انتخاب کیف مناسب استایل
نکات مهم برای انتخاب کیف مناسب
فرم بدن و اندام
استایل و سبک پوشش
متریال و رنگ
انواع کیف های زنانه موجود در بازار
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به کیف مناسب هر استایل

یکی از اکسسوری هایی که در تکمیل کردن استایل خانم ها تاثیر زیادی دارد انتخاب و خرید کیف زنانه مناسب می باشد. اما اینکه شما چطور می توانید یک کیف مناسب با استایل خود انتخاب و خریداری کنید مسئله و نکته ای است که ما امروز می خواهیم به آن بپردزایم.
شاید خیلی از شما خانم ها و دختر خانم های عزیز ندانید که چه سبک کیف مناسب هر استایل می باشد و مدام از یک مدل کیف خاص در استایل های مختلف خود استفاده میکنید.
اصلا جای نگرانی نیست، ما امروز به شما کمک خواهیم کرد تا با در نظر گرفتن استایل خود بهترین و مناسب ترین کیف را انتخاب و خریداری کنید.

انتخاب کیف مناسب استایل 

شما برای اینکه بتوانید بهترین و مناسب ترین کیف را انتخاب کنید باید به استایل خود توجه زیادی داشته باشید چرا که این مسئله یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین موارد برای انتخاب و خرید کیفی است که شما از آن خوشتان آمده است.
شاید با خودتان بگویید که استفاده از کیف چه لزومی می تواند داشته باشد؟ یا اینکه اگه کیف نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟!
خب، باید بگوییم که نداشتن کیف در تیپ ها و استایل‌های مختلف شاید اختلال و مشکلی به وجود نیاورد اما اگر یک استایل شیک و مناسب داشته باشید در دست داشتن کیف می تواند جذابیت آن را صد چندان کند.
شاید برای شما هم انتخاب و خرید یک کیف مناسب به چالشی بزرگ تبدیل شده است و نمی دانید چطور می توانید کیفی را انتخاب کنید که برای استایل شما مناسب باشد؟!

 انتخاب کیف مناسب هر استایل

نکات مهم برای انتخاب کیف مناسب

در این بخش می خواهیم به این مسئله اشاره داشته باشم که برای داشتن کیف مناسب هر استایل چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم تا بتوانید بهترین انتخاب و خرید را انجام دهیم.
از مهم ترین نکاتی که برای انتخاب و خرید کیف باید به آن ها توجه زیادی داشته باشید موارد زیر می باشند که درباره هر یک از آن ها نیز به اختصار توضیحاتی را در اختیارتان قرار داده ایم.

 1. فرم بدن و اندام
 2. استایل و سبک پوشش
 3. متریال و رنگ

فرم بدن و اندام

اولین نکته از نکاتی که برای خرید کیف مناسب هر استایل باید به آن توجه داشته باشید فرم بدن و اندامی خودتان یا شخصی است که می خواهید برای آن کیف بخرید.
شاید در ظاهر این نکته برای شما مسخره کننده و خنده دار باشد و به دنبال ارتباط بین آن باشد. اما باید بدانید که همچون زمانیکه می خواهید برای خود مانتو، لباس یا شال و روسری بخرید به این مسئله توجه دارید در زمان انتخاب و خرید کیف هم این مسئله بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.
انتخاب کیف نامناسب همچون مانتو یا لباس نامناسب می تواند شما را چاق تر از آنچه که هستید یا لاغرتر، بلند قدتر و یا کوتاه قد نشان دهد.
بنابراین باید در زمان خرید کیف هم به آناتومی فرم بدن و اندام خود توجه زیادی داشته باشید.
کیف هایی که در سایزهای بزرگ طراحی و تولید می شوند برای دوستانی که لاغر اندام می باشند گزینه و انتخاب مناسبی می باشد زیرا که باعث می شود لاغری شما در پشت کیف پنهان به نظر برسد.
اما بالعکس افراد درشت اندام  به هیچ وجه نمی توانند از این مدل کیف ها در استایل های خود استفاده کنند زیرا این سبک کیف ها آن را درشت تر از چیزی که هستند نشان می دهند. در ضمن انتخاب کیف های کوچک هم برای این دوستان گزینه خوبی نیست.
بنابراین پیشنهاد و توصیه ما به دوستانی که درشت اندام می باشد انتخاب کیفی با اندازه مناسب برای اندامشان می باشد.
اما برایتان بگوییم از مدل کیف هایی که دوستان عزیز کوتاه قدمان می توانند در استایل های خود استفاده کنند. بهترین گزینه برای این دوستان انتخاب کیف های کوچک با بندهای بلند می باشد.
این سبک کیف ها کمک می کند تا شما کمی بلند قدتر دیده شوید.
در مقابل شما دوستان عزیز که قد بلندی دارید به راحتی می توانید هر مدل و سبک کیفی که دوست دارید را در استایل های خود استفاده کنید.
اما برای اینکه استایل شما جذابتر دیده شود ما به شما پیشنهاد می دهیم که از کیف های کوچک زیاد استفاده نکنید تا بیشتر به چشم بیایید.

نکات مهم برای انتخاب کیف مناسب

استایل و سبک پوشش

نکته مهم بعدی برای انتاب کیف مناسب هر استایل توجه داشتن به استایل و سبک پوشش شما عزیزان می باشد.
در زمان خرید به این مسئله توجه داشته باشید که کیف مورد نظرتان را می خواهید در چه موقعیت و مکانی و با چه استایل و پوششی ست کنید.
توجه به این نکته می تواند به شما در انتخاب مناسب ترین کیف زنانه کمک زیادی کند.

متریال و رنگ

اما آخرین نکته از نکاتی که در انتخاب کیف مناسب هر استایل به شما کمک زیادی خواهد کرد در نظر گرفتن متریال و رنگ کیف می باشد.
برای انتخاب کیف حتما به رنگ و متریال آن توجه زیادی داشته باشید. اگر به دنبال گزینه ای هستید که با تمام رنگ مانتو و لباس هایی که دارید همخوانی داشته باشد از رنگ هایی همچون طوسی ، مشکی و کرم استفاده کنید.
این رنگ کیف ها با هر سبکی که شما داشته باشید تناسب دارند و ست کردن آن ها با سایر لباس هایتان هم کار چندان سخت و دشواری نخواهد بود.

انواع کیف های زنانه موجود در بازار

کیف ها انواع زیاد و متفاوتی دارند که در این قسمت به برخی از پرطرفدارترین آن ها اشاره کرده ایم.

 • clutch bag (کیف دستی)
 • Hand bag (کیف دستی)
 • crossboddy bags (کیف های که دارای بند های بلند هستند)
 • belt bags (کیف های که کمری هستند)
 • tote bags (کیف های که سایز بزرگ هستند)

 انواع کیف های زنانه

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا در این مقاله با اشاره به نکاتی که می توانید با توجه به آن ها برای خرید کیف مناسب هر استایل به شما عزیزان کمک کنیم تا بتوانید در زمان خرید کیف زنانه مورد نظرتان بهترین تصمیم را بگیرید.
همانطور که می دانید مدل ها و طرح های متنوع زیادی کیف زنانه در بازار موجود می باشد و این مسئله طبیعی است که در زمان خرید دچار سردرگمی شوید.
امید است که موارد عنوان شده در این مقاله از سردرگمی شما کاسته باشد و به راحتی بتوانید کیف مورد نظرتان را خریداری کنید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به کیف مناسب هر استایل
 1. از کیف های دستی برای چه استایل هایی بیشتر استفاده می شود؟
  این کیف ها برای افرادی که استایل کلاسیکی دارند بسیار مناسب است.
 2. کیف های کمری را برای چه موقعیت هایی می توان استفاده کرد؟
  اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به استایل های کژوال دارید برای تکمیل استایل خود انتخخاب کیف های کمری بهترین گزینه می باشند.
 3. کیف های مکرومه و حصیری برای چه فصل و استایلی از سال مناسب می باشند؟
  این کیف ها جز کیف های پر طرفدار تابستانی می باشد و لباس هایی که الیاف طبیعی هستند را تکمیل می کنند.