انتخاب و خرید شال زمستانی
نکات مهم برای خرید شال زمستانی
شال یا روسری
رنگ و طرح شال و روسری
جنس شال و روسری پاییزی
کیفت شال پاییزی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید شال زمستانی

در زمان خرید شال زمستانی یک نکته مهم را باید در نظر داشته باشید و به آن دقت زیادی کنید. درست است که شال یکی از اکسسوری های لازم برای کمد لباس خانم ها می باشد اما اینکه شما برای خرید و انتخاب شال زمستانی به سراغ چه جنسی بروید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. تیم پُرُوِ می خواهد در این مقاله شما را با اصلی ترین نکاتی که در زمان خرید شال زمستانی باید در نظر داشته باشید اشاره ای داشته باشد و آن ها را برای شما شرح دهد تا انتخاب و خرید خوبی را انجام دهید.

انتخاب و خرید شال زمستانی

برای خرید اکسسوری های هر فصل  اولین قدمی که باید بردارید چیست؟ اولین مسئله برای خرید این است که شما برای خرید شال نیازی به دانستن سایز ندارید و تنها باید به تنوع طرح و رنگ آن ها دقت کنید. با توجه به اینکه تنها چند روز به شروع فصل زمستان باقی مانده است بدون شک قیمت شال و روسری های موجود در بازار افزایش پیدا خواهند کرد.افزایش قیمت می تواند به دغدغه های شما بیافزاید اما اگر به خوبی آنچه که برای خرید شال زمستانی باید در نظر داشته باشید را بدانید شک نکنید که می توانید بهترین و زیباترین شال را با قیمت مناسبی خریداری کنید.

شال زمستانی

نکات مهم برای خرید شال زمستانی

همیشه برای خرید هر نوع لباس یا شال و روسری دانستن یک سری نکات از اهمیت زیادی برخوردار می باشند. چرا که به شما در یک خرید بهتر کمک خواهند کرد. برای خرید شال زمستانی هم باید نکات مهم زیر را در نظر داشته باشید.

 • شال یا روسری
 • رنگ و طرح شال و روسری
 • جنس شال و روسری پاییزی
 • کیفت شال پاییزی

شال یا روسری

به نظر شما برای فصل سرد زمستان گزینه مناسب خرید شال است یا خرید روسری؟ قبل از خرید باید این مسئله را برای خود حل کنید که دوست دارید کدام یک از این دو گزینه را به کمد لباس های خود اضافه کنید.
 بعد از اینکه خودتان با این مسئله به خوبی کنار آمدید باید به سراغ این گزینه بروید که شال بیشتر به چهره شما می آید یا اینکه با روسری چهره شما زیباتر نمایش داده می شود آن وقت می توانید انتخاب درست و بهتری داشته باشید.
به خاطر داشته باشید که راحت بودن عدم نیاز به مرتب کردن مداوم مسئله مهمی است که در انتخاب شال و روسری به شما کمک زیادی خواهد کرد.
 اگر احساس میکنید که اگر شال زمستانی خریداری کنید مدام باید هواستان باشد که از سرتان سُر نخورد بهتر است گزینه روسری زمستانی را انتخاب کنید و بالعکس.

شال زمستانی بافت

رنگ و طرح شال و روسری

بعداز اینکه انتخاب کردید برای استایل زمستانی امسال خود شال زمستانی بخرید یا روسری زمستانی نوبت به گزینه دوم یعنی طرح و رنگ آن می رسد.
 شما میخواهید شال یا روسری انتخابی را با کدام لباس های زمستانی خود ست کنید.
یکی از رنگ های پرطرفدار برای فصل زمستان رنگ یشمی می باشد که شما می توانید ترکیبی از آن را در استایل زمستانی خود داشته باشید. مثلا به سراغ خرید شال یا روسری سبز یشمی بروید.
فراموش نکنید که برای انتخاب رنگ شال و روسری زمستانی باید فرم صورت و رنگ پوست چهره تان را هم در نظر داشته باشید.
با توجه به تنوع در طرح و رنگ شال و روسری های زمستانی به شما حق می دهیم که انتخاب برایتان سخت باشد.
 به همین خاطر و برای راحتی کار شما ما، در ادامه به چند دسته بندی پرطرفدار شال زمستانی که می توانند در زمان خرید به شما کمک کنند اشاره ای کرده ایم.

 1. طرح هاي سنتي 
 2. طرح هاي مدرن 
 3. تك رنگ 

جنس شال و روسری پاییزی

این کاملا طبیعی است که شما به دنبال شال و روسری با ضصخامت بیشتری برای فصل زمستان باشید. پس آشنایی با جنس شال و روسری مناسب این فصل نیز حق مسلم شما است.
 شال های زمستانی همچون شال و روسری بهاری نازک و خنک نیستند و از ضخامت و گرمای بیشتری برخوردار می باشند.
 برخی از شال و روسری هایی که برای فصل زمستان خانم ها انتخاب می کنند از لحاظ وزنی هم سنگین تر از شال رو روسری های دیگر می باشد.
 شما می توانید برای خرید شال زمستانی به سراغ شال های بافتنی، نخی های گرم و کلفت بروید.

کیفت شال پاییزی

اما مسئله و نکته آخری که در خرید شال زمستانی می توانید به شما کم زیادی کند کیفیت شال یا روسری است که برای این فصل سال انتخاب می کنید.
اگر برای خودتان می خواهید شال زمستانی خریداری کنید که با استایل شما همخوانی داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است به سراغ مدرنترین مدل شال و روسری این فصل بروید زیرا که برای خرید شال و روسری نکته ای که از همه موارد عنوان شده اهمیت بیشتری دارد سلیقه فردی شما است.
 کیفیت را از یاد نبرید زیرا شما میخواهید حداقل دو سال از شالی که خریداری کرده اید استفاده کنید. دقت کنید که کوچکترین ایرادی در شال یا روسری انتخابی شما وجود نداشته باشد. برای اطمینان بیشتر از فروشنده این سوال را بپرسید که آیا امکان تعویض وجود دارد یا خیر؟!

نحوه بستن شال زمستانی

در نهایت اینکه 

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که یکی از اکسسوری های ضروری برای فصل زمستان شال می باشد. ما در سایت پُرو به یک سری نکات ابتدایی که برای خرید شال زمستانی نیاز دانسته ایم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا انتخاب و خرید بهتری داشته باشید اشاره کرده ایم. امیدواریم که با عنوان کردن این موارد توانسته باشیم شما را در یک خرید آسان همراهی کرده باشیم.

سوالات مربوط به خرید شال زمستانی
 1. مناسب ترین رنگ برای شال و روسری زمستانی چه رنگ هایی می باشد؟
  خوب این موضوع کامل سلیقه ای است که شما دوست داشته باشید در کمد مربوط به شال و روسریتان چه رنگ بندی از شال زمستانی داشته باشید. اما از پرطرفدار ترین رنگ ها بری فصل زمستان سبز یشمی می باشد.
 2. ضخامت شال زمستانی چقدر باید باشد؟
  خوب این دقیقا یک نکته مهم است که در زمان خرید شال زمستانی باید به آن توجه داشته باشید. ضخامت شال زمستانی بسته به طبع هر کس فرق می کنم. شما باید بدانید که فردی با طبع گرم هستید یا برعکس طبع سردی دارید. طبیعتا افرادی که گرمایی هستند ترجیح می دهند که ضخامت شال آن ها کمتر باشد و برعکس افراد سرمایی به دنبال شال هایی با ضخامت بالا می باشند.
 3. قیمت شال های شما چقدر می باشد؟
  بسته به جنس و نوع شال انتخابی قیمت ها متفاوت می باشد مثلا ما در سایت پُرو  قیمت های شال های خود را از 100 تومان آغاز کرده ایم و با توجه به کیفیت و جنس آن ها  قیمت ها متفاوت می باشند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت شال و روسری های ما با یخش پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.