مانتو از مهمترین و اصلی ترین لباس های مورد استفاده بسیاری از خانم ها می باشد که این روزها توسط برندهای مختلف و با طرح های مختلفی دوخته و به بازار ارائه داده می شود.

مانتو در حقیقت نوعی لباس است که اندازه آن بلندتر از بلوز می باشد و کمی هم جنس آن با بلوز فرق دارد. مانتو در سبک ها و طرح های مختلف و برای مکان های مختلفی طراحی و دوخته می شوند تا خانم ها بتوانند با در نظر گرفتن نکاتی که نیاز است قبل از خرید مانتو بدانند مناسب ترین مانتویی که میخواهند به کمد لباس های خود اضافه کنند را تهیه کنند.

انواع مدل های مانتو

این روزها مدل های متنوع بسیاری از مانتوها را در ویترین فروشگاه ها مشاهده می کنید که هر یک از آن ها می توانند کاربردهای جداگانه ای برای شما داشته باشند. مهمترین مدل مانتوهایی که این روزها بیشترین مشتری را دارند عبارتند از:

 • مانتو مجلسی
 • مانتو اداری
 • مانتو اسپرت
 • مانتو کلاسیک

ما در این مطلب می خواهیم درباره مانتو مجلسی و خرید مانتو مجلسی ارزان بیشتر با شما صحبت کنیم.

انواع مانتو مجلسی

سوالات متداول 

 1. برای خرید مانتو مجلسی ارزان به چه نکاتی باید توجه کرد؟
  قبل از اینکه بخواهید مانتو مجلسی که در نظر دارید را خریداری کنید به این موضوع توجه داشته باشید که می خواهید از آن مانتو در چه موقعیت و مکانی استفاده کنید و بعد از آن برای خودتان مشخص کنید که منظور شما از کلمه ارازان چه چیز می باشد.
 2. از کجا مانتو مجلسی ارزن بخریم؟
  طبیعی است که خرید به صورت سنتی و حضوری دردسرهای خود را دارد و شاید اصلا شما حوصله شلوغی های خیابان و بازار را نداشته باشید. با توجه به اینکه  ما در عصر تکنولوژی زندگی میکنیم امکان خرید هر وسیله ای که بخواهیم به صورت آنلاین وجود دارد.. شما میتوانید بدون اینکه بخواهید بیرون از خانه بروید به سایت ها و ییج های مختلف فروش مانتو سر زده و مانتو مورد نظرتان را خریداری کنید.

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی سبکی از مدل ها مانتو است که از آن برای حضور در میهمانی ها و مراسم های رسمی استفاده می شود که با پارچه های مختلف و از جنس های مختلفی دوخته و طراحی می شوند. مانتوهای مجلسی خود دسته بندی های مختلفی دارند از جمله:

 1. مانتو مجلسی کتی
 2. منتو مجلسی گیپور
 3. مانتو مجلسی مشکی
 4. مانتو مجلسی جلو باز
 5. مانتو مجلسی بلند
 6. و...

مانتو مشکی مجلسی

خرید مانتو مجلسی ارزان

مانتو مجلسی این روزها طرفداران زیادی دارد چرا که کمی از دغدغه خانم ها را برای اینکه وقتی میخواهند به میهمانی بروند چه لباسی بپوشند را کم کرده است.

اما به جای آن دغدغه دیگری را به آنها داده است و آن هم این است که مانتو مجلسی ارزان را از کجا و چطور تهیه کنند؟!

داشتن حداقل یک مانتو مجلسی در کمد لباس خانم های خوش سلیقه و خوش پوش امری کاملا طبیعی می باشد.

 با توجه به اینکه این روزها برندهای زیادی روی کار آمده اند که اقدام به طراحی و دوخت مانتوهای مجلسی مختلف کرده اند کمی انتخاب برای خانم ها سخت شده است.

خب مسلما هر خانمی از عهده خرید مانتو با قیمت های بالا بر نمی آید اما دوست هم  ندارد که ظاهری ناآراسته داشته باشد. بنابراین به دنبال مناسب ترین مانتو مجلسی است که بتواند از عهده  هزینه خرید آن را نیز برآید.

برای اینکه شما بتوانید یک مانتو مجلسی مناسب با قیمت مناسب خریداری کنید باید به هر آنچه که درباره خرید مانتو نیاز است که بدانید آگاه باشید که مهم ترین آن ها آشنایی و شناخت کامل داشتن درباره آناتومی اندام می باشد.  

مانتو مجلسی مشکی

یکی از پر طرفدار ترین مدل های مانتو مجلسی، مانتو مجلسی مشکی می باشد که از جمله شیک ترین لباس ها و مانتوهای مجلسی به حساب می آید. قطعا که مانتو مجلسی مشکی از شیک ترین و زیباترین مدل های مانتو مجلسی می باشد . شما می توانید آن را در هر نوع مراسم و میهمانی که دعوت می شوید استفاده کنید.

مانتو مجلسی مشکی که در بازار امروزی وجود دارد در طرح های مختلفی دوخته و وارد بازار شده اند و توانسته اند طرفداران زیادی را نیز جذب نمایند.

مانتو مجلسی طرح گیپور

مانتو مجلسی با گیپور

از دیگر مدل های مانتو مجلسی که می توانید با قیمت مناسب آن را خریداری کنید و مانتو مجلسی گیپور می باشد که در زمان های قدیم هم از این جنس پارچه برای دوخت لباس های مجلسی زیاد استفاده می شده است.

با توجه به این موضوع که برای دوخت مانتوهی مجلسی از پارچه های مختلف زیادی استفاده می شود باید در نظر داشته باشید که کدام جنس پارچه مورد پسند شما می باشد. اینکه مانتو مجلسی که خریداری کرده اید تمام گیپور باشد بیشتر به شما می آید یا اینکه تنها بخش های از مانتو شما پارچه گیپور در آن به کار رفته باشد.

خب این نکته را هم نیاز است که درباره مانتو مجلسی گیپور بدانید که این روزها بیشتر در بخش ساق دست و شانه برای طراحی مانتو مجلسی از پارچه گیپور استفاده می شود که مانتو خیلی شلوغ به نظر نیاید و زیبایی خود را هم از دست ندهد.

پارچه های استفاده شده برای مانتو مجلسی 

یکی از مواردی که ذهن خانم ها را در زمان خرید مانتو مجلسی ارزان به سمت خود جذب می نماید این است که در دوخت مانتو از چه پارچه ای استفاده شده است؟

برای دوخت مانتوهای مجلسی این روزها بیشتر از پارچه هایی همچون کتان، نخ، ساتن و کرپ استفاده می شود که هر کدام از این پارچه ها در جایگاه خود بسیار شیک و جذاب می باشند و دوخت آن ها در مانتو بینظیر خواهد شد.

البته ظریف کاری هایی که روی پارچه ها برای دوخت مانتو مجلسی انجام می شود را هم نباید فراموش کنید. همین ظریف کارها می توانند زیبایی مانتو شما را صد چندان کنند.

مانتو مجلسی مناسب اندام
جمع بندی

برای اینکه بتوانید مانتو مجلسی که می خواهید را به قیمت مناسب خریداری کنید تمرکز خود را روی شناخت آناتومی اندامتان بیشتر کنید زیرا که مانتوهایی در سایزهای بزرگ به مراتب قیمتشان بیشتر از مدل مانتوهایی است که سایز پایین تری دارند و بیشتر مناسب خانم های لاغر اندام می باشد.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

مانتو مجلسی گیپور

مانتو مجلسی گیپور

مانتو مجلسی کوتاه

مانتو مجلسی کوتاه