مانتو جین
نحوه ست کردن مانتو جین
ست کردن مانتو جین با شال و روسری
سات کردن مانتو جین با شلوار مناسب
ست کردن مانتو جین با کفش مناسب
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به ست کردن مانتو جین

مانتو جین

یکی از مانتوهایی که در میان خانم ها طرفداران بسیاری دارد مانتو جین می باشد. که ست کردن آن کار چندان سختی نمی باشد. اما همین ست کردن مانتو جین یکی از دغدغه هایی است که برخی از خانم ها با آن مواجه می باشند. از آنجایی که مانتوهای جین را نمی توان با هر شال و شلواری ست کرد پیشنهاد می کنم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا به راحتی بتوانید با مانتو جینی که دارید شال و شلوار مناسبی را انتخاب کرده و آن ها را ست کنید.

ست مانتو جین

نحوه ست کردن مانتو جین

همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم ست کردن مانتو جین کار چندان آسانی نیست البته این مسئله تا زمانی صحت دارد که  شما با اصول ست کردن لباس ها آشنایی نداشته باشید.
برای اینکه بتوانید در زمان خرید مانتو طرح جین گزینه ای را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آن را با سایر لباس ها و اکسسوری هایی که دوست دارید ست کنید به مواردی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم دقت کنید.
مانتو جین را می توان برای ست کردن به سه بخش زیر تقسیم بندی کرد.

 1. ست کردن مانتو جین با شال و روسری
 2. سات کردن مانتو جین با شلوار مناسب
 3. ست کردن مانتو جین با کفش مناسب
 • ست کردن مانتو جین با شال و روسری

اولین مرحله ست کردن مانتو جین انتخاب شال یا روسری است که بتوانید با مانتو خود ست کنید.
برای ست کردن مانتو با شال و روسری مناسب در ابتدا باید جنس شال و روسری که انتخاب می کنید را در نظر داشته باشید. بهترین انتخاب برای ست کردن مانتو جین این است که از شال و یا روسری هایی که از جنس حریر و یا ساتن براق می باشند استفاده نکنید و به جای آن روسری های نخی، ابریشمی کج راه و پشمی را انتخاب کنید.
زیرا که انتخاب روسری و شال حریر و ساتن به خاطر نوع پارچه ای که دارند اصلا انتخاب مناسبی برای ست کردن با مانتو جین شما نمی باشند. به غیر از روسری هایی از جنس نخ، ابریشم و پشمی شما می توانید برای ست کردن از روسری هایی که دارای طرح های لنگی، خال خالی و چهارخونه می باشند هم استفاده کنید.
رنگ بندی را در انتخاب شال و روسری برای ست کردن فراموش نکنید. سعی کنید از رنگ های خنثی همچون بژ، سفید، سیاه و خاکستری که در دسته بندی رنگ های خنثی قرار دارند استفاده کنید.
اگر دوست دارید که با پوشیدن مانتو لی روسری و شالی را استفاده کنید که جذابیت بیشتری داشته باشد می توانید از شال و یا روسری هایی که به رنگ قرمز و زرد می باشند هم استفاده کنید زیرا که این دو مکمل های خوبی با رنگ آبی می باشند و می توانند ست شما را زیباتر کنند.

راهنمای ست کردن مانتو جین

 • ست کردن مانتو جین با شلوار مناسب

انتخاب شلوار از مهم ترین مواردی است که در زمان ست کردن با هر نوع مانتویی که می خواهید استفاده کنید باید در نظر داشته باشید و دارای اهمیت زیادی نیز می باشد.
یکی از گزینه های انتخابی شلوارهای جین می باشند که در رنگ بندی های روشن و تیره وجود دارند و شما می توانید شلواری را که رنگ آن به رنگ مانتو شما نزدیک تر می باشد را انتخاب کنید و یک ست زیبا برای خودتان داشته باشید.
گزینه دوم در انتخاب شلوار، شلوارهایی است از جنس کتان با رنگ تیره است البته اگر مانتو شما رنگ روشن می باشد بهتر است که شلوار کتان روشن را برای ست کردن آن انتخاب کنید. همچنین برای مانتوهایی جین رنگ روشن می توانید از شلوارهای پارچه ی سفید و خاکستری هم استفاده کنید.
انتخاب لگ های مشکی یک انتخاب مناسب برای ست کردن مانتو جین در رنگ بندی تیره می باشد.

 • ست کردن مانتو جین با کفش مناسب

انتخابی کفش مناسبی که بتوانید با مانتوهای جین خود آن ها ست کنید کار چندان سختی نمی باشد. ما به شما خواهیم گفت که برای ست کردن مانتو جین چه کفشی را می توانید انتخاب کنید.
کاری که شما می توانید انجام دهید این است که با توجه به شال و یا روسری که می خواهید آن را با مانتو جین خود ست کنید از کفش های اسنیکر هم رنگ شال خود استفاده کنید.
انتخاب بعدی از میان انواع کفش ها صندل‌های اسپرت با رنگ‌های خاکی، قهوه‌ای و زرشکی و صندل‌های پاشنه‌دار و لژدار می باشد. اگر می خواهید در فصل های سرد سال مانتو جین خود را استفاده کنید نیم بوت انتخاب مناسبی می باشد.

ست کردن مانتو جین با شلوار مناسب

در نهایت اینکه 

تیم پُرُوِ سعی کرده است سه دسته بندی مهم که درباره ست کردن مانتو جین باید در نظر داشته باشید تا یک ست زیبا برای خود آماده کنید را در این مقاله در اختیارتان قرار دهد.
به خاطر داشته باشید که آشنایی درباره اصول ست کردن لباس ها و هارمونی رنگ ها به شما در این امر مهم ست کردن کمک زیادی خواهد کرد. مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت porove.com بیشتر شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به ست کردن مانتو جین
 1. مانتو جین را چطور ست کنیم؟
  برای ست کردن هر مدل مانتو که دارید دو راه پیش روی شما است. اول یادگیری تئوری درباره رنگ ها و ترکیب کردن اصولی آنها هم با یکدیگر و دوم استفاده از جدول ست رنگ لباس ها.
 2. جدول ست کردن رنگ لباس ها چیست و چطور می توان از آن استفاده کرد؟
  کار با این جدول بسیار آسان و راحت است. شما رنگ مانتویی که انتخاب کرده اید را در این جدول پیدا کرده تا تصاویر مختلف از  ست کردن رنگ های مختلف با مانتو مورد نظرتان را مشاهده کنید. 
 3. برای ست کردن مانتوهای جین رنگ تیره بهتر است از چه شلوارهایی استفاده کنیم؟
  شلوار های کتان رنگ تیره مانند:شلوار کتان مشکی یا سورمه ای بهترین انتخاب برای ست کردن مانتو جین تیره رنگ می باشند.