بایدها و نبایدها

نکته اول

لباس مجلسی را بپوشید که اندازه شما باشد از پوشیدن لباس مجلسی که بسیار تنگ یا گشاد است خودداری کنید این مدل لباس ها باعث می شوند تا شما چاق تر به نظر برسید. اگر لباس های بسیار تنگ را برای پوشیدن انتخاب کنید چین و چروک هایی در قسمت تنگ و چسبان لباس بوجود می آید که بسیار جلوه زشتی را به اندام شما می دهد و اضافه وزن شما را مشهودتر میکند.

نکته دوم

از لباس مجلسی با مدل یقه هفت استفاده کنید زیرا این مدل لباس ها شما را لاغرتر نشان می دهند. با پوشیدن لباس مجلسی با یقه هفت توجه اکثر افراد سمت گردن و بالاتنه شما می رود که بهتر است از گردنبند ظریف و زیبایی برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید و بدرخشید.

نکته سوم

از دامن هایی که اندازه آن ها تا بالای زانو شما است استفاده کنید چرا که پوشیدن دامن کوتاه شما را قد بلندتر نشان می دهد. هرگز سراغ دامن های بلندی که تا ساق و مچ پای شما هستند نروید.

نکته چهارم

بهتر است لباس مجلسی که انتخاب میشود  برای خانمهای چاق، دارای خطوط عمودی باشد زیرا طرح ها و خطوط عمودی باعث می شوند تا شما قد بلندتر و لاغرتر به نظر برسید.

نکته پنجم

تا حد امکان از کفش پاشنه بلند با پاشنه های هشت سانتی متری استفاده کنید. کفش های پاشنه بلند باعث می شوند تا پاهای شما کشیده تر به نظر برسند و بنابراین اندام شما متناسب تر و لاغرتر دیده میشود.