چرا روسری تُرک
خرید روسری تُرک
ویژگی شال و روسری تُرک
پرفروش ترین روسری تُرک
شال های تُرک پرفروش
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به خرید روسری تُرک

چرا روسری تُرک 

به نظر شما دلیل اینکه بیشتر خانم های ایرانی به دنبال خرید روسری تُرکمی باشند چیست؟ شاید اصلی ترین علت این باشد که شال و روسری های تُرک دارای طرح ها، رنگ ها و مدل های متنوع بسیار زیادی می باشند که تواسنته اند هر نوع سلیقه ای را جذب نمایند.
علت دیگر این است که جنس و کیفیت آن ها بسیار عالی می باشد و نسبت به سایر برندها از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار هستند.
بنابرین باید به این سوال که چرا روسری تُرک توانسته است تا این اندازه در بین خانم های ایرانی طرفدار پیدا کند بگوییم که به خاطر تنوع در طرح و رنگ و قیمت ارزان آن می باشد.

خرید روسری تُرک

حال که با ویژگی ها و پرفروش ترین شال و روسری تُرک آشنا شدید زمان آن رسیده است که کمی هم درباره نحوه خرید روسری تُرک بدانید.
شما برای خرید شال و روسری ترک دو راه دارید، یا خرید و انتخاب سنتی را در پیش بگیرید و یا اینکه به صورت اینترنتی خرید خود را انجم دهید. قطعا که در روش اول به راحتی و بهتر می توانید روسری و شالی که مناسب با چهره شما باشد را انتخاب کنید. اما با شرایط فعلی و به خاطر شیوع ویروس کرونا کمی این مسئله با مشکل مواجه شده است و خرید اینترنتی راه دیگری است که می توانید از طریق آن روسری و شالی که مد نظرتان می باشد را انتخاب کنید.
ما، در سایت پُرو سعی کرده ایم که تمام آنچه که می تواند به شما کمک کند تا بهتر و راحتر بتوانید خریدتان را انجام دهید را برایتان فراهم کنیم. شما می توانید با مشاوره و راهنمایی گرفتن از همکاران ما، خود را در فروشگاه و بوتیک سنتی تصور کرده و روسری که می خواهید را با خیال آسوده انتخاب و خریداری کنید.

شال تُرک

ویژگی شال و روسری تُرک 

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که علت خرید شال و روسری تُرک بیشتر تنوع در طرح و رنگ و قیمت ارزان آن می باشد. اما ویژگی های شال و روسری تُرک در همینجا تمام نمی شود. دلیل برتری و نقطه قوت این طرح شال و روسری کیفیت عالی پارچه هایی است که برای دوخت آن ها مورد استفاده قرار گرفته شده اند.

 • استفاده از مواد اولیه مناسب 
 • متریال با کیفیت
 • کیفیت چاپ مناسب

از مواردی هستند که باعث شده اند روسری های تُرک در سراسر دنیا طرفداران خود را داشته باشند و هر روز به تعداد آن ها نیز افزوده می شود.

پرفروش ترین روسری تُرک

 1.  روسری نخی
 2.  روسری قواره بزرگ 
 3. روسری  حریر
 4. روسری مامی طرح اسپرت
 5. روسری ساتن
 6. روسری ساتن ابریشمی
 7. روسری ژاکارد

انواع شال و روسری تُرک

مدل های روسری که در متن بالا معرفی کرده ایم از پرفروش ترین روسری هایی هستند که در بازار ایران موجود می باشند و طرفداران بسیار زیادی هم دارند. طرح ها و رنگیندی این شال و روسری ها به اندازه ای زیاد می باشد که در بیشتر مواقع خانم ها برای خرید شال دچار سردرگمی می شوند. در ادامه می خواهیم اشاره ای به شال های تُرک پرفروش نیز داشته باشیم.

شال های تُرک پرفروش

 • شال ابریشمی ترکیه
 • شال های نخی طرح سنتی
 • شال گیپور مجلسی 

انتخاب روسری تُرک

در نهایت اینکه 

برای خرید روسری تُرک باید به نوع بافت و نخی که برای دوخت آن ها استفاده شده است همچنین کیفیت پارچه توجه زیادی داشت. به خاطر داشته باشید که هر چه تار و پود شال و روسری فشرده تر باشد قطعا دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. روسری ها و شال های تُرک از سال های گذشته جزء پرفروش ترین ها در بازار جهانی بوده اند و با طرح های مختلفی که تا به امروز ارائه داده اند توانسته اند به تعداد طرفداران خود بیافزایند.

سوالات مربوط به خرید روسری تُرک
 1. قیمت روسری تُرک چقدر است؟
  درباره قیمت روسری های تُرک باید بگوییم که بسته به جنس، طرح و مدلی که انتخاب می کنید متفاوت می باشد. قیمت روسری های ما از 39.000 تومان هست به بالا.
 2. برای خرید روسری  و شال تُرک چه مواردی را باید در نظر داشته باشیم؟
  جنس، کیفیت پارچه، طرح مناسب چهره، رنگ مناسب، روسری و شال را برای چه فصلی از سال می خواهید، قیمت شال و روسری همگی از مواردی هستند که در زمان خرید باید در نظر داشته باشید.
 3. شال ها و روسری های تُرک دارای قوارهای بزرگ هم می باشند؟
  بله، شال و روسری تُرک در هر سایز و قواره ای که مد نظرتان باشد در بازار موجود می باشند.