قبل از اینکه بخواهیم به سراغ معرفی بیشتر مانتو مجلسی گیپور برویم و شما را به خرید مانتو مجلسی از جنس پارچه گیپور تشویق کنیم لازم دانسته ایم که در ابتدا به چند نکته درباره پارچه گیپور اشاره داشته بشیم.

نکات لازم درباره پارچه گیپور

 • پارچه گیپور، پارچه ای است با الیاف ابریشم و پنبه ای
 • این پارچه برخلاف سایر پارچه ها همچون دانتل بسیار ضحیم می باشد
 • شکل توری شکلی که این پارچه ها دارند باعث شده که برای دوخت نیاز به آستر داشته باشید
 • از جمله پارچه هایی است که در دنیای مُداو فشن جایگاه بسیار خاصی دارد
 • پارچه گیپور قیمت مناسب تری نسبت به سایر پارچه مانتویی هایی مجلسی دارد

مانتو گیپور مجلسی بلند

سوالات مربوط به مانتو مجلسی گیپور

 1. مانتو گیپور را چطور می توان ست کرد؟
  ست کردن مانتو مجلسی از جنس گیپور نیاز به کمی دقت و سلیقه دارد که خوشبختانه خانم های ایرانی در امر سلیقه زبان زد می باشند. برای ست مانتو مجلسی گیپور  بهترین گزینه انتخاب شال و روسری ساتن همراه با کیف و کفش کاملا خانومانه می باشد.
 2. مانتو مجلسی گیپور مخصوص سن و سال خاصی است؟
  قطعا که خیر، مانتوهی گیپور بسیاری در بازار وجود دارند که دختر خانم های جوان می توانند انتخاب کرده و از آن برای حضور در میهمانی و جشن های کاملا رسمی و مهم استفاده کنند.
 3. مانتو گیپور مجلسی نسبت به سایر مانتوهای مجلسی گران تر است؟
  خوب باید بگوییم که پارچه هایی که برای دوخت و طراحی مانتوهای مجلسی مورد استفاده قرار میگیرند به مراتب قیمت آن ها نسبت به مانتوهای نخی گران تر می باشد. اما درباره مانتو مجلسی گیپور باید بگوییم که میتواند این موضوع متغییر باشد یعنی اگر  مانتو خریداری شده تمام گیپور باشد قیمت آن نسبت به مانتوهایی که تنها در بخش هایی از آن پارچه گیپور بهاکار برده شده است گران تر خواهد بود

مانتو گیپور

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که پارچه های گیپور از جمله پارچه های پرطرفدار برای انتخاب و خرید مانتو مجلسی می باشد.

خرید مانتو مجلسی گیپور شاید جزء اولین انتخاب خانم ها برای خرید نباشد اما بدون شک جزء سه گزینه اول برای انتخاب است.

از آنجایی که پارچه های گیپور نسبت به برخی از پارچه های مجلسی گران قیمت تر می باشند و اگر بخواهید مانتویی که انتخاب می کنید تمام گیپور باشد باعث می شود مانتو کمی سنگین شده و برای هر فصلی از سال مناسب نباشد. می توانید این سبک مانتو گیپور مجلسی را برای فصل سرد سال انتخاب کنید.

اما این مسئله دلیل نمی شود که شما خانم هایی که علاقه مند به خرید مانتو گیپور می باشید به دلیل مواردی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده یم از انتخاب خود پشیمان شوید.

شما می توانید به راحتی ترکیبی از گیپور و پارچه های دیگر را برای دوخت مانتو گیپور استفاده کنید در این صورت هم مانتو گیپور مورد علاقه خود را دارید و هم اینکه یک مانتو خنک و تابستانی.

مانتو گیپور دخترانه

ست کردن مانتو مجلسی گیپور

خب باید بگوییم که کمی این کار سخت می باشد زیرا اینکه بخواهید شلوار و کیف مناسبی را برای ست کردن با مانتو مجلسی گیپور در نظر بگیرید باید حساسیت نسبی از خود نشان دهید.

پس برای ست کردن مانتو مجلسی گیپور بهترین گزینه شال و روسری و کیف و کفش کاملا زنانه می باشد. مثلا شما می توانید یک روسری یا شال ساتن را با کیف و کفش زنانه شیک با مانتو گیپور خود ست کنید.

بنابراین با توجه به اینکه پارچه های گیپور از جمله پارچه های طرح دار مختلف می باشد جزء یکی از پرطرفدار ترین گزینه ها برای مانتو مجلسی است.

مانتو گیپور
جمع بندی

ما در سایت پُرو سعی کردیم به اختصار شما را با مانتو گیپور و آنچه که لازم است درباره پارچه های طرح گیپور و ست کردن مانتوهای مجلسی گیپور بدانید آشنا کنیم.

پارچه هایی که برای دوخت و طراحی مانتوهای مجلسی انتخاب می شوند نسبت به پارچه هایی همچون پارچه نخی و.. تفاوت های بسیاری دارند و باز هم از میان تمام پارچه های مجلسی برای مانتو باید به دنبال گزینه های با کیفیت تر بود.

پارچه گیپور از گزینه های مناسبی است که در چند سال اخیر برای دوخت و طراحی مانتو مجلسی توانسته است جایگاه مناسبی را برای خود بدست آورده و طرفداران زیادی را جذب نماید.

مانتو مجلسی گیپور از جمله گزینه های انتخابی خانم هایی است که دوست دارند در تمام مراسم ها و میهمانی هایی که شرکت می کنند استایل و تیپ آن ها زبان زد همه باشد.

اکثریت خانم ها مانتو مجلسی گیپور را برای مراسم های خاص همچون جشن عروسی و دید و بازدید عید نوروز انتخاب می کنند. ناگفته نماند که اکثریت مانتو مجلسی های مشکی که برای مراسم ترحیم طراحی و دوخته شده اند از جنس گیپور می باشند

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

  

مانتو مجلسی کوتاه

مانتو مجلسی کوتاه

  

مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی مجلسی

 

پارچه مناسب مانتو مجلسی

پارچه مناسب مانتو مجلسی