کفش هایی که می توان با لباس مجلسی بنفش ست کرد
ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش مشکی
ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش نقره ای
ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش سفید
ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش بژ و گلبهی
ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش طلایی
ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش قرمز
سایر رنگ کفشی برای ست کردن با لباس بنفش
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به لباس مجلسی بنفش با چه کفشی ست می‌شود؟

با توجه به این مسئله که خانم های زیادی هستند که ست کردن و پوشیدن لباس های رسمی بنفش رنگ علاقه زیادی دارند و به نوعی این رنگ از سری رنگ های مورد علاقه آن ها می باشد حتما برایشان این سوال پیش خواهد آمد که لباس مجلسی بنفش با چه کفشی ست می‌شود؟ یا اینکه بهتر است برای ست کردن این رنگ لباس مجلسی از چه رنگ و طرح کفشی استفاده کنند که زیباتر و جذابتر به نظر بیایند؟!
در مقاله امروز ما سعی کرده ایم تا چند نمونه از رنگ های مناسب کفش های پاشنه بلند و مجلسی را که می توانید با لباس شب بنفش رنگ خود ست کنید به شما معرفی کنیم تا کمی از دغدغه ای که به آن دچار شده اید کم شود.

کفش هایی که می توان با لباس مجلسی بنفش ست کرد

همانطور که در متن بالا هم اشاره کرده ایم کفش های مجلسی دارای رنگ ها و طرح های متنوع زیادی می باشند که لازم است برای ست کردن آن ها با لباس بنفش خود کمی درباره هارمونی رنگ ها اطلاعات داشته باشید.
از سری رنگ های مناسب کفش های مجلسی برای ست کردن با لباس شب بنفش می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش مشکی
 • ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش نقره ای
 • ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش سفید
 • ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش بژ و گلبهی
 • ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش طلایی
 • ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش قرمز

 ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش مشکی

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش مشکی

اولین رنگی که برای کفش مجلسی خود جهت ست کردن با لبای مجلسی بنفش می توانید انتخاب کنید، کفش های مجلسی پاشنه دار مشکی رنگ می باشند.
از آنجایی که رنگ مشکی از جمله رنگ های خنثی به شمار می آید بنابراین به راحتی با هر رنگی که دوست داشته باشید قابل ست کردن می باشد.
اما پیشنهاد و توصیه ما به شما عزیزان این است که برای ست کردن کفش مجلسی مشکی با لباس مجلسی بنفش بیشتر بنفش معمولی، تیره و یا بادمجانی را با مشکی ست کنید در این حالت هم ظاهر کفش و هم ظاهر لباس به خوبی خود را نشان می‌دهند.
برای اینکه ست جذابتری داشته باشید برای خرید کیف زنانه مورد نظر این استایل نیز از کیف های کلاچ به رنگ های زرد و یا نارنجی خیلی روشن استفاده کنید.

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش نقره ای

رنگ های نقره ای هم با هر نوع طیف رنگی بنفش به راحتی قابل ست کردن می باشند و استایل بسیار جذاب و فریبنده ای را هم برای شما به وجود می آورند.
استفاده از کفش های مجلسی به رنگ نقره‌ای متالیک با لباس بنفش روشن برای دختر خانم های جوان گزینه بسیار مناسبی می باشد. خانم های میانسال هم می توانند لباس مجلسی بنفش بادمجانی خود را با این رنگ کفش مجلسی به آسانی ست کنند.
پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای این استایل خود از صندل های پاسنه دار بندی یا مدل هایی که جلوی پنجه آن ها کاملا بسته است استفاده کنید.
در ضمن این نکته را هم به خاطر داشته باشید که استفاده از کفش مجلسی نقره ای رنگ با جواهرات نقره ای ست بسیار زیبایی می شود.

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش سفید

در ادامه مقاله مربوط به لباس مجلسی بنفش با چه کفشی ست می‌شود؟ می خواهیم اشاره ای به یکی دیگر از رنگ های خنثی داشته باشیم که به راحتی می توانید آن را با لباس مجلسی بنفش رنگ خود ست کنید.
انتخاب کفش های مجلسی سفید یکی از علاقه مندی های اغلب خانم ها می باشد. انتخاب این رنگ کفش به شما استایل تمیز و مرتی می دهد و نشان دهنده روحیه جوان شما می باشد.
انتخاب کفش های مجلسی سفید درنگ برای ست کردن با لباس مجلسی بنفش بهترین گزینه برای روزهای گرم تابستان می باشد.

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش بژ و گلبهی

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش بژ و گلبهی

بژ و گلبهی یکی از بهترین رنگ‌ها برای ست شدن با لباس مجلسی بنفش است. برای دختران جوان پیشنهاد ما انتخاب رنگ گلبهی و برای بانوان میانسال رنگ بژ است. 

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش طلایی

کفش‌های طلایی به دلیل ظاهر لوکس و پر زرق و برق‌شان، باعث افزایش درخشش و زیبایی استایل شما می‌شوند. بنابراین انتخاب کفش مجلسی طلایی رنگ برای ست کردن با لباس مجلسی بنفش گزینه ای است که شما با هر سن و سالی که داشته باشید می توانید برای همه فصول سال از آن استفاده کنید.

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش قرمز

بهترین رنگ در طیف رنگی بنفش برای ست شدن با کفش قرمز می‌تواند رنگ بادمجانی روشن یا ارکیده‌ای باشد. این دو رنگ هم برای دختران جوان و هم زنان میانسال مناسب می‌باشند. 

سایر رنگ کفشی برای ست کردن با لباس بنفش

علاوه بر رنگ  کفش هایی که در متن بالا برای ست کردن با لباس مجلسی بنفش به آن ها اشاره کرده ایم رنگ های دیگری هم هستند که می توانید با خیال آسوده از آن ها نیز برای ست کردن لباس های مجلسب بنفش رنگ خود استفاده کنید.
از دیگر رنگ هایی که برای ست کردن با لباس مجبسی بنفش می توانید انتخاب کنید موارد زیر می باشند.

 1. ست کردن لباس بنفش با کفش بنفش
 2. ست کردن لباس بنفش با کفش آبی
 3. ست کردن لباس بنفش با کفش زرد
 4. ست کردن لباس بنفش با کفش سبز
 5. ست کردن لباس بنفش با کفش نارنجی

ست کردن لباس مجلسی بنفش با کفش قرمز

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا در این مقاله به شما عزیزان کمک کنیم تا راحتر پاسخ این سوال را که لباس مجلسی بنفش با چه کفشی ست می‌شود؟ بدست آورید.
همانطور که می دانید مدل ها و طرح های متنوع زیادی کفش در بازار موجود می باشد و این مسئله طبیعی است که در زمان ست کردن آن ها با یکدیگر دچار سردرگمی شوید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به لباس مجلسی بنفش با چه کفشی ست می‌شود؟
 1. آیا می توان لباس مجلسی را با کفش لژ دار پوشید؟
  اگر با پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند احساس راحتی نمی‌کنید و نمی‌توانید به خوبی راه بروید بهتر کفش‌های لژدار بهترین گزینه می باشند زیرا این کفش‌ها بسیار راحت‌تر از کفش‌های مجلسی پاشنه بلند هستند و پاهای شما را اذیت نمی‌کنند.
 2.  کفش های تخت را با چه لباس های مجلسی می توان ست کرد؟
  این کفش‌ها با انواع مدل لباس مجلسی جدید و پیراهن‌های کوتاه ست می‌شوند. 
 3. برای تکمیل کردن استایل و ظاهر رسمی چه کفشی مناسب تر است؟
  اگر قصد دارید ظاهری رسمی با لباس‌ مجلسی‌ بلند داشته باشید باید به سراغ کفش‌های مجلسی پاشنه بلند بروید. کفش‌های پاشنه بلند علاوه بر بلندتر نشان دادن شما موجب زیباتر دیده شدن لباس‌تان نیز می‌شوند.