خرید شال و روسری
قواعد خاص برای انتخاب بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن
اهمیت بالای انتخاب شال و روسری
تعیین کردن سردی و گرمی پوست
پیشنهاد بهترین رنگ شال و روسری برای پوست های روشن
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن

همانطور که می دانید همه انسان ها دارای رنگ پوست متفاوت می باشند. برخی پوست های تیره ای دارند، برخی گندمی هستند، برخی سفید و..... شاید به همین خاطر است که در بیشتر موارد انتخاب رنگ لباس ها برایمان کار سخت و دشواری به نظر می رسد. مثلا: خانم هایی که دارای رنگ پوست روشن می باشند و قصد خرید شال را دارند گاها نمی دانند که بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن چه رنگ هایی می باشند.
به همین علت اغلب بعد از خریدی که انجام داده اند پشیمان می شوند و دوست ندارند شال یا روسری که خریداری کرده اند را استفاده کنند.
اما اصلا جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد، ما امروز می خواهیم برای شما عزیزان بازگو کنیم که اگر دارای پوست روشن می باشید چطور می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید شال و روسری

خرید شال و روسری

شاید اغلب شما عزیزان این مسئله را ندانید که اولین چیزی که باید در زمان انتخاب و خرید شال یا روسری دلخواه خود به آن توجه زیادی داشته باشید رنگ و تناژ پوست شما می باشد.
همانطور که در متن بالا نیز اشاره کرده ایم طیف رنگ های پوستی بسیار متنوع می باشند که به شکل کلی به سه دسته پوست تیره، روشن و گندمی تقسیم بندی شده اند.
بنابراین آگاهی از اینکه شما جزء کدام دسته می باشید و پوست شما چه تناژ رنگی دارد به شما کمک خواهد کرد تا در زمان خرید مانتو، شال، لباس مجلسی و... بتوانید بهترین و مناسبترین انتخاب را داشته باشید.
بسیاری از دوستان عزیز هستند که در زمان انتخاب شال و روسری به دنبال گزینه ای هستند که بتوانند آن را با مانتو، کیف یا کفش خود ست کنند.
اما لازم است بدانید که برای داشتن یک ظاهری خاص و منحصر به فرد قبل از هر اقدامی در جهت ست کردن لباس هایتان باید رنگ پوست خود را در نظر داشته باشید و با توجه به آن انتخاب های خود را انجام دهید.
برای مثال می توان گفت: بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن می تواند رنگ هایی همچون طوسی، کرمی، فیلی و قرمز باشد.
در ادامه بیشتر درباره قواعد خاص رنگ هایی که افرادی با پوست روشن می توانند برای خرید شال یا روسری خود به سراغ آن ها بروند صحبت خواهیم کرد.

قواعد خاص برای انتخاب بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن

همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم انتخاب بهترین و مناسبترین رنگ شال و روسری برای افرادی با پوست روشن دارای یک سری قواعد خاص می باشد که در ادامه به دو مورد از آن ها اشاره کرده ایم و به اختصار نیز آن ها را برایتان توضیح داده ایم.

 • اهمیت بالای انتخاب شال و روسری
 • تعیین کردن سردی و گرمی پوست

اهمیت بالای انتخاب شال و روسری

اهمیت بالای انتخاب شال و روسری

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که اصلا چرا باید انتخاب شال و روسری اهمیتی داشته باشد؟
خب، ما به شما خواهیم گفت که: دلیل اهمیت شال و روسری این است که در ارتباط با دیگران اولین چیزی که به چشم طرف مقابل شما می آید صورت شما می باشد و به همین خاطر است که انتخاب بهترین و مناسبترین رنگ برای شال و روسری می تواند در این ارتباط تاثیر زیادی داشته باشد.
همچنین به همین خاطر است که شال و روسری از جمله مهم ترین و اصلی ترین اکسسوری هایی هستند که خانم ها در استایل خود از آن ها استفاده می کنند.
اجازه دهید که این موضوع را با یک مثال ساده برایتان بیشتر توضیح دهیم. حتما برای شما پیش آمده است که بعد از پشت سر گذاشتن یک روز کاری شلوغ، دوست خود را ملاقات کرده باشید و به شما گفته باشد که امروز چقدر چهره ایت زیباتر شده است.
به نظر شما چرا باید دوستتان همچین حرفی به شما بزند؟ دقیقا درست حدس زدید به خاطر انتخاب درستی که انجام داده اید یعنی انتخاب بهترین و مناسبترین رنگ برای شال یا روسری که سر کرده اید.

تعیین کردن سردی و گرمی پوست

مسئله مهم بعدی برای انتخاب بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن تعیین کردن سردی و گرمی پوست می باشد.
شما برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید باید بدانید که رنگ پوست شما گرم است یا سرد؟!
فراموش نکنید که سردی و گرمی پوست و یا حتی خنثی بودن رنگ پوست موجب می شود که بتوانید بهترین رنگ شال و روسری را برای خود انتخاب کنید. 

پیشنهاد بهترین رنگ شال و روسری برای پوست های روشن

خب، تا به اینجای کار متوجه شدید که برای خرید شال و روسری باید چه مواردی را در نظر داشته باشید و اصلا انتخاب شال و روسری چه قواعدی را در بر دارد.
حال می خواهیم به این موضوع بپردازیم که اصلا بهترین رنگ شال و روسری برای پوست های روشن چه رنگ هایی می باشد.
پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان عزیزی که دارای پوست های سفید روشن می باشید این است که رنگ هایی با تناژ قوی و تند همچون رنگ سبز، آبی و قرمز را انتخاب کنید.
توصیه می کنیم که اصلا به سراغ رنگ های سرد و روشن مانند: سفید و کرم تروید زیرا این رنگ ها نشاط و شادابی را از چهره شما میگیرد و به قول معروف شما را مریض نشان می دهد.

تعیین کردن سردی و گرمی پوست

در نهایت اینکه 

ما، سعی کرده ایم تا با ارائه این مقاله به شما کمک کنیم تا با شناخت بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به بهترین رنگ شال و روسری برای پوست روشن
 1. افرادی که دارای پوست هایی با تناژ گرم هستند از چه رنگ شال و روسری می توانند استفاده کنند؟
  رنگ‌های گرم، بهترین انتخاب برای رنگ پوست‌های گرم هستند. رنگ‌هایی همچون قرمز، نارنجی، قهوه‌ای و شتری تیره از رنگ‌های جذاب و مناسب برای پوست‌های گرم هستند.
 2. شال متناسب پوست گندمی و سبزه بهتر است چه رنگی باشد؟
  می‌توانید سراغ رنگ‌های سبز یا آجری روشن بروید. روسری‌هایی با پارچه‌ براق در تناژ رنگی سرمه‌ای یا زرشکی هم انتخاب‌های مناسبی هستند.
 3. یکی از ساده‌ترین کارها برای متفاوت کردن یک تیپ همیشگی چیست؟
  انتخاب رنگ شال و روسری مناسب، یکی از ساده‌ترین کارها برای متفاوت کردن یک تیپ همیشگی است.