اصول پوشیدن و ست کردن صندل زنانه
اصول پوشیدن صندل گلادیاتور
اصول ست کردن صندل اسلاید
اصول پوشیدن صندل T-Strap
اصول ست کردن صندل بَندی مچ پا
اهمیت پوشیدن صندل مناسب
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به اصول پوشیدن صندل زنانه

درست است که در اواسط اولین ماه از فصل بهار قرار داریم و شاید به نظرتان برای خرید و انتخاب صندل هنوز زود باشد.
خب، شاید حق با شما عزیزان باشد. اما دوستان زیادی هستند که از همین روزهای ابتدای بهار در صدد هستند تا بهترین، زیباترین و با کیفیت ترین صندل را برای استایل های بهاری و تابستانی خود تهیه کنند.
همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم صندل های زنانه دارای مدل های متنوع زیادی می باشند که برای انتخاب هر یک از آن ها آگاهی داشتن از اصول پوشیدن صندل زنانه مسئله بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.

انواع صندل زنانه

اصول پوشیدن و ست کردن صندل زنانه

قبل از اینکه به معرفی انواع صندل های زنانه موجود در بازار و اصول ست کردن آن ها بپردازیم می خواهیم درباره اصول پوشیدن صندل زنانه کمی صحبت کنیم.
خب، باید این موضوع را بدانید که بسیاری از اصول و دستورالعمل های مربوط به ست کردن و پوشیدن صندل های زنانه مطابق با استایل های غربی می باشد.
این مسئله بدان معنا است که در کشور ایران به دلیل اینکه مانتو پوشش اصلی خانم ها به شمار می آید بنابراین می توانند از هر مدل صندلی برای استایل های خود استفاده کنند.
همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم صندل های زنانه مدل های مختلفی دارند در ادامه این مقاله ما می خواهیم نمونه از چند صندل پرطرفدار زنانه را به شما معرفی کرده و برایتان بیشتر از اصول ست کردن آن ها صحبت کنیم.
پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله امروز با porove.com همراه باشید.
نمونه صندل های زنانه که این روزها طرفداران زیادی هم دارند مدل های زیر می باشند.

 • صندل گلادیاتور
 • صندل اسلاید
 • صندل T-Strap
 • صندل بَندی مچ پا

اصول پوشیدن صندل گلادیاتور

اولین مدل از صندل های زنانه که طرفداران خاص خود را دارد صندل گلادیاتور می باشد.
همانطور که از نام این مدل صندل زنانه پیدا است تاریخ آن بر میگردد به زمان گلادیاتورهای رم باستان.
این مدل صندل ها از زیر تخت هستند و با چنیدن بند طراحی شده اند که برای بستن باید آن ها را دور ساق پای خود بپیچید.
برای ست کردن این مدل صندل ها می توانید از دامن و شلوارک  جین استفاده کنید.
بیشترین جذابیت این مدل صندل های زنانه در همان مدل بستن بندها به دور ساق پا می باشد. در برخی از مواقع پوشیدن این سبک صندل ها با لباس های شب نیز بسیار زیبا و جذاب می باشد.

اصول پوشیدن صندل گلادیاتو

اصول ست کردن صندل اسلاید

اما مدل صندل زنانه اسلاید که بسیاری از خانم ها با آن آشنایی کامل دارند. طراحی این صندل ها بدین شکل است که از زیره تخت و یک یا دو رویه که در قسمت جلو پا قرار گرفته است تشکیل شده است که باعث سفت شدت صندل درون پا می شود.
استفاده از این صندل ها با استایل کژوال انتخاب بسیار مناسبی است و شما می توانید برای موقعیت های روزانه و دیدارهای دوستانه خود از این مدل صندل برای تکمیل شدن استایل خود استفاده کنید.
پوشیدن شوارهای جین، پارچه ای و هر نوع تیپ اسپرت دیگری با این صندل زیبا می باشد.

اصول پوشیدن صندل T-Strap

مدل بعدی از صندل های زنانه که می خواهیم در ادامه مقاله مربوط به اصول پوشیدن صندل زنانه که می خواهیم به شما معرفی کنیم صندل های مدل T-Strap می باشند.
این صندل ها به خاطر داشتن چندین بند که به شکل حرف T می باشند از مدل های فوق العاده جذاب به شمارمی آید که طرفداران زیادی هم دارد.
این صندل ها معمولا دارای زیره تخت و یا پاشنه دار می باشند و برای استایل های کژوال و اسپرت مدل تخت آن بهترین انتخخاب می باشد.
اما شما عزیزانی که دوست دارید در استایل های مجلسی و رسمی خود نیز از این مدل صندل استفاده کنید پیشنهاد ما به شما مدل پاشنه دار آن می باشد.

اصول پوشیدن صندل T-Strap

اصول ست کردن صندل بَندی مچ پا

صندل های بندی مچ پا تا حدودی شبیه به صندل های مدل گلادیاتور می باشند. اما با این تفاوت که بند آن ها به دور مچ پا پیچیده و بسته می شود.
این سبک صندل های زنانه برای روزهای بهاری وتابستانی بسیار انتخاب عالی می باشد.
صندل مچ پا در دو مدل تخت و پاشنه بلند در بازار به فروش می‌رسد که مدل تخت برای استایل اسپرت و مدل پاشنه بلند برای تیپ رسمی مناسب است. 

اهمیت پوشیدن صندل مناسب

تا به اینجای کار متوجه شدید که صندل های زنانه دارای چه طرح ها و مدل هایی می باشند و هر یک از آن ها برای چه استایل هایی و لباس هایی مناسب ست کردن می باشند.
زمانیکه شما بدانید اصول پوشیدن صندل زنانه به چه صورت می باشد به راحتی می توانید برای استایل ها و موقعیت های مختلف خود بهترین مدل آن ها را انتخاب و خریداری کنید.
در این بخش می خواهیم برایتان از میزان اهمیت پوشیدن این مدل کفش های زنانه کمی صحبت کنیم.
درست است که شما می توانید برای هر موقیعت و استایلی که دارید از این سبک کفش ها استفاده کنید اما انتخاب مناسب آن مسئله ای است که نباید هرگز فراموش کنید.
همانطور که در ابتدای مقاله امروز هم اشاره کرده ایم در ایران و برخی از کشورهای مسلمان مانتو پوشش خانم ها می باشد و شاید برای برخی از خانم ها پوشیدن صندل با مانتو چندان جالب نباید.
این دسته از دوستان می توانند به جای انتخاب صندل های جلو باز و مدل هایی که در مطالب بالا به آن ها اشاره کرده ایم به سراغ صندل های جلو بسته که هم به صورت تخت در بازار موجود می باشند و هم پاشنه دار بروند.
ناگفته نماند که انتخاب و استفاده از این مدل صندل ها نیز زیبایی و جذابیت خاص خود را در استایل شما به وجود می آورد.
این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه از صندل برای استایل اداری و دانشگاه خود استفاده نکنید.

اهمیت پوشیدن صندل مناسب

در نهایت اینکه 

امید است که توانسته باشیم با ارائه این مقاله به شما دوستان خوش سلیقه و خوش تیپ کمک کرده باشیم تا بتوانید با آشنایی درباره اصول پوشیدن صندل زنانه برای روزهای بهاری و تابستانی خود بهترین و زیباترین مدل صندل را انتخاب و خریداری کنید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به اصول پوشیدن صندل زنانه
 1. آیا هنگام رانندگی پوشیدن کفش صندل کار درستی است؟
  هیچ قانونی علیه این موضوع وجود ندارد. اما بهترین کار این است که در زمان رانندگی از کفش های مناسب و راحتر استفاده کنید.
 2. آیا می‌توان با لباس عروسی صندل پوشید؟
  این مسئله کاملا سلیقه ای می باشد. اما پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر لباس عروس شما پُف‌دار است و به سختی کفش‌های شما دیده می‌شوند، از پوشیدن صندل خودداری کنید، اما اگر لباس عروسی شما تنگ است، می‌توانید با پوشیدن یک صندل پاشنه بلند، استایل خود را کامل کنید.
 3. با کت و شلوار زنانه  میشه صندل پوشید؟
  بله، انتخاب یک رنگ متفاوت نسبت به کت و شلوار می‌تواند به دیده شدن صندل‌های‌تان کمک فراوانی کند.