مدل مانتو تُرک 2022
انواع مدل مانتو تُرک 2022
مانتو اداری تُرک 2022
مانتو اسپرت تُرک
مانتو مجلسی تُرک
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مدل مانتو تُرک 2022

یک فلش بک به سال های گذشته ایران داشته باشیم، در گذشته خانم های ایرانی پوشش های مختلف زیادی را تجربه کرده اند که در زمان پادشاهان مختلف این پوشش ها هم تغییر می کردند.
کم کم با پشت سر گذاشتن جنگ ها و پیروزی انقلاب اسلامی چادر یکی از پوشش های اصلی خانم های ایرانی شناخته شد و کمتر دیده می شد که خانم های ایرانی با پوشش های ناشناخته تر و نامناسبی در اجتماع حضور داشته باشند.
امروزه بعد از چادر، مانتو یکی دیگر از پرطرفدارترین پوشش های خانم های ایرانی به حساب می آید که مدل ها و طراحی های آن به گونه ای است که برای هر سلیقه ای مناسب می باشد.
مسئله ای که در زمان خرید مانتو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد جنس، طرح و رنگ مانتوهای موجود در بازار می باشد و از همه مهم تر اینکه مانتویی که انتخاب کرده اید برای شما مناسب می باشد یا خیر؟!

مدل مانتو تُرک 2022

مانتوهای تُرک از پرطرفدارترین مدل مانتوهای موجود در بازار ایران می باشند که توانسته اند جایگاه بسیار خوبی را بدست آورده و طرفداران زیادی را جذب کنند.
حتما شما هم برایتان این سوال پیش آمده است که اصلا چرا باید مانتوهای تُرک در ایران اینقدر طرفدار داشته باشند؟! تفاوت مدل های مانتو تُرک با مانتوها ایرانی در چیست؟
خب، در پاسخ به پرسش هایی که برای شما عزیزان پیش آمده است باید بگوییم که علت این همه علاقه خانم های ایرانی به مانتوهای تُرک و مدل مانتو تُرک 2022 جنس پارچه های به کار رفته در دوخت آن ها و کیفیت بسیار بالای این مانتوها می باشد.
از آنجایی که طراحی ها به کار رفته در دوخت مانتوهای تُرک بسیار خلاقانه و زیبا می باشد باعث شده است که خانم های ایرانی با آسودگی خاطر بیشتر برای خرید این مدل مانتوها اقدام کنند.

انواع مدل مانتو تُرک 2022

انواع مدل مانتو تُرک 2022

مانتوهای تُرک هم مانند سایر برندهای تولید کننده مانتو دارای تنوع های زیادی می باشد و همانطور که در ابتدای مقاله امروز هم اشاره کرده ایم شما با هر سلیقه ای که داشته باشید به راحتی می توانید از میان مانتوهای تُرک موجود در بازار گزینه ای که دوست دارید را خریداری کنید.
در ادامه به سه نمونه از پرفروش ترین و پرطرفدارترین مدل های مانتو تُرک اشاره کرده ایم.

 • مانتو اداری تُرک
 • مانتو اسپرت تُرک 
 • مانتو مجلسی تُرک

مانتو اداری تُرک 2022

اولین و پرکاربردترین مدل مانتو در بین خانم های ایرانی مانتوهای اداری و رسمی می باشد. خانم های ایرانی دوست دارند که همیشه با ظاهری آراسته و مرتب در محل کار خود حضور داشته باشند.
بنابراین با توجه به این مسئله که مانتو یکی از اصلی ترین پوشش های خانم های ایرانی به حساب می‌آید انتخاب و خرید مناسب ترین مدل مانتو برای محل کار نباید دور از اهمیت باشد.
پس با توجه به مدت زمان طولانی که شما عزیزان باید با یک پوشش رسمی در محل کار خود حضور داشته باشید انتخاب یک مانتو مناسب فصل که از پوشیدن آن احساس خستگی نکنید بسیار دارای اهمیت می باشد.
مانتوهای تُرک از آنجایی که با پارچه های با کیفیت و سبک دوخته شده اند یک انتخاب مناسب برای شما خانم های شاغل می باشد که به راحتی می توانید با خرید کیف زنانه رسمی شیک برای محیط کار خود یک استایل زیبا و خاص داشته باشید.

مانتو اداری تُرک 2022

مانتو اسپرت تُرک

بعد از مانتوهای اداری و رسمی، گزینه دیگری که خانم ها و مخصوصا دختر خانم ها به آن علاقه زیادی دارند استفاده از مانتوهای اسپرت می باشد.
انتخاب این مدل مانتوها برای هر چهارفصل سال با توجه به جنس پارچه به کار رفته در دوخت مانتو یکی از پرطرفدارترین مدل های مانتو در بازار می باشد. 

مانتو مجلسی تُرک

از دیگر مدل مانتوهایی که خانم های ایرانی برای خرید آن وسواس زیادی به خرج می دهند، خرید مانتو مجلسی می باشد.
برای هر خانمی با هر سلیقه ای، داشتن حداقل دو دست مانتو مجلسی در رنگ ها و طرح های مختلف لازم و ضروری می باشد.

مانتو اسپرت تُرک

در نهایت اینکه 

با سه مدل مانتو تُرک 2022 پرطرفدار در ایران آشنا شدید. متوجه شدید که چرا خانم های ایرانی به خرید مانتوهای تُرک علاقه زیادی از خود نشان می دهند.
پر استفاده ترین مدل های مانتو تُرک را هم به شما معرفی کردیم. برایتان گفتیم که مانتوهای تُرک به دلیل کیفیت بالای پارچه هایی که برای دوخت آن ها استفاده می شود باعث شده است که در بازار امروز جایگاه خاص و ویژه ای را به خود اختصاص دهد.
این مدل مانتوها به گونه ای طراحی شده اند که شما با هر سلیقه ای که داشته باشید به راحتی می توانید مدلی که دوست دارید را از میان آن ها انتخاب کنید.
شما عزیزان میتوانید برای کسب راهنمایی بیشتر با مشاوارن ما از طریق سایت porove.com در ارتباط باشید و انتقادات و پیشنهادات خود را با ما، در میان بگذارید.

سوالات مربوط به مدل مانتو تُرک 2022
 1. مانتو مناسب براي خانم‌هاي ريز جثه و کوتاه قد چه مدل مانتویی است؟
  اگر مي خواهيد کوتاه‌تر ديده نشويد، مانتوهاي بلند نپوشيد. مانتويي را انتخاب کنيد کـه کاملا فيت تن شـما باشد. بهترين قد مانتو براي شـما تا روي زانو اسـت. 
 2. خانم‌هاي چاق و درشت اندام برای خرید مانتو باید به چه نکاتی توجه داشته باشند؟
  انتخاب مدل برش و دوخت براي بانوان درشت اندام خيلي مهم اسـت و کمک ميکند تا خوش‌قواره‌تر بنظر برسند. 
 3.   قبل از انتخاب و خرید یک مانتو مناسب باید چه مواردی را در نظر داشته باشیم؟
  استایل بدنی، قد، رنگ پوست، مکان و زمان استفاده از مانتو و عوامل متعدد دیگری در نوع انتخاب و خرید شما می تواند تاثیرگذار باشد.