ویژگی های شلوار مام جین
روش‌های ست کردن شلوارهای مام جین
ست کردن تاپ‌های بدون آستین با شلوار مام جین
تاپ‌های آزاد با شلوار مام جین
ست کردن تاپ دکمه‌دار
لیلاک تاپ با شلوار مام جین
تاپ‌های آستین کوتاه با شلوار مام جین
ست کردن بلوز کلیپ با شلوار مام جین
پیراهن آستین کوتاه با شلوار مام جین
لباس سایز بزرگ با شلوار مام جین
ست کردن پیراهن آستین بلند
بادی آستین بلند زنانه با شلوار مام جین
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به با شلوارهای مام جین چی بپوشیم؟

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که شلوارهای مام جین از سری شلوارهایی هستند که مجدد در دهه 90 روانه بازار شدند و بلافاصله توانسته اند طرفداران زیادی جذب کنند. این شلوراها از جمله شلوراهای جادار و راحتی می باشند که می توانید پایین آن را تا کرده و یا با همان شکل طبیعی و اولیه خود از آن در استایل های مختلفتان استفاده کنید.
اما، درباره این سوال که با شلوارهای مام جین چی بپوشیم؟ باید بگوییم که لباس های زیادی را به آسانی می توانید با این سبک شلورا جین ست کنید. به شرطی که در انتخاب هایی که انجام می دهید دقت زیادی داشته باشید.

شلوارهای مام جین

ویژگی های شلوار مام جین

شلوراهای مام جین دارای یک سری ویژگی های خاص و منحصر به فرد می باشند و شاید به خاطر همین ویژگی ها است که افراد زیادی در استایل های خود از این سبک شلور جین بیشتر استفاده می کنند.
شلوراهای جادار مام جین در حین غذا خوردن باعث اذیت شکم شما نمی شوند زیرا به خاطر جادار و به اصطلاحا گشاد بودنشان به شما این امکان را می دهند که راحتی نفس بکشید.
این شلوراها از سری شلوراهای جین جذاب می باشند که در ادامه برایتان عنوان کرده ایم که برای بهتر دیده شدن آن ها می توانید از چه لباس هایی برای ست کردنشان استفاده کنید.

روش‌های ست کردن شلوارهای مام جین

نوبتی هم باشد نوبت این است که برای شما دوستان عزیز عنوان کنیم که با شلوارهای مام جین چی بپوشیم؟  تا استایل زیبا و جذابتری داشته باشیم و هم اینکه جذابیت شلوار مام جین بهتر به چشم بیاید.

 • ست کردن تاپ‌های بدون آستین با شلوار مام جین
 • تاپ‌های آزاد با شلوار مام جین
 • ست کردن تاپ دکمه‌دار
 • لیلاک تاپ با شلوار مام جین
 • تاپ‌های آستین کوتاه با شلوار مام جین
 • ست کردن بلوز کلیپ با شلوار مام جین
 • پیراهن آستین کوتاه با شلوار مام جین
 • لباس سایز بزرگ با شلوار مام جین
 • ست کردن پیراهن آستین بلند
 • بادی آستین بلند زنانه با شلوار مام جین

روش‌های ست کردن شلوارهای مام جین

ست کردن تاپ‌های بدون آستین با شلوار مام جین

برای یک ظاهر ساده و آسان می توانید از زیباترین تاپ بدون آستین خود برای ست کردن با شلوار مام جین استفاده کنید. برای اینکه استایل جذاب تری داشته باشید می توانید از یک کفش کتانی هم استفاده کنید. این استایل برای روزهای گرم تابستانی بهترین انتخاب می باشند و می توانید در آخر آن را با یک بلیزر تکمیل کنید.

تاپ‌های آزاد با شلوار مام جین

این استایل برای میهمانی و دور همی بهترین انتخاب می باشد. ست کردن شلوار مام جین با یک تاپ آزاد. برای تکمیل کردن استایلتان هم م یتوانید از کفش های تخت یا پاشنه استفاده کنید.

ست کردن تاپ دکمه‌دار

برای روزهای تابستانی پوشیدن لباس ها آستین دار در زیر مانتو بسیار کار سختی است و باعث می شود تا شما گرما را بیشتر احساس کنید.
بنابراین به جای لباسهای آستین دار از یک تاپ دکمه دار برای ست کردن شلوار مام جین خود استفاده کنید که در عین سادگی بسیارهم جذاب می باشد.

لیلاک تاپ با شلوار مام جین

این ژاکت شیک دارای یقه بسته‌ای می‌باشد بدون این که خیلی جذب باشد و ما معمولا این تاپ‌ها را برای بین فصل تابستان و پاییز همراه با شلوار مام جین می‌پسندیم.

ست کردن تاپ‌های آستین کوتاه با شلوار مام جین

تاپ‌های آستین کوتاه با شلوار مام جین

استفاده از این مدل تاپ ها و ست کردنشان با شلوراهای جین مام به تناسب اندام شما بستگی زیادی دار. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای انتخاب این ست سعی کنید که تاپ خود را داخل شلوار قرار دهید تا ظاهری ساده تر پیدا کند.

ست کردن بلوز کلیپ با شلوار مام جین

از جمله ترندهایی که در این فصل بسیار پرطرفدار می باشد ترکیب لباس های آستین پفی و یفه مربعی با شلوار مام جین می باشد.
کش دار بودن بدنه این مدل لباس ها باعث می شود تا اندام شما جذابتر نشان داده شود.

پیراهن آستین کوتاه با شلوار مام جین

پیراهن های کوتاه با طرح کلاسیکی که دارند یک گزینه بسیار جذاب برای ست کردن با شلوارهای مام جین می باشند. که برای آقایون بهترین گزینه برای محل کار می باشد.

لباس سایز بزرگ با شلوار مام جین

با استفاده از لباس های سایر بزرگ در استایل خود کمی جذابتر به نظر برسید. این لباس با تمام لباس‌های شما قابل ست شدن می باشند و در کنار شلوارهای مام جین غوغا به پا می کنند.

ست کردن پیراهن آستین بلند

تمام پیراهن‌ها آستین بلند تقریبا شبیه به هم هستند. در‌باره نیم‌تنه‌ها همیشه مطمئن شوید که شلوار مام جین شما دارای فاق بلندی می‎باشد.

بادی آستین بلند زنانه با شلوار مام جین

بادی های آستین دار مناسب برای شما می باشند و می توانید به آسانی برای زیر مانتوهای خود از آن استفاده کنید و یک ست زیبا را با شلوار مام جین خود درست کنید.

ست کردن پیراهن آستین بلند با مام جین

در نهایت اینکه 

ما سعی کرده ایم تا امروز و با ارائه این مقاله درباره اینکه با شلوارهای مام جین چی بپوشیم؟ به شما دوستان عزیز کمک کنیم تا بتوانید مناسبترین لباس ها را برای ست کردن با این شلوار انتخاب کنید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به با شلوارهای مام جین چی بپوشیم؟
 1. شلوار مام جین برای چه افرادی مناسب است؟
   این شلوارها بسیار مناسب افرادی با وزن بالاتر هستند اما این به این معنا نیست که افراد لاغر نمی‌توانند از این شلوار شگفت انگیز استفاده کنند.
 2.  استفاده از شلوار مام جین برای یک استایل رسمی امکان پذیر است؟
  پوشیدن شلوار مام جین همراه با یک کت کوتاه یا بلند اجازه می دهد که تضاد خاص و زیبایی در استایل شما ایجاد شود.
 3. چطور با مام جین می‌توان استایل هنری داشت؟
  پیشنهاد ما به شما این است که برای داشتن یک استایل هنری زیبا همراه با شلوار مام جین، یا از کفش های رنگی ساق دار مثل کفش های آل استار استفاده کنید، یا اگر کفش کتونی بدون ساق دارید حتما از جوراب های رنگی بخصوص جوراب های ساق دار استفاده کنید.