انتخاب مانتو مناسب برای طبیعت گردی
نکات مهم برای انتخاب مانتو مناسب طبیعت گردی
جنس مانتو مناسب در کمپ
رنگ مانتو مناسب در کمپ
مدل و برش مانتو مناسب در کمپ
شلوار مناسب برای طبیعت گردی
کفش مناسب برای کمپ
شال و روسری مناسب برای کمپ
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به برای طبیعت گردی چی بپوشیم؟

یکی از تفریحاتی که ما انسان ها به آن علاقه زیادی داریم گشت و گذار در دل طبیعت می باشد. کمپ زدن در دل طبیعت قوانین و ضوابط خاص خود را دارا می باشد و برای اینکه به شما خوش بگذرد و دچار مشکل نشوید نیاز به تجهیزات کافی دارید.
البته تنها در اختیار داشتن تجهیزات برای گشت و گذار در دل طبیعت کافی نیست بلکه استایل و لباسی که شما برای طبیعت گردی انتخاب می کنید هم می تواند در راحتی شما تاثیر زیادی بگذارد. به همین خاطر است که آن دسته از دوستانی که زیاد با این محیط ها آشنایی ندارند مدام ذهنشان درگیر این مسئله است که برای طبیعت گردی چی بپوشیم؟
در ادامه با ما همراه شوید تا برایتان بگوییم چطور می توانید یک استایل راحت برای طبیعت گردی خود آماده کنید.

انتخاب مانتو مناسب برای طبیعت گردی

انتخاب مانتو مناسب برای طبیعت گردی

همانطور که می دانید مانتو یکی از پوشش های اصلی برای خانم ها در هر مکان و موقعیتی می باشد.
انتخاب مانتو مناسب برای طبیعت گردی هم از این قاعده مستثنا نیست.
یکی از فصل هایی که شما می توانید خود را برای گردش در دل طبیعت آماده کنید فصل پاییز می باشد در این فصل روزها بیشتر اوقات آفتابی است و شب ها هوا خنک وسرد می شود.
پس اگر می خواهید در فصل پاییز به دل طبیعت بزنید باید مانتویی را انتخاب کنید که بتوانید روی آن کاپشن بپوشید.
پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز انتخاب یک شومیز جلو بسته می باشد که می تواند نقش مانتو را بخوبی برای شما ایفا کند.
اما اگر فصل بهار یا تابستان را بیشتر برای طبیعت گردی و کمپ زدن ترحیج می دهید بازهم می توانید از شومیز جلو بسته به جا مانتو استفاده کنید.
قبل از هر اقدامی ابتدا آب و هوای مکانی که می خواهید به آنجا بروید را چک کنید زیرا احتمال دارد که ها خوب باشد اما بارندگی در راه داشته باشید.
بنابراین همراه خود یک بارانی یا پانچو ضد آب داشته باشید.

نکات مهم برای انتخاب مانتو مناسب طبیعت گردی

برای اینکه بتوانید برای خرید مانتو جهت طبیعت گردی کمتر دچار اشتباه شوید باید نکات و موارد مهمی را مد نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 • جنس مانتو مناسب در کمپ
 • رنگ مانتو مناسب در کمپ
 • مدل و برش مانتو مناسب در کمپ

شلوار مناسب برای طبیعت گردی

جنس مانتو مناسب در کمپ

پیشنهاد و توصیه ما به شما عزیزان این است که مانتویی که قصد خرید آن را برای طبیعت گردی دارید از پارچه هایی همچون پنبه و کتان انتخاب کنید.
این منسوجات حالت چروکیدگی به خود نمی گیرند و در شرایطی که به اتو دسترسی ندارید بهترین و راحترین انتخاب برای شما می باشند.
در ضمن مانتوهای کتان و پنبه ای به راحتی قابل شستشو می باشند و آثار طبیعت به راحتی از روی آن ها پاک می شود.
نکته بعدی اینکه بهتر است مانتویی که انتخاب می کنید کمی حالت کشی داشته باشد تا اگر در دل طبیعت نیاز بود از کوه یا صخره ای بالا بروید زیاد اذیت نشید.

رنگ مانتو مناسب در کمپ

بهترین و مناسب ترین رنگی که می توانید برای مانتو خود انتخاب کنید رنگ های کدر می باشند زیرا اگر شما مدت زمان زیادی در طبیعت باشید نگران کثیف شدن آن ها نخواهید بود.
رنگ هایی همچون طوسی، خاکی و کرم بهترین انتخاب‌های شما برای رنگ مانتو در استایل طبیعت گردی است.

مدل و برش مانتو مناسب در کمپ

برش‌های ساده و دو بعدی باعث راحتی پوشش می‌شوند. از مانتوهای پرچین بلند و دست و پاگیر در جنگل و طبیعت استفاده نکنید زیرا راحتی شما در اولویت است.

کفش مناسب برای کمپ

شلوار مناسب برای طبیعت گردی

شلواری که می خواهید برای گردش در طبیعت بخرید و انتخاب کنید باید ضخامت آن با شرایط آب و هوایی مکانی که می خواهید برای گردش به آنجا بروید انتخاب شود.
اما همیشه سعی کنید که شلوارتان مانند مانتو که در متن بالا به آن اشاره کرده ایم حالت کشی داشته باشد تا در زمان بالا رفتن از صخره وکوه و رد شدن از رودخانه اذیت نشوید.
خنک بودن جنس پارچه شلوار در روزهایی که هوا گرم است مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.
شلوارهای کرکی کش دارد برای هوای سرد گزینه مناسبی می باشند.

کفش مناسب برای کمپ

در ادامه مقاله مربوط به برای طبیعت گردی چی بپوشیم؟ می خواهیم برایتان بگوییم که سبک کفش هایی برای این کار مناسب می باشند.
شما باید کفشی را برای طبیعت گردی خود انتخاب کنید که قدم زدن باآن برایتان راحت باشد. زیرا قرار است ساعت ها در دل طبیعت راه بروید و از صخره، کوه و رودخانه عبور کنید.
بنابراین با توجه به مکانی که میخواهید برای طبیعت گردی به آنجا بروید باید انتخاب کنید که آیا به کفش سبک احتیاج دارید یا سنگین؟! کفش ضد آب می‌خواهید یا کفشی که با ردکردن هوا پای شما را خنک‌تر نگه دارد و یا به کفش ساق‌دار احتیاج دارید یا کفش ساق کوتاه.

شال و روسری مناسب برای کمپ

یکی دیگر از پوشش هایی که برای خانم های ایرانی لازم و ضروری می باشد تا استایل خود را با آن تکمیل کنند انتخاب شال و روسری مناسب می باشد.
شما باید سبکترین و راحترین شال و روسری را انتخاب کنید تا جلوی دست و پای شما را نگیرید.
مدل های مختلفی برای بستن شال و روسری هست که می توانید برای طبیعت گردی از آن ها استفاده کنید تا مدان درگیر نگه داشتن شال و یا روسری خود نباشید.
پیشنهاد ما این است که شال یا روسری خود را از رنگ های شاد انتخاب کنید تا در عکس هایی که می گیرید جلوه بهتری داشته باشد.

شال و روسری مناسب برای کمپ

در نهایت اینکه 

ما سعی کرده ایم تا در این مقاله به شما دوستان عزیزی که دچار این دغدغه هستید که برای طبیعت گردی چی بپوشیم؟ کمک کنیم تا بتوانید مناسب ترین و راحترین استایل را انتخاب کنید.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر با ما، در سایت porove.com ارتباط بگیرید.

سوالات مربوط به برای طبیعت گردی چی بپوشیم؟
 1. چه اکسسوری هایی برای طبیعت گردی مناسب می باشند؟
  کلاه  یکی از اکسسوری‌های فصلی است که می توانید برای طبیعت گردی خود از آن استفاده کنید. برای روزهای سرد و گردش در طبیعت انتخاب کلاه های پشمی و بافتی گزینه مناسبی است و برای تابستان و روزهای گرم کلاه های لبه دار برای جلوگیری از آفتاب انتخاب مناسبی می باشند.
 2. برای گردش در طبیعت ساعت مچی هم نیاز است؟
  برای اینکه راحت‌تر زمان بندی کنید از یک ساعت با دسته‌های ژله‌ای و نرم غافل نشوید. رنگ این ساعت می‌تواند هم‌رنگ شال شما باشد.
 3. لباس گرم و ضخیم برای چه مکان هایی مناسب می باشند؟
  لباس گرم و ضخیم برای مکانهای سرد گزینه بسیار مناسبی می باشند.