مد و استایل را با هم اشتباه نگیرید


مد و استایل تفاوت های ظاهری و معنایی زیادی دارند که اینجا برای تان چندتا ازین تفاوت ها را گفته ایم تا از این به بعد بتوانید راحتر استایل خاص خودتان را پیدا کنید و در عین حال با مد پیش بروید.

مد یعنی اجازه بدهیم خرده فروشان، طراحان، مجلات و کمپانی های بزرگ دیگر که تنها هدفشان سودآوری برای خودشان است، محصولاتی را برایمان تولید و عرضه کنند که آنها را خریداری کنیم.

استایل یعنی میل خودتان را وارد کار کنید، الهام و اندیشه و سلیقه خودتان را دنبال کنید و آنچه در حقیقت مناسب قد و هیکل و ظاهر شما هست را بپوشید، و دیگران را با خلاقیت و اعتماد به نفستان تحت تاثیر قرار دهید.

مد و استایل

مد یعنی اجازه بدهید بقیه به جای شما فکر کنند.

استایل یعنی در مورد همه چیز فکر کنید. سوال کنید و ریسک کنید. صادقانه به خود نگاه کنید و تصمیم بگیرید. نترسید و در چارچوب زندگی خودتان تجربه کنید.

مد یعنی چیزی که فصل به فصل تغییر می کند. توسط تجارت های بزرگ هدایت می شود و شما را وادار می کند فکر کنید که باید محصولی جدید تهیه کنید.

استایل یعنی چیزی که رشد می کند، بالغ می شود و در مدت زمان های متفاوت قابل تغییر است. تحت تاثیر عوامل بسیار زیاد دیگر است  مانند سن، جنسیت، فرهنگ، ملیت، محل جغرافیایی، علایق، سیاست، مذهب .

مد و استایل

مد یعنی چیزی که به طور انبوه تولید می شود نه چیزی تک، خاص و مختص یک فرد.

استایل یعنی یک فرد و درست مثل DNA که در هر کدام از ما تفاوت دارد، در افراد مختلف متفاوت می کند. هیچ دو نفری نیستند که به یک شکل به دنیا نگاه کنند و کمد لباسهایشان را یک شکل پر کنند.

مد یعنی با جدیت به مجلات، هنرپیشه ها، وب سایت ها و هر چیز دیگر که به مسائل ظاهری می پردازد، نگاه کنیم و طبق آنها خرید کنیم.

استایل یعنی کاری که خودمان خلاقانه انجام می دهیم. این مسئله به فردی بودن استایل می پردازد.

مد یعنی با گذر هر فصل تغییر کنیم.

استایل یعنی دنبال کردن سبک هایی که با شخصیت شما، سنتان، اندامتان، سبک زندگی تان و علایق تان جور باشد.

نظر شما چیه ؟ شما مد و دنبال میکنید یا خلاقانه استایل خاص خودتونو خلق میکنید ؟