شال شیک زنانه و دخترانه
انواع شال شیک مجلسی
انتخاب شال شیک  
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید شال مجلسی

برای خرید شال و روسری شما می توانید با در نظر گرفتن اینکه چه سبک و طرحی مد نظرتان می باشد به دنبال شال یا روسری مناسب خود باشید. اگر می خواهید در یک میهمانی خاص حضور داشته باشید و دوست دارید که زیبایی چهره شما بیشتر نمایان شود بهتر است با توجه به رنگ موهایتان اقدام به خرید شال شیک و زیبایی که طرح آن هم با چهره و رنگ پوست شما همخوانی دارد کنید. 

شال شیک زنانه و دخترانه

حتما این موضوع را بخوبی می دانید که شال و روسری هم مانند سایر پوشاک در دسته بندی های مختلف قرار دارند.
 مثلا  دختر خانم های 10 تا 12 ساله نمی توانند شال و روسری که یک خانم 25 تا 30 ساله بر سر می کند را انتخاب کند. اینجاست که برای خرید شال شیک که در نظر دارید باید سن خود یا شخصی که میخواهید برای او روسری و شال هدیه بخرید را هم در نظر داشته باشید.
شاید این موضوع برای شما چندان اهمیتی نداشته باشد و بگویید که چه فرقی دارد که روسری و شالی که می خواهید بخرید مناسب یک دختر خانم 15 ساله باشد یا یک خانم 35 ساله؟
باید به شما بگوییم که شاید در ظاهر این مسئله چندان دارای اهمیت نباشد اما در حقیقت از اهمیت زیادی برخوردار است.
چرا که یک دختر خانم 15 ساله هرگز دوست ندارد که شال و روسری که دارای طرح های زیاد و نسبتا شلوغ می باشد را سر کند و به دنبال ساده ترین و در عین حال شیک ترین شال و روسری مناسب سن خود می باشد.
بنابراین پشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید برای دختر خانم های زیر 20 سال شال و روسری شیک و زیبا خریداری کنید به سراغ طرح ها و مدل هایی بروید که بیشتر در آن ها رنگ های شاد به کار رفته است و چندان هم دارای طرح های شلوغ و کسل کننده نمی باشند.
اما اگر گزینه مورد نظر شما افرادی هستند که بالای 25 سال سن دارند انتخاب شال و روسری های قواره دار که طرح هایی همچون بوته جقه ای دارند و کمی رنگ های به کار رفته در آن ها سنگین تر می باشد گزینه مناسبی هستند.

راهنمای خرید شال شیک

انواع شال شیک مجلسی

شال و روسری هایی که تحت عنوان شال و روسری مجلسی در بازار موجود می باشند به اندازه ای زیاد و متنوع هستند که شما با هر نوع سلیقه ای می توانید خیلی راحت خرید شال و انتخاب خود را انجام دهید.
 اما گاهی اوقات وسواس بسیار زیادی برخی از خانم ها در زمان خرید شال و روسری مجلسی از خود نشان می دهند که کاملا طبیعی است چرا که آن ها برای خرید شال شیک به بازار آمده اند و می خواهند از میان مدل های مختلف شال و روسری مجلسی شیک ترین مدل را انتخاب کنند.
شال و روسری های مجلسی دارای انواع مختلفی بسیار زیادی می باشند که شما به راحتی می توانید با هر نوع سلیقه ای که دارید شیک ترین وزیباترین مدل را برای خود انتخاب کنید.

 • شال مجلسی سنتی
 • شال مجلسی مدرن
 • شال مجلسی تک رنگ
 • شال مجلسی ابریشمی
 • شال مجلسی ساتن
 • شال مجلسی گیپور

خرید شال و روسری ارزان

انتخاب شال شیک  

در ابتدای این مطلب برایتان عنوان کردیم که شال شیک هم مانند بسیاری از شال و روسری های موجود در بازار طبقه بندی های خاص خود را دارد و برای هر نوع سلیقه ای طراحی شده است.
در حقیقت باید بگوییم که شال شیک همان شال و روسری هایی هستند که شما با وسواس بیشتری برای خرید آن ها اقدام می کنید. شال ساده می توانید یک گزینه از شال شیکی که شما رد نظر دارید باشید یا شال مجلسی.
بنابراین انتخاب و خرید شال شیک بسته به سلیقه هر فرد متقاوت می باشد. شاید از نظر شما شال های سنتی موجود در بازار شیک ترین مدل شال و روسری باشند اما از نظر فرد دیگر شال و روسری هایی از جنس ساتن شیک ترین باشند.

شال شیک مجلسی

در نهایت اینکه 

برای خرید شال شیک عنوان کردیم که در ابتدا مشخص کنید به دنبال شال و روسری سبک دخترانه می باشید و یا می خواهید شال و روسری زنانه انتخاب کنید. جنس و طرح شال را در نظر داشته باشید و با توجه به فصلی که در آن هستید اقدام به خرید شال شیک مورد نظرتان کنید.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به خرید شال مجلسی
 1. برای خرید شال شیک به چه نکاتی باید توجه داشت؟
  برای خرید و انتخاب شالی که می خواهید از آن به عنوان یک شال یا روسری شیک استفاده کنید باید جنس، طرح، رنگ، مدل و کیفیت آن را در نظر داشته باشید و سعی کنید روسری یا شالی که می خرید مناسب با فصلی باشند که در آن می باشید.
 2. چه رنگی برای انتخاب شال و روسری شیک مناسب می باشد؟
  شال‌های طرح‌دار، با رنگ‌هایی مثل مشکی، سفید یا قرمز می‌توانند با مانتو مشکی شیک به نظر برسند. البته این موضوع کاملا سلیقه ای می باشد. اما پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید از رنگ های شاد تر برای میهمانی و جمع های دوستانه استفاده کنید نه یک مراسم و میهمانی رسمی.
 3. انتخاب شال و روسری سنتی برای دختر خانم ها انتخاب  مناسبی است؟
  شال و روسری سنتی را بیشتر خانم های مُسن انتخاب می کنند اما دختر خانم های جوان نیز می توانند همین سبک را که طرح های آن کمی خلوت تر باشد انتخاب کنند.