خرید شال و روسری
ترندهای پرفروش شال و روسری های مجلسی
شال و روسری مجلسی
جدیدترین روسری های مجلسی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به قیمت شال و روسری مجلسی

انتخاب مناسب ترین شال یا روسری مجلسی یکی از مهم ترین موارد و نکاتی است که خانم های ایرانی در زمان خرید شال به آن دقت زیادی می کنند.
اینکه شال یا روسری مجلسی که می خواهید آن را خریداری کنید از چه پارچه ای دوخته شده باشد یا چه رنگی داشته باشد مواردی است که می تواند روی قیمت شال و روسری مجلسی و انتخاب آن تاثیر گذار باشد.
قطعا این موضوع را بخوبی می دانید که  خانم های ایرنی ترجیح می دهند شال ها و روسری های مجلسی را که انتخاب می کنند در بیشتر مواقع رنگ آن ها مشکی باشد بنابراین دقت بیشتری در خرید آن از خود نشان می دهند.

خرید شال و روسری

نکته بسیار مهمی که خانم ها در زمان خرید شال و روسری به آن دقت زیادی می کنند قیمت  آن ها می باشد.
 مخصوصا اگر بخواهند شال و روسری که خریداری کرده اند را برای مراسم خاصی استفاده کنند. قیمت شال و روسری مجلسی هم از همان دست خریدهای خاص می باشد که در زمان خرید خانم ها به آن توجه خاصی دارند.
ما، در این مطلب قصد داریم که شما خانم های ایرانی عزیز راهنمایی کنیم تا بهتر و راحتر بتوانید از قیمت  شال و روسری مجلسی مطلع شده و خرید خود را بهتر و با تصمیم گیری درست تری انجام دهید.

شال مجلسی لمه

ترندهای پرفروش شال و روسری های مجلسی

طرح ها و برندهای موجود در بازار بسیار متنوع و زیاد می باشند و به همین خاطر است که اغلب پیش می آید شما عزیزان برای خرید شال یا روسری مورد نطر خود دچار تردید شوید.
ترند و برند بودن شال و روسری که شما انتخاب می کنید بدون شک می تواند روی قیمت شال و روسری مجلسی یا شال و روسری دم دستی شما تاثیرات زیادی بگذارد.
به همین خاطر ما سعی کرده ایم نام چند ترند معروف در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم تا با دید بازتری برای خرید روسری و شال مورد نظر خود اقدام کنید.
ترندهای پرفروش شال و روسری مجلسی به شرح زیر میباشند:

 • ترندهای طرح توپی ساده
 • ترندهای طرح پلیسه
 • ترندهای طرح سلطنتی
 • ترندهای طرح سنتی

شال و روسری مجلسی

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید شال باید به آن دقت بسیار زیادی شود هزینه و قیمتی است که می خواهید بابت آن پرداخت کنید.
اینکه شما قصد خرید شال یا روسری را دارید که بتوانید در محیط کاری خود از آن استفاده کنید و یا اینکه برای مراسم خاصی آن را در نظر گرفته اید طبیعتا می تواند روی قیمت آن تاثیر گذار باشد.
اجازه دهید با یک مثال ساده این موضوع را عنوان کنیم. مثلا: فرض را بر این می گیریم که شما میخواهید یک روسری قواره بزرگ ساده را که بتوانید در محل کار خود هم از آن استفاده کنید را خریداری کنید به نظرتان برای این روسری یا شال که مد نظر دارید چقدر باید پرداخت کنید؟
نهایت قیمتی که باید بپردازید شاید بین 30 تا 50 هزار تومان باشد. اما فرض کنید که دنبال یک روسری یا شال بسیار شیک و مجلسی می باشید، برای این شال یا روسری چقدر باید پرداخت کنید؟ تقریبا چیزی نزدیک به 100 هزار تومان یا بیشتر.
شاید با خودتان بگویید که چرا انقدر قیمت شال و روسری مجلسی بیشتر از یک شال یا روسری ساده می باشد؟ خب جواب کاملا مشخص است زیرا که هرگز شما حاضر به این نمی باشید که برای روسری که به قول معروف برای دم دست خود می خواهید از آن استفاده کنید هزینه زیادی را پرداخت کنید و با همان روسری و شال ارزان قیمت هم کارتان راه میافتد.
اما برای شرکت کردن در یک میهمانی مهم و یا رسمی حتما باید ظاهری آراسته تر داشته باشید بنابراین هزینه بیشتری را بابت خرید شال و روسری پرداخت خواهید کرد.

روسری مجلسی قواره دار

جدیدترین روسری های مجلسی

بدون شک شما خانم های خوش سلیقه این موضوع را بخوبی می دانید که شال و روسری های مجلسی که در بازار موجود می باشند به صورت تک رنگ ارائه می شوند که معمولا با رنگ بندی مشکی آغاز می شوند.
در این بخش ما میخواهیم به شما عزیزان چند نمونه ار روسری های مجلسی پرطرفدار را معرفی کنیم.

 1. روسری های مشکی مجلسی دانتل دار
 2. روسری های مشکی گیپور دار قواره ۱۴۰
 3. روسری های ساتن ابریشم دست دوز طرح برجسته
 4. روسری های ساتن طلاکوب قواره ۹۰
 5. روسری های ابریشمی قواره ۱۴۰ طرح برجسته

شال مجلسی طرحدار حریر

در نهایت اینکه 

با توجه به جنس پارچه، مدل، فصلی که میخواهید شال یا روسری مجلسی خریداری کنید قیمت آن را باید در نظر داشته باشید و مثلا: قیمت خرید شال و روسری مجلسی به رنگ مشکی مناسب فصل تابستان در خود فصل تابستان به مراتب گرانتر از حراج هایی است که در اواخر فصل برای این سبک شال و روسری گذاشته می شود.

سوالات مربوط به قیمت شال و روسری مجلسی
 1. چه مواردی در قیمت خرید شال و روسری تاثیر دارند؟
  مواردی که می توانند روی قیمت خرید شال و روسری تاثیر گذار باشند عبارتند از: جنس پارچه ، مدل و طرح شال و روسری، رنگ و فصل خرید 
 2. شال یا روسری مجلسی به چه شال و روسری هایی گفته می شود؟
  شال یا روسری مجلسی به شال و روسری های پرزرق و برق گفته می شود که اکثریت آن ها با پارچه های گیپور  و ساتن طراحی و دوخته شده اند. شال و روسری های صاف و بدون چروک که نیاز به اتو کردن ندارند
 3.  رنگ مناسب برای شال و روسری مجلسی چه رنگی می باشد؟
  رنگ مشکی مناسب ترین رنگ برای خرید شال و روسری مجلسی می باشد زیرا هم می توان آن را با سایر رنگ ها ست کرد و هم یک جذابیت خاصی دارد.