بهترین برندهای شال و روسری ایرانی
معرفی برند آدور
طرح‌های برند آدور
قیمت روسری های برند آدور
معرفی برند سِتی ریس
طرح‌ها برند سِتی ریس
قیمت شال و روسری سِتی ریس
معرفی برند عرفانموس
طرح‌های برند عرفانموس
قیمت شال و روسری عرفانموس
معرفی برند خلعت
طرح‌های شال و روسری خلعت
معرفی برند طوبی آرتمیس
طرح‌های شال و روسری طوبی آرتمیس
در نهایت اینکه
سوالات مربوط به برند شال و روسری ایرانی

اغلب شال و روسری هایی که در بازار موجود می باشند طرح های عامه پسندی هستند که تاثیر خاصی بر استایل شما ندارند که این مسئله بدون دلیل هم نیست. دلیل آن این است که تیراژ تولید برای چنین روسری هایی زیاد می باشد و چون مشتری خاصی هم ندارند بنابراین روی دست فروشنده و تولید کننده می مانند.
در نقطه مقابل تولید این روسری ها عده ای از طراحان خوش سلیقه کشور توانسته اند با تولید روسری و شال های خاص در چند سال اخیر محصولاتی را تولید کنند که مشتریان زیادی را جذب نمایند.

بهترین برندهای شال و روسری ایرانی 

گفتیم که شاید بسیاری از خانم ها در زمان خرید شال بیشتر به سراغ برندهای تُرک می باشند و خبری از تنوعی که برند شال و روسری ایرانی دارا است ندارند.
شاید هم اصلا نمی دانند روسری که خریداری کرده اند برند ایرانی می باشد و شاید فروشنده ببرای جلب مشتری خود عنوان کرده است که این روسری تُرک می باشد.
ما می خواهیم در ادامه به چند نمونه از برندهای معروف و مشتری پسند شال و روسری ایرانی اشاره ای داشته باشیم و شما را بیشتر با این سبک روسری و شال آشنا کنیم.

 • آدور
 • سِتی ریس
 • عرفانموس
 • خلعت
 • طوبی آرتمیس

خرید شال و روسری ایرانی

معرفی برند آدور

یکی از برندهای معروف شال و روسری ایرانی آدور می باشد که به معنای ریشه و گویش ایران قدیم است. این برند مجموعه ای از طرح های هنری با رنگبندی های بسیار جذاب می باشد که توانسته مشتریان خاص خود را داشته باشد.

طرح‌های برند آدور

همانطور که در معرفی این برند عنوان کردیم دارای طرح های مختلف بسیار زیادی می باشد که تا به امروز 5 از آن طرح ها به بازار ارائه داده شده اند و توانسته است مشتریان زیادی را جذب نماید از مهم ترین طرح های روسری برند آدور می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. ترنج
 2. دیبا
 3. اقلیم
 4. زهیر 
 5. ایران من 

قیمت روسری های برند آدور

از آنجا که این روسری ها تولید داخلی و ملی می باشند نمی توان قیمت روی کار دست و هنر ایرانی گذاشت اما تقریبا این روسری ها از 200.000 تومان می باشند. ناگفته نماند که این روسری ها دست دور می باشند.

شال و روسری خلعت

معرفی برند سِتی ریس

نام این برند توسط تولید کنندگان آن انتخاب شده است و اشاره ای به افسانه ها و قصه های ایرانی دارد و به گفته صاحبان این برند عنوان احترام آمیزی برای بانوان ایرانی می باشد.

طرح‌ها برند سِتی ریس

طرح‌های خاص در سِتی ریس زیاد است. آن هم با ترکیب‌های رنگی مجذوب‌کننده‌ای که در همان نگاه اول دل هر رنگی‌رنگی‌ پسندی را بدجوری خواهند برد.

قیمت شال و روسری سِتی ریس

برای هنر ایرانی بدون شک نمی توان قیمت مشخص کرد شاید به همین خاطر است که برند از سری برند شال و روسری ایرانی هنوز قیمت مشخص و واحدی ندارد اما نباید قیمت آن کمتر از 200.000 تومان باشد.

معرفی برند عرفانموس

روسری و شال هایی با طرح های متنوع بسیار زیاد و خاص که شما می توانید با در نظر گرفتن فرم صورت و رنگ چهره خود از آن ها در استایل خود استفاده کنید.

طرح‌های برند عرفانموس

شال و روسری های برند عرفانموس بسیار خاص می باشند و شاید همین طرح و خاص آن باعث شده است که جذابیت ویژه ای داشته باشد. طرح هایی همچون پیکان، شعبده باز و شام عروسی از سری طرح های شال وروسری عرفانموس می باشند.

قیمت شال و روسری عرفانموس

این برند هم همچون دو برند قبلی در حدود 200.000 تومان قیمت دارد.

جدیدترین طرح شال و روسری ایرانی

معرفی برند خلعت

برند خلعت معرفی کننده نقوش رنگی همراه با اشعار ایرانی می باشد که طراحان این برند سعی کرده اند یک خلاقیت خاص و ویژه از خود در طراحی شال و روسری داشته باشند و آن هم بهره گیری از اشعار ایرانی روی شال وروسری می باشد که توانسته علاقه مندان زیادی را جذب نماید مخصوصا جوانان. 

طرح‌های شال و روسری خلعت

گفتیم که ویژگی این برند ایرانی استفاده از اشعار ایرانی روی شال و روسری می باشد اشعار زیبا و پر احساسی همچون موارد زیر:

 • تا شقایق هست زندگی باید کرد
 • مرا خیال تو بی‌خیال عالم کرد
 • جانی و دلی ای دل و جانم همه تو
 • چه کنم تو مرا جان و جهانی
 • خوش‌تر از فکر می و جام چه خواهد بودن/ تا ببینم سرانجام چه خواهد بودن

معرفی برند طوبی آرتمیس

طوبی آرتمیس یک برند پوشاک الیاف طبیعی است. تولیدات این برند علاوه ‌بر شال و روسری شامل مانتو و کیف ‌و کفش هم می‌شود.

طرح‌های شال و روسری طوبی آرتمیس

شال و روسری طوبی آرتمیس از لحاظ نوع طرح‌ها به دو دسته زیر تقسیم بندی شده است

 1. طرح‌های سنتی ایرانی 
 2.  طرح‌های هنری خارجی

جدیدترین طرح شال و روسری ایرانی

در نهایت اینکه 

خب با برند شال و روسری ایرانی آشنا شدید و کمی هم درباره طرح و قیمت آن ها اطلاعات بدست آورده اید. اینها تنها چند نمونه از برندهای ایرانی باشند که در زمینه طراحی شال و روسری فعالیت دارند. امید است که توانسته باشیم با معرف این برندها به شما در انتخاب و خرید بهتر و راحتر شال و روسری کمک کرده باشیم.

سوالات مربوط به برند شال و روسری ایرانی
 1. کدام برند شال و روسری قیمت بالاتری دارد؟
  روسری و شال های ایرانی از آنجایی که دست دوز می باشند نمی توان قیمت واحد و مشخصی را برای آن ها مشخص کرد اما معمولا همه آنها در یک رنج قیمت می باشند و از 200 هزار تومان به بالا هستند.
 2. کدام یک از برندهای خلعت و آدور بهتر است؟
  هریک از این دو برند ایرانی شال و روسری کیفیت، ویژگی، طرح، رنگ و.. خاص خود را دارا می باشند و کاملا سلیقه ای استو ممکن است یک نفر از طرح و رنگ روسری های برند خلعت بیشتر از برند آدور خوشش بیاید و بلعکس
 3. شما هم در سایت خودتون از این روسری و شال های برند ایرانی دارید؟
  شما می توانید برای کسب اطلاع از موجودی شال وورسری ها از طریق سایت porove.com با ما در ارتباط باشید.