خرید کیف زنانه
انواع کیف زنانه
کیف خرید
کیف دستی
کیف تک بند
کوله پشتی
کیف کمری
چطور کیف زنانه مناسب بخریم؟
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید انواع کیف زنانه

خرید کیف زنانه

مدل ها و سبک های متنوع بسیاری از کیف های زنانه در بازار موجود می باشد که شما با توجه به مکانی که می خواهید از آن ها استفاده کنید اقدام به خرید انواع کیف زنانه خواهید کرد.
کیف های زنانه کاربردهای مختلف زیادی دارند و از جنس های مختلف با کیفیت های متنوع طراحی شده اند که بسته به طرح و جنس ها قیمت های مختلفی هم دارند.
اینکه شما می خواهید در چه موقعیت مکانی از کیف خریداری شده خود استفاده کنید دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و می تواند بر نحوه خرید شما تاثیر زیادی بگذارد.
ما سعی کرده ایم که در این مقاله از سری مقالات سایت porove.com درباره انواع کیف های زنانه موجود در بازار که طرفداران بسیار زیادی هم دارند صحبت کنیم تا شما دوستان و همراهان عزیز بتوانید برای خرید کیف مناسب خود تصمیم بهتری را بگیرید.

شیک ترین کیف زنانه

انواع کیف زنانه

یکی دیگر از اکسسوری های مهم در کمد خانم ها بعد از شال و روسری، مانتو، کفش و... کیف می باشد که همیشه دوست دارند طرح ها و رنگ های مختلفی را برای ست کردن با استایل های مختلف خود در کمدشان داشته باشند.
در واقع میتوان گفت: کیف از مهمترین انتخاب ها برای خانم ها می باشد که تاثیر زیادی بر استایل و شیک پوشی آن ها دارد.
انواع کیف های زنانه که در دسته بندی پرطرفدارترین و پرکاربردترین کیف های زنانه می باشند عبارتند از:

 • کیف خرید
 • کیف دستی
 • کیف تک بند
 • کوله پشتی
 • کیف کمری

کیف خرید

اولین و پرطرفدارترین کیف زنانه، کیف خرید خانم ها می باشد. کیف های بزرگ زیپ داری که راحت می توانید هر آنچه که می خواهید را در آن جای دهید.
این مدل کیف های زنانه به اندازه ای جادار و بزرگ می باشند که شما می توانید بیشتر لوازم های ضروری خود را در آن جای داده و همه جا به همراه داشته باشید.

کیف خرید برای خانم های خوش سلیقه

کیف دستی

دومین مدل از کیف های زنانه که دارای طرح های ظریفی می باشند، کیف دستی زنانه است. طراحی این مدل کیف های زنانه به گونه ای است که شما می توانید آنها را روی دست و آرنج خود بیاندازید.
کیف هایی که حمل آن ها بسیار آسان می باشد و اندازه متعادلی هم دارند( یعنی نه آنقدر بزرگ و سنگین هستند و نه کوچک و خیلی سبک)
شما در این مدل از کیف های زنانه می توانید تنها لوازمی را قرار دهید که روزانه به آن ها نیاز دارید مانند، جعبه عینک، کیف پول، موبایل و...

کیف دستی زنانه

کیف تک بند

یکی دیگر از کیف های زنانه که می توانید در گزینه خرید انواع کیف زنانه آن را در اولویت قرار دهید کیف های تک بند زنانه می باشند.
این کیف ها کوچک طراحی شده اند  و دارای بندهای چرمی یا زنجیری شکل می باشند.
کیف های تک بند که از جنس های مختلف و در طرح های متنوع زیاد تولید شده اند برای مسافرت، پیاده روی و گردش ها یکوتاه مدت مناسب ترین کیفی هستند که شما خانم های خوش سلیقه می توانید با خود به همراه داشته باشید.

خرید کیف تک بند

کوله پشتی

کوله پشتی ها نیز همچون سایر کیف های زنانه انواع مختلف با کاربردهای مختلف دارند. شما هم برای استفاده روزمره خود می توانید از کوله پشتی استفاده کنید و هم برای دانشگاه رفتن، مسافرت، محل کار و...

کوله پشتی های زنانه جذاب

کیف کمری

کیف های کمری زنانه از خفن ترین و پرطرفدارترین کیف ها می باشند که شما می توانید در مکان های شلوغ به راحتی و به دور از استرس از آن ها استفاده کنید.
این کیف ها همچون کیف های ساکی گنجایش زیادی ندارند و شما تنها میتوانید لوازم خیلی ضروی  و دارای ابعاد کوچک همچون پاسپورت و کیف پول در آن قرار دهید.

کیف کمری

چطور کیف زنانه مناسب بخریم؟

کیف یکی از مهمترین بخش های پوششی برای خانم ها به شمار می آید و هر خانم خوش سلیقه و خوش پوشی نیاز به خاص ترین کیف دستی و ... دارد که به راحتی وسایل ضروری خود را داخل آن قرار دهد.
به خاطر داشته باشید که انتخاب مناسب کیف می تواند به کیفیت استایل شما بیافزاید پس در زمان خرید حتما به جنس آن توجه زیادی داشته باشید.

انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم در این مقاله اشاره ای به خرید انوع کیف زنانه داشته باشیم. کیف هایی که این روزها بازار بسیار داغی دارند را به شما معرفی کنیم تا با توجه به سلیقه ای که دارید و با توجه به کاربرد مد نظرتان بهترین و مناسب ترین کیف را انتخاب کنید.

سوالات مربوط به خرید انواع کیف زنانه
 1. قبل از خرید کیف زنانه باید به چه نکاتی توجه داشت؟
  طرح و نقش کیف، کاربرد کیف، اندازه و جنس کیف از مهم ترین مواردی هستند که قبل از خرید باید به آن ها توجه داشته باشید.
 2. کیف و کفش را چطور باید با یکدیگر ست کرد؟
  بهتر است کیف و کفشتان را از یک طرح و رنگ انتخاب کنید یا دست کم جنس آنها را با هم هماهنگ کنید.
 3. چه زمان از خرید کیف رضایت کامل خواهیم داشت؟
  یک کیف مناسب زمانی ایده آل خواهد بود که بر طبق نیاز شما انتخاب شود.