تمام خانم های ایرانی در کمد لباس های خود حدقل چند مدل مانتو دارند که آن ها را برای حضور در میهمانی و جشن های خاص کنار گذاشته اند. این مدل مانتوها در حقیقت همان مانتوهای مجلسی می باشند که از آن ها تنها در جاهای مهم و رسمی استفاده می شود و شما هرگز خانمی را نخواهید دید که با پوشیدن مانتو مجلسی بخواهد به فروشگاه برای خرید برود.

همانطور که در مطالب قبلی سایت پُرو هم اشاره کرده ایم خرید مانتو از مهم ترین خریدهای خانم های ایرانی می باشد زیرا که خانم های ایرانی از مانتو بیشتر از هر لباس دیگری استفاده می کنند.

اما اینکه هر مانتوی را نمی توان هر جایی استفاده کرد نکته مهمی است که خانم های ایرنی به آن توجه زیادی دارند. امروز می خواهیم به این مسئله بپردزایم که برای خرید مانتو مشکی مجلسی باید چه کار کنید و چه نکاتی را در نظر داشته باشید.

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

این روزها برخی از مانتوها هستند که برای حضور در مراسم و میهمانی های رسمی بیشتر از لباس های مجلسی طرفدار پیدا کرده اند و آن هم مانتوهای مجلسی هستند که در طرح ها و رنگ های مختلف بسیاری در فروشگاهای مانتو فروشی و بازار وجود دارند.

اما از میان تمام سبک و مدل مانتوهای مجلسی این مانتو مشکی مجلسی است که توانسته طرفداران بسیاری را جذب نماید.

مانتوهای مجلسی مدل های مختلف بسیار زیادی دارند که با توجه به سلیقه افراد مختلف طراحی و دوخته شده اند و به نوعی دست شما در انتخاب و خرید مانتو کامل باز می باشد.

مانتو مجلسی کار شده

 مدل های مختلف مانتو مجلسی

  • مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه
  • مانتو مجلسی گلدوزی شده
  • مانتو مجلسی جلو باز
  • مانتو مجلسی کار شده با مروارید و سنگ دوزی
  • مانتو مجلسی کار شده با گیپور و حریر
  • مانتو مجلسی نامزدی
  • مانتو مجلسی بلند مدلدار در بالا تنه
  • مانتو مشکی مجلسی

تمام مدل هایی که از مانتو مجلسی در متن بالا به آن ها اشاره کردیم مناسب مراسم و میهمان های خاصی می باشند و از میان آن ها شاید بتوان گفت تنها چند مدل هستند که می توانید به راحتی آن ها را با هر نوع لباس و تیپی که بخواهید ست کنید. یکی از آن ها مدل مانتو مشکی مجلسی می باشد که به راحتی قابل استفاده برای همه نوع مراسم و جشن می باشد و به همین خاطر است که اکثریت خانم های ایرانی هنگام خرید مانتو مجلسی رنگ مشکی آن را انتخاب می کنند تا به راحتی بتوانند با هر مدل و رنگ لباسی که می خواهند آن را ست کنند.

مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی مجلسی یکی از مانتوهایی است که علاوه بر جشن و میهمانی ها برای مراسم ختم و عزاداری هم از آن استفاده می شود. خانم های ایرنی دوست دارند که همیشه و در هر مراسمی زیبا و خوش تیپ نشان داده شوند برای همین برایشان هیچ فرقی ندارد که این مراسم برای جشن و پایکوبی می باشد یا مراسم عزاداری است. به همین خاطر به دنبال بهترین ها هستند تا همیشه ظاهری آراسته داشته باشند.

شما بری اینکه مانتو مشکی مجلسی که مد نظرتان است را خریداری کنید بیشتر به دنبال کدام سبک مانتو مجلسی هستید؟ ساده، کوتاه، بلند، کار شده و.....

ما در سایت پُرو به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک مانتو مشکی مجلسی مناسب هستید ابتدا به جنس پارچه آن دقت داشته باشید زیرا هر چه مانتو انتخابی شما از پارچه مرغوب تری دوخته شده باشد بدون شک عمر و دوام بیشتری دارد و شما با خیال راحتی میتوانید برای مدت زمان بیشتری از آن مانتو استفاده کنید.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

 

پارچه مناسب مانتو مجلسیپارچه مناسب مانتو مجلسی

 

مانتو جلو باز مجلسی


مانتو مجلسی

مانتو مجلسی