مونوکروم همیشه به معنای کامل و یک دست یک رنگ پوشیدن نیست بلکه شما باید با تناژهای یک رنگ استایل خود را بسازید برای مثال برای یک ست بنفش می توانید از تناژ بادمجونی تا یاسی در استایل خود به کار ببرید.

استایل مونوکروم پاییزی با رنگ های فصل

اگر برای انتخاب رنگ استایل مونوکروم پاییزی خود مردد هستید می توانید از رنگ های پاییزی استفاده کنید مانند انواع رنگ های گرم مثل شتری ، خاکی ، کرم ، رنگ های نود ،سبز ، آبی یخی و سایر رنگ ها که در واقع با تم فصل هم هماهنگ شده باشید ، مثلا یک ست شتری در کنار تناژهایی از رنگ های نود می تواند بسیار شیک و به روز باشد. 

1- رنگ پرکاربرد و خنثی طوسی در یک استایل مونوکروم پاییزی

رنگ خنثی یکی از پرکاربردترین رنگ ها برای پاییز و زمستان است.

 به طور کلی ست کردن رنگ های خنثی ساده تر است به دلیل اینکه با بیشتر رنگ ها همخوانی دارند اما برای یک استایل مونوکروم با رنگ طوسی شما احتیاجی به رنگ های متضاد و مکمل ندارید کافی است کمی از تناژهای طوسی، خاکستری و زغال سنگی در استایل خود استفاده کنید .

برای یک ست طوسی بهتر است شلوار خود را از رنگ طوسی تیره تر و بالاتنه خود را روشن تر استفاده کنید .برای خرید یک پالتو طوسی می توانید به راحتی اقدام کنید زیرا علاوه بر استایل مونوکروم می توانید به راحتی آن را با سایر رنگ ها نیز بپوشید .

2– رنگ شیک و سنگین سبز یشمی

یکی از زیباترین رنگ های فصل پاییز رنگ سبز یشمی می باشد به خصوص برای افرادی که می خواهند استایل سنگین تری را داشته باشند حتما از این رنگ استفاده کنند .

یکی از مزیت های سبز یشمی برای استایل مونوکروم این است که باعث خستگی چشم نمی شود و استایل گرمی را برای شما ایجاد می کند .

3 – رنگ صورتی پاستلی مناسب برای استایل مونوکروم

مطمئنن در بین خانم ها رنگ صورتی و تناژهای کامل آن طرفدارانی زیادی را دارد و ایتم های زیادی را در کمد خانم ها می توان به رنگ صورتی دید بنابراین نباید از جذابیت های رنگ صورتی در پاییز هم غافل شد .

یک صورتی پاستلی می تواند یک ست بسیار شیک برای استایل مونوکروم پاییزی شما باشد فقط کافی است کمی در رنگبندی آن دقت کنید زیرا تنوع تناژهای رنگ صورتی بسیار زیاد است . بهتر است از صورتی های پاستلی و ملایم تر استفاده کنید و اگر می خواهید کمی رنگ تند بکار ببرید در اکسسوری های خود از آن استفاده  کنید .

برای افرادی که استایل هایی با رنگ شاد می پسندن می توانند از این ایتم شیک در  استایل خود استفاده کنند 

4 – رنگ گرم و پاییزی شتری در یک استایل مونوکروم

همانور که گفتیم رنگ های شتری و کرم قهوه ایی از تم های فصل پاییز هستند و در پالتوها کاربرد زیادی را دارند .اگر می خواهید کمی متفاوت تر این رنگ های را ست کنید حتما از استایل مونوکروم استفاده کنید و رنگ شتری را در کنار تناژهای قهوه ایی ، کرمی و خاکی به زیبایی ست کنید .


5 – استایل مونوکروم روشن ،یک ترند پاییزی

در پاییز 2019 سلبریتی های بسیاری را دیدیم که با یک استایل مونوکروم روشن کرمی و یا شیری بر روی فرش قرمزها دیده شده اند زیرا کاربرد رنگ های کرم و شیری در پاییز امسال بسیار زیاد است ولی چیزی که بیشتر دیده می شود یک ست کامل روشن است و در واقع استایل مونوکروم است که برای رنگ کرم بسیار مد شده است .

در استایل مونوکروم پاییزی خود می توانید از تناژهای روشن شیری ، کرم و خاکی در استایل خود استفاده کنید و برای اینکه استایل شما بیحال نباشد می توانید از اکسسوری ها و یا خرج کارهایی به رنگ طلایی و قهوه ایی استفاده کنید .

6 – آبی ملایم و پاستلی در استایل مونوکروم پاییزی

رنگ آبی پاستلی یکی از رنگ های مناسب برای فصل پاییز و زمستان می باشد و همچنین برای یک استایل مونوکروم بسیار مناسب می باشد همچنین می تواند یک استایل آرام را برای شما بسازد زیرا رنگ آبی از نظر روانشناسی رنگ ها در دسته ی رنگ های آرامش بخش می باشد.

در استایل مونوکروم آبی خود می تواند از اکسسوری هایی با رنگ سورمه ایی استفاده کنید و به استایل خود روح دهید .


منبع: https://regalir.com/fall-monochrome-style%E2%80%AC%E2%80%8F/