دسته بندی انواع مدل های مانتو راه راه
اصول ست کردن مانتو راه راه
مانتو راه راه مناسب افراد لاغر اندام
مانتو راه راه مناسب افراد پلاس سایز
کیف مناسب برای ست کردن مانتو راه راه
روسری و شال مناسب جهت ست کردن مانتو راه راه
نکات مهم برای ست کردن مانتو راه راه
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به مانتو راه راه رو با چی ست کنیم؟

همانطور که می دانید مانتو از اصلی ترین پوشش های خانم های ایرانی به شمار می آید و دارای طرح ها، سبک ها و رنگ های متنوع بسیار زیاد می باشد.
همانطور که در بخش مقدمه هم اشاره کرده ایم یکی از پرطرفدارترین مدل های مانتو در بین خانم ها مانتوهای راه راه می باشند که بیشتر خانم های جوان در پوشش های خود از این مدل مانتو استفاده می کنند.
این مدل مانتو نیز همچون سایر مدل ها هم کوتاه می باشد هم بلند، هم مدل جلو بسته آن در بازار موجود می باشند و هم مدل جلو باز.
اما نکته مهمی که دغدغه بسیاری از خانم ها می باشد این است که مانتو راه راه رو با چی ست کنیم؟ ما امروز به شما خواهیم گفت که این مدل مانتو مناسب چه استایل هایی می باشد و برای ست کردن آن باید چه کار کنید.

اصول ست کردن مانتو راه راه

دسته بندی انواع مدل های مانتو راه راه

قبل تر هم به این موضوع اشاره کرده بودیم که مانتوهای راه راه موجود در بازار انواع مختلفی دارند که برای هر نوع سلیقه ای طراحی شده اند.
در این بخش می خواهیم اشاره ای به شیک ترین و متنوع ترین مدل های این مانتو داشته باشیم.
انواع مختلف مانتوهای راه راه عبارتند از:

 • مانتو های راه راه با خط های عمودی (نازک و درشت)
 • مانتو های راه راه با خط های افقی (نازک و درشت)
 • مانتوهایی که حالت ترکیبی از چند مدل مختلف را داراست.
 • مانتو بلند راه راه
 • مانتوهای کوتاه و کتی راه راه
 • مانتوهای جلوباز یا جلو بسته راه راه

اصول ست کردن مانتو راه راه 

خب، برای اینکه بدانیم مانتو راه راه رو با چی ست کنیم؟ اول از هر اقدامی جهت خرید مانتو باید بدانیم که اصلا این سبک مانتو برای چه افرادی مناسب می باشد و چه افرادی بهتر است از این مدل مانتوها در استایل خود استفاده نکنند.
انتخاب و خرید مانتو با طرح های راه راه بیشتر مناسب افراد لاغر و آن دسته از افرادی است که دارای اضافه وزن می باشند.
اما ناگفته نماند که این دوستان نیز باید در زمان انتخاب این مدل مانتو به نکات و موارد مهمی توجه داشته باشند که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت شده است.

مانتو راه راه مناسب چه افرادی است

مانتو راه راه مناسب افراد لاغر اندام

در متن بالا به این مسئله اشاره کرده ایم که انتخاب مانتوهای راه راه برای افراد لاغر اندام گزینه بسیار مناسبی می باشد.
پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که اگر قصد خرید این مدل مانتو را دارید به سراغ گزینه ای با راه راه های افقی باشید زیرا این طرح مانتو باعث می شود تا عرض بدن شما بیشتر دیده شود و شما کمی چاق تر به نظر برسید.
شما دوستان عزیزی که دلتان می خواهد کمی پر تر و چاق تر از آنچه که هستید دیده شوید از مانتوهایی با راه راه ها و خطوط پهن تر در استایل خود استفاده کنید.
این نکته را به خاطر داشته باشید که اصلا به سراغ مانتوهایی با راه راه های تیره نروید و به جای آن رنگ های روشن تر همچون سفید، آبی روشن، صورتی روشن، زرد و قرمز را انتخاب کنید تا اندام شما را پرتر نشان دهند.

مانتو راه راه مناسب افراد پلاس سایز

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که علاوه بر خانم های لاغر اندام انتخاب مانتو راه راه برای آن دسته از دوستانی که چاق هستند و اضافه وزن دارند هم گزینه بسیار مناسبی می باشد.
این دوستان بر خلاف خانم های لاغر اندام باید به دنبال مانتوهای راه راهی باشند که خطوط عمودی دارند زیرا که این طرح خطوط باعث می شود آن ها لاغر تر و بلندتر نشان داده شوند.
پیشنهاد ما به این دوستان این است که اگر دوست دارند لاغر تر به نظر برسند مانتوهای راه راه با رنگ های تیره را انتخاب کنند.
اگر هم علاقه مند به پوشیدن رنگ های شاد می باشید در نظر داشته باشید که داشتن این پترن به خنثی کردن اثر رنگ های شاد در بزرگ تر نشان دادن هیکل کمک می کند.

کیف مناسب برای ست کردن مانتو راه راه

شما به راحتی موفق شدید مانتو راه راه مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید؛ اما هنوز این دغدغه را دارید که مانتو راه راه رو با چی ست کنیم؟
یکی از اکسسوری هایی که در تکمیل شدن استایل شما بسیار نقش مهمی دارد انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب می باشد.
مدل ها و طرح های کیف های موجود در بازار نیز همچون مانتو بسیار زیاد و متنوع می باشد و به همین خاطر است که شما سردرگم می شوید که با مانتو راه راهی که خریداری کرده اید بهترین گزینه چه سبک کیفی می باشد؟!
خب، برای راهنمایی و کمک به شما عزیزان باید بگوییم که باید در زمان انتخاب کیف مناسب جهت ست کردن با مانتو راه راه خود به بلندی، گشادی و نوع مانتو توجه داشته باشید.
کیف های زنانه بزرگ بیشتر برای مانتوهای گشاد و پانچ مناسب می باشند و کیف های کوچک برای مانتوهای اسپرت، کوتاه و کتی بهترین انتخاب هستند.
اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید، بهترین کار، انتخاب کیفی با رنگ خنثی است.

کیف مناسب برای ست کردن مانتو راه راه

روسری و شال مناسب جهت ست کردن مانتو راه راه

بعد از انتخاب کیفی که میخواهید آن را با مانتو راه راه خود ست کنید باید به دنبال شال یا روسری باشید که به تکمیل شدن استایل شما کمک کند.
دقت داشته باشید که شال یا روسری انتخابی شما باید با مانتو و لباسی که از پارچه های راه راه بر تن می کنید هماهنگی داشته باشد.
انتخاب نادرست شال و روسری می توانید زیبایی و خوش استایلی شما را دستخوش تغییر کند.
پیشنهاد و توصیه ما به شما عزیزان این است که برای ست کردن مانتو راه راه از روسری ها و شال های ساده استفاده کنید تا ظاهر شما زیاد شلوغ به نظر نرسد.

نکات مهم برای ست کردن مانتو راه راه

 1. مانتوهای  راه راه را با توجه به سلیقه و مدل اندام خود انتخاب کنید.
 2. اگر دوست دارید پوشیده تر و جذاب تر به نظر برسید مانتوهای بلند راه راه بهترین انتخاب می باشند زیرا می توانید در هر موقعیت و مکانی از آن ها استفاده کنید.
 3. مانتو ها به صورت جلو باز یا جلو بسته می باشند شما همچنین می توانید از هر دو مدل مانتو در کمد خود داشته باشید و در موقعیت های مختلف از آن ها استفاده کنید
 4. اگر تمایل به پوشیدن مانتو و شلوار راه راه ست دارید، بهتر است به سراغ مانتوهای کتی و کوتاه بروید.

نکات مهم برای ست کردن مانتو راه راه

در نهایت اینکه 

امید است که توانسته باشیم با ارائه این مقاله به شما دوستان خوش سلیقه و خوش تیپ کمک کرده باشیم تا پاسخ پرسش خود را درباره اینکه مانتو راه راه رو با چی ست کنیم؟ بدست آورده باشید.
همچنینما سعی کردیم تا حدودی به شما عزیزان در انتخاب کیف و شالی که برای این مدل مانتو ها مناسب می باشند کمک کرده و به آنها نیز اشاره ای داشته باشیم.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به مانتو راه راه رو با چی ست کنیم؟
 1. مانتو بلند تک رنگ برای افراد کوتاه قد انتخاب مناسبی است؟
  یکی از روش‌های ساده برای بلندتر به نظر رسیدن شما استفاده از یک رنگ در کل ست روزانه‌تان است.
 2. کفش مناسب برای ست کردن با مانتو چه سبک کفشی است؟
  خانم‌هایی که قد نسبتا کوتاهی دارند باید کفش‌هایی بپوشند که آنها را قدبلندتر نشان می‌دهد. از این رو کفش مناسب با مانتو بلند برای استایل خانم‌های کوتاه قد کفش های پاشنه بلند و نوک تیز می‌باشد. 
 3. با مانتوهای راه راه بهتر است از چه طرح شلوار یا دامن استفاده کنیم؟
   باید شلواری را با آن ست کنید که ساده بوده و رنگ خنثی داشته باشد. پوشیدن مانتو راه راه با شلوار پارچه ای و جین نیز مناسب است. برای انتخاب دامن مناسب مانتو راه راه به رنگ مانتوی خود دقت کنید و رنگ یکی از نوار های مانتو را به عنوان رنگ غالب در نظر بگیرید.