مانتو جین

یکی از مانتوهایی که در میان خانم ها طرفداران بسیاری دارد مانتو جین می باشد. که ست کردن آن کار چندان سختی نمی باشد.

اما همین ست کردن مانتو جین یکی از دغدغه هایی است که برخی از خانم ها با آن مواجه می باشند. از آنجایی که مانتوهای جین را نمی توان با هر شال و شلواری ست کرد پیشنهاد می کنم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا به راحتی بتوانید با مانتو جینی که دارید شال و شلوار مناسبی را انتخاب کرده و آن ها را ست کنید.

مانتو جین

نحوه ست کردن مانتو جین

مانتو جین را می توان برای ست کردن به سه بخش زیر تقسیم بندی کرد

  • ست کردن مانتو جین با شال و روسری
  • سات کردن مانتو جین با شلوار مناسب
  • ست کردن مانتو جین با کفش مناسب

ست کردن مانتو جین با شال و روسری

اولین مرحله ست کردن مانتو جین انتخاب شال یا روسری است که بتوانید با مانتو خود ست کنید. 

برای ست کردن ماتو با شال و روسری مناسب در ابتدا باید جنس شال و روسری که انتخاب می کنید را در نظر داشته باشید. بهترین انتخاب برای ست کردن مانتو جین این است که از شال و یا روسری هایی که از جنس حریر و یا ساتن براق می باشند استفاده نکنید و به جای آن روسری های نخی، ابریشمی کج راه و پشمی را انتخاب کنید.

زیرا که انتخاب روسری و شال حریر و ساتن به خاطر نوع پارچه ای که دارند اصلا انتخاب مناسبی برای ست کردن با مانتو جین شما نمی باشند. به غیر از روسری هایی از جنس نخ، ابریشم و پشمی شما می توانید برای ست کردن از روسری هایی که دارای طرح های لنگی، خال خالی و چهارخونه می باشند هم استفاده کنید.

رنگ بندی را در انتخاب شال و روسری برای ست کردن فراموش نکنید. سعی کنید از رنگ های خنثی همچون بژ، سفید، سیاه و خاکستری که در دسته بندی رنگ های خنثی قرار دارند استفاده کنید.

اگر دوست دارید که با پوشیدن مانتو لی روسری و شالی را استفاده کنید که جذابیت بیشتری داشته باشد می توانید از شال و یا روسری هایی که به رنگ قرمز و زرد می باشند هم استفاده کنید زیرا که این دو مکمل های خوبی با رنگ آبی می باشند و می توانند ست شما را زیباتر کنند.

خرید مانتو جین

ست کردن مانتو جین با شلوار مناسب

انتخاب شلوار از مهم ترین مواردی است که در زمان ست کردن با هر نوع مانتویی که می خواهید استفاده کنید باید در نظر داشته باشید و دارای اهمیت زیادی نیز می باشد.

یکی از گزینه های انتخابی شلوارهای جین می باشند که در رنگ بندی های روشن و تیره وجود دارند و شما می توانید شلواری را که رنگ آن به رنگ مانتو شما نزدیک تر می باشد را انتخاب کنید و یک ست زیبا برای خودتان داشته باشید.

گزینه دوم در انتخاب شلوار، شلوارهایی است از جنس کتان با رنگ تیره است البته اگر مانتو شما رنگ روشن می باشد بهتر است که شلوار کتان روشن را برای ست کردن آن انتخاب کنید. همچنین برای مانتوهایی جین رنگ روشن می توانید از شلوارهای پارچه ی سفید و خاکستری هم استفاده کنید.

انتخاب لگ های مشکی یک انتخاب مناسب برای ست کردن مانتو جین در رنگ بندی تیره می باشد.

ست کردن مانتو جین

ست کردن مانتو جین با کفش مناسب

انتخابی کفش مناسبی که بتوانید با مانتوهای جین خود آن ها ست کنید کار چندان سختی نمی باشد. ما به شما خواهیم گفت که برای ست کردن مانتو جین چه کفشی را می توانید انتخاب کنید.

کاری که شما می توانید انجام دهید این است که با توجه به شال و یا روسری که می خواهید آن را با مانتو جین خود ست کنید از کفش های اسنیکر هم رنگ شال خود استفاده کنید.

انتخاب بعدی از میان انواع کفش ها صندل‌های اسپرت با رنگ‌های خاکی، قهوه‌ای و زرشکی و صندل‌های پاشنه‌دار و لژدار می باشد.

اگر می خواهید در فصل های سرد سال مانتو جین خود را استفاده کنید نیم بوت انتخاب مناسبی می باشد