همراه کتونی مشکی ست کنید و متوجه شوید چه استایل زیبایی خواهند شد.

ست کردن کاپشن و شلوار لی با کتونی مشکی

با توجه به اینکه در روزهای پایانی فصل پاییز به سر می بریم و کم کم زمستان دارد از راه می رسد باید به دنبال ست مناسب این فصل باشید که بتوانید آن را با کتونی مشکی تکمیل کنید.
برای داشتن یک تیپ فانتزی توصیه می کنیم کاپشن زیتونی رنگ تهیه کنید و برای زیر آن هم یک پلیور نازک راه راه افقی را انتخاب کنید.
شلواری که برای این تیپ مناسب می باشد،شلوارهای جین آبی یا مشکی تنگ و مام استایل می باشند که می توانید با پوشیدن کتونی مشکی این استایل را تکمیلتر کنید.

ست کردن پالتو و شلوار پارچه‌ای با کتونی مشکی

در نهایت اینکه 

توصیه ما به شما عزیزانی که به ظاهر و استایل خود اهمیت زیادی می دهید این است که همیشه سعی کنید پوشش های مختلف با ایده های جدید را برای یکبار هم که شده امتحان کنید و از این موضوع هراسی نداشته باشید.
ما سعی کرده ایم تا هر آنچه به شما در رسیدن به پاسخ این سوال که با کتونی مشکی چی بپوشیم؟ کمک می کند را در این مقاله برایتان شرح دهیم.
امید است که مطالب عنوان شده راهنمای خوبی باشند برای اینکه شما بتوانید بهترین، زیباترین و مناسبترین لباس ها را برای کتونی مشکی خود انتخاب کنید و ست زیبایی را آماده کنید.

سوالات مربوط به با کتونی مشکی چی بپوشیم؟
  1. کتونی مشکی با مانتو جلو باز ترکیب زیبایی است؟
    اگر می‌خواهید استایل روزمره شما بی‌نهایت جذاب باشد، مانتو جلوباز و کتونی مشکی را با شلوار لگ جسبان بپوشید.
  2. ترکیب مانتو کُتی و شلوار جین با کفش مشکی برای چه موقعیت هایی مناسب است؟
    استفاده از مانتو کُتی بیشتر برای استایل رسمی مناسب شما می توانید این مانتو را به همراه شلوار جین مشکی یا سفید ساده با کتونی مشکی استفاده کنید. 
  3. ژاکت های بلند را با چه کفش و شلواری بپوشیم؟
    با شلوار چرمی تنگ و کتونی مشکی بسیار جذاب می شوند.