استایل اسپرت
چگونه استایل اسپرت شیک داشته باشیم؟
خصوصیات استایل اسپرت
انتخاب پارچه با کیفیت
انتخاب طرح و رنگ خاص
تاثیر ویژه برش ها
شلوار اسپرت
لباس و ست اسپرت
اکسسوری اسپرت
کفش
کیف
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به چندنکته اصولی برای داشتن استایل اسپرتی شیک

استایل اسپرت

این استایل از جمله استایل های راحت و شیک می باشد که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. استایل اسپرت هیچگونه محدودیت سنی ندارد و از مهم ترین ویژگی های آن می توان به عدم تفکیک جنسیتی در این استایل اشاره کرد.
شاید خیلی از شما دوستان عزیزی که دوست دارید استایل اسپرت داشته باشید با خودتان فکر کنید که از این استایل تنها می توانید برای پیاده روی، کوهنوردی، باشگاه و... استفاده کنید.
باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. چرا که این استایل را می توانید در موقعیت های زیادی استفاده کنید به شرط آنکه چند نکته اصولی برای داشتن استایل اسپرتی شیک را به خوبی شناخته و رعایت کنید.

چگونه استایل اسپرت شیک داشته باشیم؟

 برای داشتن یک استایل اسپرت بی نظیر چند نکته اصولی برای داشتن استایل اسپرتی شیک که در ادامه مقاله امروز به آن ها اشاره کرده ایم را هم حتما مد نظر داشته باشید.
فراموش نکنید که استایل اسپرت در حقیقت همان استایلی است که شما برای رفتن به باشگاه و پیاده روی انتخاب می کنید اما با کمی دقت و توجه بیشتر و در نظر گرفتن ویژگی ها و خصوصیاتی که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته شده است.

استایل اسپرت شیک

خصوصیات استایل اسپرت 

 • انتخاب پارچه با کیفیت
 • انتخاب طرح و رنگ خاص
 • تاثیر ویژه برش ها
 • شلوار اسپرت
 • لباس و ست اسپرت
 • اکسسوری اسپرت

انتخاب پارچه با کیفیت

اولین نکته از چند نکته اصولی برای داشتن استایل اسپرتی شیک توجه به انتخاب لباس هایی است که از پارچه های با کیفیت تهیه شده اند.
پارچه هایی که برای استایل اسپرتی استفاده می‌شود اکثراً پارچه هایی با جنس های کشی، مقاوم، تنفس پذیر و حتی نانو میباشد.
انتخاب این سبک پارچه ها به خاطر این است که لباس های اسپرت ورزشی می باشند و نیاز به راحتی و انعطاف بیشتری نسبت به سایر لباس ها دارند.

انتخاب طرح و رنگ خاص

نکته مهم بعدی توجه به رنگ و طرح لباسی است که قصد خرید و استفاده از آن را دارید. خوشبختانه باید بگوییم که انتخاب رنگ و طرح برای استیل های اسپرت محدودیتی برای شما ندارند اما بیشتر در این استایل از رنگ هایی که هیجان و جنب و جوش بیشتری دارند مورد استقبال می باشد.
رنگ هایی همچون: سفید، مشکی، فسفری، نارنجی، قرمز نارنجی و… طرح و پترن های این استایل هم همانند انتخاب رنگ کاملاً دلخواه است.

تاثیر ویژه برش ها

برای انتخاب و خرید لباس های اسپرت لازم است بدانید که آزادی این سبک لباس ها با توجه به فعالیت هایی که شما انجام می دهید متغییر می باشند.
برای خرید لباس های اسپرت همچون گرمکن های ورزشی، سویشرت، لباس و تیشرت های اسپرت بهتر است برش ها به گونه ای طراحی شود که مانع انعطاف و فعالیت فرد نشود. 

خصوصیات استایل اسپرت

شلوار اسپرت

شلوارهای اسپرت معمولا از جنس ها کشی و مقاوم می باشند. شلوارهای اسپرت دخترانه در غالب لگ، اسکینی، برمودا، شلوراهای معمولی، راسته و دمپا می باشند.
شلوار های لگ و اسکینی امروزه با طرح های بسیار جذاب،متنوع و یا کاملا ساده و برش دار برای خانم های طرفدار این استایل طراحی و تولید شده است. 

لباس و ست اسپرت

ست سویشرت شلوار،ست مانتو شلوار اسپرت و ست گرمکن شلوار. نیم تنه های اسپرت و لباس های کلاه دار هم در استایل اسپرت بسیار مورد استفاده می‌باشد. 

اکسسوری اسپرت

درباره اکسسوری های اسپرت باید بگوییم که، همیشه هم داشتن یک استایل ساده و تکراری نمی تواند جذاب باشد مخصوصا برای دختر خانم ها که دوست دارند همیشه یک تفاوت کوچک هم که شده با سایرین داشته باشند.
اکسسوری های اسپرت که می توانید برای جذابتر شدن استایل اسپرت خود از آن ها استفاده کنید موارد زیر می باشند.

 1. کفش
 2. کیف
کفش

انتخاب کفش مناسب برای استایل های اسپرت یکی از آیتم های مهم می باشد.
مناسب ترین کفشی که برای این استایل می توانید انتخاب کنید کفش کتانی می باشد. کتانی یکی از پرطرفدارترین گزینه ها برای استایل اسپرت می باشد.
انتخاب کتانی های سفید یا به رنگ های نئونی، لژ دار، برخی اسنیکرز ها از جمله آیتم هایی است که استایل اسپرتی شما را دخترانه و خاص می‌کند.

کیف

اگر قصد خرید کیف زنانه برای تکمیل کردن استایل اسپرت خود را دارید پیشنهاد می کنیم کیف های کمری،کیف های باشگاهی دسته دار و کوله پشتی  که از کیف های پر کاربرد برای این استایل می‌باشد را انتخاب کنید.

انتخاب طرح و رنگ هاص برای استایل اسپرت

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا در این مقاله به شما عزیزان کمک کنیم تا با درک چند نکته اصولی برای داشتن استایل اسپرتی شیک بتوانید به درستی از این استایل برای موقعیت های مختلف استفاده کنید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به چندنکته اصولی برای داشتن استایل اسپرتی شیک
 1. برای داشتن تیپ اسپرت زیبا و جذاب از چه رنگ هایی بهتر است استفاده کنیم؟
  سعی کنید لباس‌هایی انتخاب کنید که دارای رنگ‌های روشن و شاد هستند. 
 2. در روزهای بارانی برای داشتن تیپ اسپرت چه لباس هایی مناسب می باشند؟
  در روزهای بارانی برای اسپرت‌تر شدن می‌توانید از نیم بوت‌ها و کت‌های چرم اسپرت استفاده کنید که می‌توانند ظاهر شما را غیر رسمی‌تر نشان دهند.
 3. استفاده از چه زیورآلاتی برای استایل های اسپرت گزینه مناسبی می باشند؟
  زیورآلات چوبی و زیورآلات پارچه‌ای برای استایل های اسپرت بهترین انتخاب هستند