هارمونی رنگ ها

با آشنایی کامل درباره رنگ ها و این که کدام رنگ به چهره شما می آید به راحتی می توانید مناسب ترین رنگ را برای خرید مانتو در فصل های مختلف سال انجام دهید.

بدون شک رنگ های روشن در فصل تابستان و رنگ های تیره در فصل زمستان بیشترین کاربرد را دارند.

سوالات مربوط به چه رنگ هایی برای مانتو تابستانی مناسب هستند؟

 1. رنگ های شاد تابستانی که برای انتخاب مانتو مناسب میباشند کدام رنگ ها هستند؟
  برای انتخاب رنگ مناسب مانتو در فصل تابستان که هم زیبایی خاصی را در استایل شما به وجود آورند و هم اینکه از شدت گرما کم کنند می توان به رنگ هایی همچون: سفید، نقره ای، زرد، نارنجی، قرمز، آبی روشن، سبز و... اشاره کرد.
 2. مناسب ترین رنگ برای مانتو فرم اداری چه رنگی است؟
  رنگ سورمه ای از رنگ های پرطرفدار و بهترین رنگ برای مانتوهای فرم اداری می باشد. همچنین شما می توانید ار زنگ های طوسی و مشکی نیز برای فرم اداری خود استفاده کنید.
 3. مانتو تابستانی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟
  مانتو تابستانی باید خنک بوده و از پارچه هایی که مناسب فصل می باشند دوخته شده باشند که مانع از جذب گرما در روزهای گرم تابستان شوند

مانتو تابستانی

رنگ مناسب مانتو تابستانی

 • رنگ سفید
 • رنگ نقره ای
 • رنگ نارنجی و زرد
 • رنگ قرمز
 • رنگ آبی روشن
 • رنگ سرخابی
 • رنگ سبز

رنگ سفید

اولین گزینه پیش روی شما برای خرید مانتو تابستانی رنگ سفید می باشد.

اگر فرض را بر این بگیریم که رنگ سفید این قابلیت را دارد تا دمای هوا را 100 درصد جذب نماید پس این قابلیت بین سایر رنگ های روشن بیشتر خواهد بود.

به همین خاطر است که می توان گفت انتخاب رنگ سفید برای مانتو در تابستان یک گزینه بسیار عالی می باشد زیرا مانع از این می شود که شما گرمای زیادی را تحمل کنید.

به خاطر داشته باشید که بدن شما این قابلیت را دارد تا به خودی خود تولید گرما کند. پس با انتخاب رنگ مناسب برای لباس و مانتو خود در فصل تابستان خیلی راحت می توانید این گرما را به بیرون انتقال دهید.

از دیگر ویژگی هایی که رنگ سفید دارد این است که می توانید آن را با هر رنگی که مد نظر دارید به راحتی ست کنید. ترکیب رنگ سفید با رنگ های تند تابستانی یک ست بسیار جذاب خواهد شد.

مانتو سفید مناسب فصل تابستان

رنگ نقره ای

گزینه بعدی که میخواهیم در سایت پُرو به شما معرفی کنیم، رنگ نقره ای می باشد.

از آنجایی که رنگ نقره ای به رنگ سفید تا حدودی نزدیک می باشد دومین گزینه مناسب برای روزهای گرم تابستان می باشد. البته این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که حتما لزومی ندارد شما مانتو و لباس نقره ای انتخاب کنید. شما می توانید از رنگ نقره ای برای شال، روسری خود استفاده کنید.

رنگ نقره ای را می توانید در کنار رنگ هایی همچون، سفید، مشکی و آبی استفاده کنید و استایل خاص و جذابی را برای خود به وجود آورید.

رنگ نارنجی و زرد

جذاب ترین رنگ روزهای گرم که به جرات میتوان گفت طرفداران زیادی هم دارد رنگ نارنجی و زرد می باشد. حال می توان این دو رنگ جذاب را به صورت ترکیبی استفاده کرد یا جدا. این دیگه بسته به سلیقه خود شما دارد.

رنگ نارنجی و زرد شما را یاد چه چیز می اندازد؟ درست حدس زدید. این دو رنگ نمادی از خورشید می باشند که حس سرزندگی و نشاط را در انسان به وجود می آورند.

از آنجایی که این دو رنگ از جمله رنگ های انرژی بخش می باشند پس انتخاب آن ها به عنوان مانتو در فصل تابستان می تواند گزینه مناسبی باشد که شما یک روز پر از نشاط را اغاز کنید.

در استفاده از این دو رنگ  حتما لازم نیست تمام استایل خود را زرد یا نارنجی انتخاب کنید، یک اکسسوری نارنجی یا کفش زرد کافیست تا استایل شما را زیبا و تابستانه کند.

رنگ شاد برای مانتو تابستانی

رنگ قرمز

از رنگ های گرم تابستانی که میتواند جزء گزینه های انتخابی شما برای پیدا کردن پاسخ این سوال که چه رنگ هایی برای مانتو تابستانی مناسب هستند؟ میتوانیم به رنگ قرمز اشاره کنیم.

رنگ قرمز از جمله رنگ هایی می باشد که یادآور حس خوب بوده و شما با انتخاب این رنگ برای مانتو و لباس خود می توانید حس خوبتان را به دیگران نیز انتقال دهید.

رنگ قرمز ضربان قلب شما را بالا می برد و گزینه مناسبی است برای اینکه در محیط های تفریحی تابستانی از آن استفاده کنید. زمانیکه رنگ قرمز را با رنگ سفید ترکیب کنید شک نداشته باشید بی نظیر ترین ترکیب ست تابستانی را برای خود ساخته اید که جذابیت بسیار زیادی دارد.

رنگ آبی روشن

از رنگ های آرامش بخش می توان به آبی روشن اشاره کرد. این رنگ  حس معنوی و امنیت را با خود به همراه دارد.

آبی روشن را می توانید با رنگ هایی همچون سفید، سرمه ای و صورتی ترکیب کرده و زیبایی خاصی را در استایل خود به وجود آورید.

مانتو تابستانی جلو باز

رنگ سرخابی

رنگ سرخابی در حقیقت همان رنگ صورتی پررنگ می باشد که بسیار جذاب است. شما می توانید برای اینکه با انتخاب این رنگ زیاد به چشم نیایید، رنگ سرخابی را با رنگ سفید، آبی کاربنی و صورتی ترکیب کنید.

رنگ سبز

رنگ سبز نماد طبیعت و آرامش ذهن می باشد که به راحتی می توانید آن را با رنگ هایی همچون لیمویی، سفید و نارنجی هماهنگ کنید و ست بسیار جذابی برای خود در فصل تابستان فراهم کنید.

مانتو نخی مناسب تابستان
جمع بندی

با هارمونی رنگ های آشنا شدید و دیگر به راحتی خواهید توانست رنگ مناسب برای مانتوهای تابستانی خود را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

انتخاب رنگ مانتو

انتخاب رنگ مانتو

انتخاب رنگ مناسب مانتو فرم اداری