شال متناسب با رنگ پوست
چگونه پوست خود را بشناسیم؟
راهنمای خرید شال تیره و خنثی برای رنگ پوست روشن و گرم
خرید شال تیره و خنثی برای پوست­های روشن و سرد
شال بنفش برای چه پوستی مناسب است؟
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید شال تیره و خنثی برای رنگ پوست روشن

شال متناسب با رنگ پوست

یکی از آیتم های اصلی برای تکمیل شدن استایل خانم ها خرید شال می باشد. شال و روسری های زیادی در بازار از رنگ ها و طرح های متنوع وجود دارند که می تواند در زیبایی چهره شما نقش بسیار مهمی ایفا کنند.
اینکه شما بدانید پوست چهره شما چه رنگی می باشد یکی از همان مواردی است که می تواند در انتخاب شال و روسری مناسب به شما کمک زیادی کند.
همان طور که می­دانید پوشش­هایی که به پوست ما بیشترین نزدیکی را دارند، در ظاهر ما بیشترین تاثیر را می­گذارند. 

شال مناسب با رنگ پوست شما

 چگونه پوست خود را بشناسیم؟

 خب، حتما برای خیلی از شما عزیزان در زمان خرید روسری و شال مورد نظرتان این سوال پیش آمده که چطور می توانیم رنگ پوست خود را بشناسیم؟!
همانطور که می دانید رنگ پوست درجه بندی سرد و گرم دارد. رنگدانه­ های پوست ما جدا از تیرگی یا روشنی به سه دسته­ خنثی، گرم و سرد تقسیم می­شوند.
افرادی که دارای پوست های روشن و گرم می باشند دارای رنگدانه های زرد هستند. برای تشخیص این مسئله به راحتی می توانید کاغذ سفیدی را در کنار صورت خود قرار دهید اگر پوست شما به سمت زرد، قهوه ای و سبز تمایل داشته باشد شما داری پوست گرم می باشید.
اما، اگر به سمت صورتی یا آبی تمایل داشت،پوست شما سرد محسوب می­شود.

راهنمای خرید شال تیره و خنثی برای رنگ پوست روشن و گرم

بهترین روش انتخاب برای خرید شال تیره و خنثی برای رنگ پوست روشن، انتخاب رنگ هایی همچون خاکستری گرم، کرم، قهوه ای و یا شکلاتی می باشد.
پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان عزیزی که دارای پوست گرم و روشن هستید این است که شال و روسری هایی را انتخاب کنید که زرد متمایل به نارنجی و قرمز بیشتری در آن ها به کار گرفته شده است.
اگر هم دوست دارید که به سراغ شال و روسری های مشکی رنگ بروید توصیه می کنیم مدل هایی را انتخاب کنید که دارای نوارهای طلایی می باشد.
داشتن نوارهای طلایی برای روسری های مشکی رنگ باعث می شود که این سبک شال و روسری بیشتر به شما بیاید.

چگونه پوست خود را بشناسیم

خرید شال تیره و خنثی برای پوست­های روشن و سرد

اما برای شما دوستان عزیزی که پوست روشن و سردی دارید باید بگوییم که در زمان خرید دقت کنید رنگ هایی همچون: آبی، سبز، سورمه ای، یشمی را بیشتر مد نظر داشته باشید زیرا این ترکیب رنگ ها به رنگ پوست شما همخوانی بیشتری دارند.
زرد متمایل به سبز و طیف آبی و سبز بهترست در ساخت رنگ روسری و شال حضور داشته باشند. رگه­ های نقره نیز زیبایی شال مشکی شما را دوچندان می­کند. 

شال بنفش برای چه پوستی مناسب است؟

از آنجایی که در سال جدید رنگ بنفش به عنوان رنگ سال معرفی شده است حتما خیلی از شما عزیزان دوست دارید که از این تناژ رنگ شال و روسری داشته باشید.
خب، باید به شما دوستان عزیز بگوییم که انتخاب این رنگ شال و روسری بیشتر برای افرادی با پوست های روشن و سرد مناسب می باشد.
اگر هم دوست دارید که از رنگ های تیره برای خرید شال و روسری خود استفاده کنید توصیه می کنیم که طرح های فانتزی را امتحان کنید.
این طرح ها که بر روی شال شما جلوه­ای خیره کننده پیدا می­کنند، استایل شما را منحصر بفرد خواهند کرد. 

شال مناسب برای گوشت های روشن و سرد

در نهایت اینکه 

ما سعی کردیم تا در این مقاله به شما عزیزان کمک کنیم تا راحتر بتوانید برای خرید شال تیره و خنثی برای رنگ پوست روشن اقدام کنید.
همانطور که می دانید مدل ها و طرح های متنوع زیادی شال و روسری در بازار موجود می باشد که رنگ بندی های بسیار زیاد و متنوعی دارند.
هر یک از رنگبندی های و طرح های شال و روسری مناسب یک تناژ رنگی پوست چهره می باشد.
بنابراین با آشنایی کامل درباره رنگ پوسستان به راحتی می توانید گزینه ای را انتحاب کنید که زیبایی چهره شما را چند برابر کند.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به خرید شال تیره و خنثی برای رنگ پوست روشن
  1. چرا انتخاب شال و روسری مناسب اهمیت دارد؟
    شال و روسری از اکسسوری های مهم در استایل به شمار می‌آیند، زیرا در بالاترین قسمت لباس‌ها و در مجاورت صورت قرار می‌گیرند. بنابراین انتخاب طرح و رنگ مناسب آن می تواند روی چهره و استایل شما تاثیر زیادی بگذارد.
  2. چه رنگ شال و روسری برای افرادی با پوست ختثی مناسب می باشد؟
    افرادی که رنگ پوست خنثی دارند در دسته افراد خوش شانس قرار می‌گیرند زیرا در انتخاب      رنگ روسری و شال، هیچ گونه محدودیتی ندارند. این افراد می‌توانند بسته به سلیقه خود رنگ شال و روسری خود را از میان تمام طیف‌های رنگی از سرد تا گرم انتخاب کنند.
  3. برای افرادی با رنگ پوست گندمی و سبزه چه شال و روسری هایی مناسب می باشد؟
     رنگ‌های سبز و آجری روشن و یا حتی روسری‌هایی با پارچه براق در تناژ رنگی سورمه ای یا زرشکی برای این افراد بسیار انتخاب مناسبی است.