خرید کیف پول زنانه
نکات مهم برای خرید کیف پول زنانه
مشخص کردن موقعیتی که می خواهید از کیف استفاده کنید
میزان بودجه ای که می خواهید برای خرید کیف در نظر بگیرید
انتخاب سایز کیف( کوچک و بزرگ بودن کیف پول)
جنس کیف پول
انتخاب رنگ کیف
توجه به داخل کیف پول
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید کیف پول زنانه مناسب

خرید کیف پول زنانه

حتما شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که برای خرید کیف پول هم از خود حساسیت زیادی نشان می دهید و در این امر بسیار سختگیر می باشید؟!
خب، باید بگوییم که این امر کاملا منطقی و طبیعی می باشد چرا که این سبک کیف های زنانه از جمله کیف هایی هستند که شما روزانه زیاد از آن ها استفاده می کنید پس کاربردی بودن آن در عین شیک بودن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
برای خرید کیف زنانه از جمله کیف پول زنانه شما باید نکات مهمی را قبل از خرید کردن در نظر داشته باشید. همکاران ما در سایت porove.com به شما کمک خواهند کرد تا اگر هنوز برای خرید کیف پول زنانه مناسب اقدامی انجام نداده اید شما را راهنمایی کنند تا بتوانید یک خرید مطمئن داشته باشید.

کیف پول زنانه

نکات مهم برای خرید کیف پول زنانه

 • مشخص کردن موقعیتی که می خواهید از کیف استفاده کنید
 • میزان بودجه ای که می خواهید برای خرید کیف در نظر بگیرید
 • انتخاب سایز کیف( کوچک و بزرگ بودن کیف پول)
 • جنس کیف پول 
 • انتخاب رنگ کیف
 • توجه به داخل کیف پول

مشخص کردن موقعیتی که می خواهید از کیف استفاده کنید

اولین نکته که در زمان خرید کیف پول زنانه مناسب باید به آن توجه داشته باشید این است که از آن می خواهید در چه موقعیت و مکان هایی استفاده کنید؟!
کیف پول انتخابی را برای داخل کیف خود در محل کار نیاز دارید یا می خواهید از آن برای خرید های روزانه خود استفاده کنید؟!
شاید به ظاهر سوالاتی که مطرح شده اند خنده دار باشند اما جواب این سوال ها بسیار مهم هستند و به شما در یک خرید مناسب کمک زیادی می کنند. کیف پول هم مانند سایر کیف هایی که شما از آن ها استفاده می کنید با توجه به موقعیت مکانی که قصد استفاده از آن را دارید متفاوت می باشند. مثلا کیف پولی که شما آن را داخل کیف مجلسی خود قرار می دهید و در میهمانی از آن استفاده می کنید طبیعتا نباید همان کیف پولی باشد گه برای خرید های روزانه خود از آن استفاده میکنید.

خرید کیف پول زنانه

میزان بودجه ای که می خواهید برای خرید کیف در نظر بگیرید

کیف پول هم دارای برندهای مختلف زیادی می باشد و به همین خاطر است که انتخاب را برای برخی از خانم ها دشوار کرده است. کیف هایی که از برندهای مختلف تولید شده اند دارای کیفیت های مختلفی می باشند و بنابراین قیمت های مختلفی هم دارند و گاها گران قیمت تر از سایر کیف پول هایی هستند که از برند خاص و مشخصی نمی باشند.
بنابراین قبل از خرید مشخص کنید که تا چه اندازه می خواهید برای خرید کیف پول زنانه مناسب هزینه کنید. 50.000 هزار تومان ،  150.000 هزار تومان یا 500.000 هزار تومان؟؟!
پیشنهادی که ما در سایت پُرُوِ به شما خانم های خوش سلیقه داریم این است که کیفی را انتخاب کنید که از برندهای شناخته شده می باشند. اما اگر بودجه ای که در اختیار دارید محدود می باشد می توانید از برندهای داخلی کیف پول مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

انتخاب سایز کیف( کوچک و بزرگ بودن کیف پول)

سایز کیف پولی که قصد خرید آن را دارید را فراموش نکنید. برخی از خانم ها دوست دارند که از کیف پول های کوچک اما جا دار استفاده کنند و بر خی دیگر کیف پول های بزرگ را ترجیح می دهند.
سایز کیف پول یکی دیگر از نکات مهم و هائز اهمیت در زمان خرید کیف پول زنانه مناسب است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. برای اینکه بهتر و راحتر بتوانید کیف پول مناسبی را برای خود خریداری کنید دو نکته زیر را در نظر داشته باشید.

 1. با توجه به فرم بدن خود کیف مورد نظرتان را انتخاب کنید 
 2. میزان آیتم‌هایی که قرار است در کیف پول خود قرار دهید و با خود به همراه داشته باشید در نظر بگیرد.

قیمت کیف پول زنانه

جنس کیف پول 

قطعا که شما دوست دارید کیف پولی که خریداری می کنید در کمترین حالت ممکن دو سال برای شما کار کند بنابراین جنس کیفی که خریداری می کنید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
بنابراین مسئله بعدی که در زمان خرید کیف پول زنانه مناسب باید به آن دقت داشته باشید جنس کیفی است که انتخاب می کنید. ما پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید چند سال متوالی از کیف پول استفاده کنید به سراغ کیف پول های چرمی بروید. شاید قیمت آنها نسبت به سایر کیف پول های زنانه بیشتر باشد اما در عوض از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

انتخاب رنگ کیف

اگر قصد دارید که در محل کارتان و برای خریدهای روزانه کیف پول انتخاب کنید بهتر است که از رنگ‌های سیاه و قهوه‌ای و مشابه آن استفاده کنید و برای موقعیت‌های مهمانی می‌توانید سراغ رنگ‌های صورتی، قرمز و ... بروید.

توجه به داخل کیف پول

برخی از تولید کنندگان کیف پول زنانه تنها روی بخش بیرونی کیف متمرکز می شوند و آن را از مواد با کیفیت تهیه می کنند و برای بخش های داخلی از موادی با کیفیت پایین تر. بنابراین هنگام خرید کیف پول زنانه حتما قسمت داخلی کیف پول را به خوبی بررسی کنید.

نکات مهم برای خرید کیف پول زنانه

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با معرفی نکات لازم برای خرید کیف پول زنانه توانسته باشیم به شما خانم های خوش سلیقه کمک کرده باشیم تا بتوانید برای خرید کیف پول زنانه مناسب گزینه را انتخاب و خریداری کنید که مورد پسند و نیازتان باشد.
در صورتی که در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتر داشته باشید می توانید با مشاوران ما از طریق سایت  porove.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به خرید کیف پول زنانه مناسب
 1. بهترین رنگ برای کیف پول زنانه چه رنگی است؟
  اگر می خواهید از کیف پول خود برای محل کار استفاده کنید بهترین گزینه انتخاب رنگ های مشکی و قهوه ای می باشد. اما اگر برای میهمانی می خواهید کیف پول مناسب خریداری کنید رنگ های شاد گزینه مناسب تری هستند.
 2. برای خرید کیف پول زنانه چقدر باید هزینه کرد؟
  هزینه کیف پول زنانه بستگی به خود شما دارد. اگر هر سال میخواهید کیف پول خود را عوض کنید می توانید از کیف های ارزان قیمت با جنس های متفرقه استفاده کنید اما اگر می خواهید حداقل 2 سال از کیف پول خود استفاده کنید کیف پول های چرمی گزینه مناسبی هستند که کمترین قیمت برای آن ها به طور تقریبی 200.000 تومان می باشد.
 3. کوچک یا بزرگ بودن کیف پول چقدر مهم است؟
  این مسئله هم کاملا سلیقه ای است شاید شما در یک کیف پول کوچک هم بتوانید تمام آنچه که مورد نیازتان می باشد را جای دهید اما باید به دوام و استقامت کیف هم توجه داشته باشید.