انتخاب و خرید شال پاییزی
نکات مهم برای خرید شال پاییزی
شال یا روسری
رنگ و طرح شال و روسری
جنس شال و روسری پاییزی
کیفیت شال پاییزی
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید شال پاییزی

نکته مهمی که باید در زمان خرید شال پاییزی به آن دقت داشته باشید بسیار زیاد می باشد. درست است که یکی از ضروری ترین اکسسوری های پاییزی شال و روسری می باشد اما اینکه چه جنس شال یا روسری را برای این فصل انتخاب کنید هم دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.
با سایت پُرو همراه باشید تا با اصلی ترین نکاتی که در زمان خرید شال برای فصل پاییز باید مد نظر داشته باشید بیشتر و بهتر آشنا شوید.

انتخاب و خرید شال پاییزی

برای اینکه بدانید در زمان خرید اکسسوری های هر فصل  اولین قدمی که باید بردارید چیست؟ پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. اولین موضوع در زمان خرید شال پاییزی این است که نیاز به دانستن سایز ندارید و باید به تنوع رنگ و طرح هال شال توجه داشته باشید.
از آنجایی که تنها چند روز از شروع فصل پاییز نگذشته است قیمت شال و روسری ها نمی تواند چندان افزایش پیدا کرده باشند. اما برای بسیاری از خانم های خوش سلیقه، همین خرید ساده و راحت هم می تواند استرس زا بوده و دغدغه ای را برای آن ها به وجود آورد.
شاید این استرس و دغدغه بیشتر بخاطر ندانستن نکاتی است که باید برای هر خریدی که دارید از لباس و شال گرفته تا خوراکی به آن ها توجه کنید. همیشه معما زمانی آسان خواهد شد که حل شده باشد.

نکات مهم برای خرید شال پاییزی

برای خرید روسری و شال هم مانند مانتو باید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا با آسودگی خاطر بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. مواردی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم از مهم ترین مواردی هستند که در خرید شال پاییزی به شما کمک خواهند کرد.
با توجه به این نکات حتی شما می توانید برای تکمیل کردن استایل پاییزی خود بهترین خرید کیف زنانه را نیز انجام دهید.
مهم ترین مواردی که برای خرید شال یا روسری پاییزی باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • شال یا روسری
 • رنگ و طرح شال و روسری
 • جنس شال و روسری پاییزی
 • کیفیت شال پاییزی

شال و روسری چهارخونه پاییزه

شال يا روسري 

اولین مسئله که باید تکلیف آن را با خودتان روشن کنید این است که به دنبال خرید روسری پاییزی می باشید یا می خواهید شال پاییزی بخرید؟!
وقتی با خودتان کنار آمدید که کدام گزینه بیشتر به چهره شما می آیند و تصمیم نهایی خود را برای خرید گرفتید باید به مواردی همچون  سُر نخوردن، راحت بودن و عدم نياز به مرتب كردن مدام  آن توجه داشته باشید و با خیل آسوده تری اقدام به خرید شال پاییزی خود کنید.

رنگ و طرح شال و روسري 

قدم بعدی برای خرید شال پاییزی این است که بدانید چه طرح و رنگی مد نظرتان می باشد و می خواهید با کدام لباس خود آن ها را ست کنید. مثلا شال سبز یشمی یکی از پر طرفدارترین و جدیدترین شال های پاییزی می باشد.
 با توجه به اینکه رنگ و طرح شال و روسری پاییزی بسیار زیاد و متنوع می باشد کمی کارتان سخت خواهد شد. پیشنهاد ما در سایت پُرو به شما این است برای اینکه بتوانید خرید راحتی داشته باشید ابتدا از میان دسته بندی طرح ها که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد از آن به سراغ رنگ شال مورد نظرتان بروید. 

 1. طرح هاي سنتي 
 2. طرح هاي مدرن 
 3. تك رنگ 

زیباترین شال و روسری فصل پاییز

جنس شال يا روسري پاییزی

خب، طبیعتا شما می خواهید شال یا روسری را برای فصل پاییز خریداری کنید که ضخامتی بیشتر از شال وروسری های تابستانی شما داشته باشند.
بنابراین آشنایی با جنس شال یکی دیگر از نکات مهم برای انتخاب و خرید شال پاییزی می باشد. شال های پاییزی هم همچون شال های بهاری و تابستانی دارای جنس های مختلفی همچون: نخی، حریر، ساتن، ابریشمی و ... می باشند. هر یک از این جنس هایی که برای شال پاییزی به آن ها اشاره کردیم دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. مثلا شال های نخی پاییزی این ویژگی را دارند که خیلی راحت قابل شستشو می باشند.

کیفیت شال پاییزی

نکته آخر که برای خرید شال پاییزی یا هر شال دیگری باید به آن توجه داشته باشید کیفیت آن می باشد. اگر برای خودتان می خواهید شال پاییزی خریداری کنید به مُد توجه زیادی کنید اما اگر برای فرد دیگری قصد خرید شال پاییزی را دارید  مهمترین مسئله که باید در نظر داشته باشد سلیقه فرد می باشد. کیفیت و جنس شال یا روسری مورد نظر را هم در نظر داشته باشید و دقت کنید که کوچکترین ایرادی در آن وجود نداشته باشد. برای اطمینان از خرید خود با فروشنده صحبت کنید و برای تعویض از او زمان بخواهید تا در صورتیکه نیاز بتوانید خریدتان را تعویض کنید.

کیف شال های پاییزه

در نهایت اینکه 

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که یکی از اکسسوری های ضروری برای فصل پاییز شال می باشد که خانم ها برای خرید شال پاییزی از خود وسواس زیادی نشان می دهند. ما، در سایت پُرو به یک سری نکات ابتدایی که برای خرید شال پاییزی نیاز دانسته ایم که در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا انتخاب و خرید بهتری داشته باشید اشاره کرده ایم. امیدواریم که با عنوان کردن این موارد توانسته باشیم شما را در یک خرید آسان همراهی کرده باشیم.

سوالات مربوط به خرید شال پاییزی
 1. مناسب ترین رنگ برای شال و روسری پاییزی چه رنگ هایی می باشد؟
   خوب ین موضوع کامل سلیقه ای است که شما دوست داشته باشید در کمد مربوط به شال و روسریتان چه رنگ بندی از شال پاییزی داشته باشید. اما از پرطرفدار ترین رنگ ها بری فصل پاییز رنگ زرد، قرمز، نارجی، طوسی، مشکی و ... می باشد
 2. ضخامت شال پاییزی چقدر باید باشد؟
  خوب این دقیقا یک نکته مهم است که در زمان خرید شال پاییزی باید به آن توجه داشته باشید. ضخامت شال پاییزی بسته به طبع هر کس فرق می کنم. شما باید بدانید که فردی با طبع گرم هستید یا برعکس طبع سردی دارید. طبیعتا افرادی که گرمایی هستند ترجیح می دهند که ضخامت شال آن ها کمتر باشد و برعکس افراد سرمایی به دنبال شال هایی با ضخامت بالا می باشند. البته نباید این موضوع را فراموش کنید که شال پاییزی را برای اوایل فصل که هوا هنوز آنقدرها هم سرد نشده می خواهید یا برای اواسط و اواخر فصل که هوا رو به سرمای بیشتر می رود.
 3. قیمت شال های شما چقدر می باشد؟
  بسته به جنس و نوع شال انتخابی قیمت ها متفاوت می باشد مثلا ما در سایت پُرو  قیمت های شال های خود را از 100 تومان آغاز کرده ایم و با توجه به کیفیت و جنس آن ها  قیمت ها متفاوت می باشند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت شال و روسری های ما با یخش پشتیبانی ما تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.