رنگ های مناسب برای زمستان
رنگ سیاه بهترین انتخاب برای زمستان
رنگ های سازگار با فصل زمستان
رنگ سفید
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به زمستان امسال چه رنگی لباس ست کنیم؟

یکی از عادت های بدی که اغلب ما داریم این است که با آغاز هر یک از فصل های سال به سراغ انتخاب رنگ های تکرای که در سال گذشته هم از آن ها در استایل هایمان استفاده کرده ایم می رویم مخصوصا برای فصل زمستان. در حالی که می توانیم از رنگ های متنوع و زیبای دیگری هم در این فصل استفاده کنیم. این مسئله را به خاطر داشته باشید که رنگ لباس از موارد بسیار با اهمیت می باشد که متاسفانه زیادی به آن توجهی نمی کنیم.

رنگ های مناسب برای زمستان 

برای اینکه بدانیم زمستان امسال چه رنگی لباس ست کنیم؟ باید به رنگ پوست و مو خود توجه داشته باشیم و رنگی متناسب با آن ها را انتخاب کنیم. البته سلیقه شخصیتان را نباید دست کم بگیرید.
برای آن دسته از دوستانی که دارای پوست های گندمی و زیتونی می باشند و موهایی به رنگ قهوه ای تیره دارند انتخاب لباس هایی با رنگ قرمز تیره و آلبالوئی می تواند گزینه مناسبی باشد
یا آن دسته از دوستانی که موهای بلوند با پوست خیلی روشن دارند بهتر است از رنگ های بژ و آبی در لباس های زمستانی خود استفاده کنند.

راهنمای ست کردن رنگ های زمستانی

رنگ سیاه بهترین انتخاب برای زمستان

از دیگر رنگ هایی که می توانید برای لباس های زمستانی خود انتخاب کنید رنگ همیشه در صحنه یعنی رنگ سیاه یا مشکی می باشد.
زمانیکه شما رنگ مشکی به تن می کنید می تواند روی چهره شما تاثیر زیادی بگذارد و باید به این مسئله توجه داشته باشید.
پوشیدن لباس های مشکی یا سیاه اندام شما را باریکتر نشان می دهد بنابراین اگر زیاد لاغر هستید پیشنهاد می کنیم به سراغ لباس های مشکی برای زمستان نباشید.

رنگ های سازگار با فصل زمستان

شما علاوه بر فهمیدن این موضوع که زمستان امسال چه رنگی لباس ست کنیم؟ باید به فکر جور کردن رنگ کفش، کیف، شال و سایر لوازمی که در استایل زمستانی خود می خواهید از آن ها استفاده کنید هم باشید.
شاید شما هم علاقه زیادی به رنگ آبی نیلی داشته باشید اما نمی دانید زمان خرید کیف زنانه یا کفشی که می خواهید بپوشید چه رنگی مناسب با این رنگ آبی نیلی می باشد و ست کردن آن برایتان کار سخت و دشواری است.
پیشنهاد ما به شما این است که پوشاک خود را در یک ته رنگ انتخاب کنید تا ست کردن آن برایتان آسانتر باشد مثلا یا یک رنگ تیره را انتخاب کنید و یا اگر رنگ های روشن را دوست دارید یک رنگ خاص از میان آن ها را انتخاب کنید.
بدون شک جور کردن لباس به این شکل، ساده تر از جور کردن چند رنگ مختلف است.

لباس های شیک زمستانی

رنگ سفید

پیشنهاد بعدی ما برای زمستان امسال به شما انتخاب رنگ سفید است که از جمله رنگ هایی است که به هر سن و سال و رنگ پوستی می آید.

برای اینکه خیلی هم در استایل خود رنگ سفید به کار نبرده باشید بهتر است رنگ دیگری را هم به آن اضافه کنید.
برای مثال» رنگ سفید مایل به نباتی یا شیری و یا عاجی با رنگ پوستی  خاص متناسب است، در حالی که سفید خالص با همه نوع پوست هماهنگی دارد.

رنگ سفید برای استایل زمستانی

در نهایت اینکه 

توصیه ما به شما دوستان و همراهان پُرُوِ این است که از جور کردن رنگ ها و طرح های مختلف با هم ترسی نداشته باشید.
نقش ها، طرح ها و رنگ هایی که دوست دارید را در کنار هم قرار دهید و آن ها را با هم جور کنید. شما می توانید رنگ هایی که دوست دارید را یا به صورت تکی استفاده کنید و یا اینکه آن ها را با هم ترکیب کنید تا نتیجه آن چیزی شود که دوست دارید.
امیدواریم توانسته باشیم به شما کمک کنیم تا متوجه شوید که زمستان امسال چه رنگی لباس ست کنیم؟ برای راهنمایی های بیشتر می توانید با مشاوران ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به زمستان امسال چه رنگی لباس ست کنیم؟
  1. چه رنگ هایی برای فصل زمستان مناسب می باشند؟
     رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی، بنفش، خاکستری، قهوه ای، مشکی، خردلی، شتری، طیف رنگ سبز و آبی پر رنگ از بهترین رنگ ها برای فصل زمستان هستند.
  2. رنگ زرد خردلی را با چه رنگ هایی می توان برای رمستان ست کرد؟
    زرد خردلی با بیشتر رنگها قابلیت ترکیب شدن دارد اما به صورت کلی با رنگ بنفش به خوبی ترکیب می‌شود و در کنار رنگ‌های خنثی مانند: سیاه، سفید و خاکستری نیز گزینه ای بسیار جذاب می سازد.
  3. ترکیب کردن رنگ های زمستانی با هم ترکیب خوبی می باشد؟
    بله، ترکیب کردن رنگ های زمستانی با هم بسیار جذاب و زیبا می باشد.