از کمربند استفاده کنید

استفاده از یک کمربند زیبا یا یک کیف کمری کوچک استایل شما را به دو قسمت بالای کمربند و پایین آن تقسیم می کند و باعث می شود اندامتان باریک و بلند دیده شود. می توانید کمربند را برای کمر شلوار به کار ببرید و یا اگر مانتو یا بارانی بلندی پوشیده اید آن را با یک کمربند پهن جمع کنید.

کفش های نوک تیز به پا کنید

کفش های نوک تیز، چه پاشنه دار باشند و چه تخت، چشم را به سمت پایین می کشانند و پاها را کشیده تر و بلندتر نشان می دهند. اگر قدتان کوتاه است برای خرید کفش های تخت تابستانه یا بوت های زمستانه حتما به سراغ نوک تیزها بروید

به سراغ شلوار کوتاه و فاق بلند بروید

شلوارهای فاق بلند، از آنجا که کمرشان بالاتر از شلوارهای معمولی است، چند سانتی به طول پایین تنه اضافه می کنند و شما را قدبلندتر نشان می دهند. شلواری انتخاب کنید که متناسب قد شماست و یکی دوسانت بالاتر از قوزک پا قرار می گیرد.

تک رنگ بپوشید

یک راه سریع برای چیدن استایل قدکوتاه ها، استفاده از یک استایل تماما مشکی یا تک رنگ است. در این حالت، چشم، جزئیات استایل را نمی بیند و همین سادگی باعث متناسب تر دیده شدن اندام می شود.

 

سرتاپا اورسایز نپوشید

اگر به پوشیدن لباس های اورسایز یا تن خور آزاد علاقه دارید آن را فقط برای بالاتنه یا پایین تنه به کار ببرید و همزمان یک استایل سراسر اورسایز نپوشید. در کنار پوشیدن اورسایزها، حتما بخشی از استایلتان را فیت و چسبان در نظر بگیرید یا از کمربند برای جمع کردن آن استفاده کنید.