پوست ماری


این کیف ها که در گذشته مد بوده اند امسال با ایده هایی جدید برگشته اند. معمولا این کیف ها از خزهای مصنوعی با الهام گرفتن از پوست مار با سگک یا دکمه ای از تصویر گربه وحشی ساخته می شود.

امسال در بیشتر مد ها به جزییات و رنگ های پر زرق و برق توجه شده است. استفاده از زنجیر هم به این لسیت بایستی اضافه کرد. استفاده از طرح های برجسته از جمله ایده های جدید در این مدها می باشد.

بنددار و راحت

بعد از یک سال مد شدن کیف های محکم و خشک امسال مدهایی راحتتر از چرم نرم هم دوباره با طرح های جدید عرضه شده است. این مد ها بیشتر به سمت سادگی و مینیمال بودن رفته تا سلیقه های دیگر را هم راضی کنند.

کیف کج با بند گیتار


 این که مد جدیدی عرضه شده است به این معنی نیست که همه چیزی که در گذشته مورد علاقه شما بوده است تغییر کرده است. بلکه تنها اندکی به روز شده است. این مد با اندکی ته مایه ی وسترن و راک تلفیق شده تا شما را بیشتر از قبل جذب کند.


مینی بگ های با بند بلند


احتمالا این مد را دوست دارید اما به دلیل این که آن را کمی دخترانه می دانید از استفاده در جاهای رسمی اجتناب می کنید. استفاده از رنگ متالیک و کرم به عنوان چرم را توصیه می کنیم تا از حالت دخترانه بودن در بیاید.

کیف دستی روزانه


درست در همین جاست که مدهای قدیمی تکرار می شوند. این مد با طرحی از یک پلنگ یا گربه وحشی در Pinterest ارائه شده بود. پس از استقبال عالی و شکاف زمانی مختصری دوباره به آن رو آورده اند. البته این بار بزرگتر و با رنگ بندی متنوع تر!