سایت پُرو قصد دارد در این مطلب شما خانمهای ایرانی عزیز راهنمایی کند تا بهتر و راحتر بتوانید از قیمت مانتو مجلسی مشکی مطلع شده و خرید مانتو خود را بهتر و با تصمیم گیری درست تری انجام دهید.

مدل های مختلف مانتو مجلسی مشکی

سوالات مربوط به مانتو قرمز را با شال و روسری چه رنگی ست کنیم؟؟

 1. چه مواردی در قیمت خرید مانتو تاثیر دارند؟
  مواردی که می توانند روی قیمت خرید مانتو تاثیر گذار باشند عبارتند از: جنس پارچه مانتو، مدل و طرح مانتو، رنگ مانتو، سایز مانتو و فصل خرید مانتو
 2. مانتو مجلسی به چه مانتوهایی گفته می شود؟
  مانتو مجلسی به مانتوهای پرزرق و برق گفته می شود که اکثریت آن ها با پارچه های گیپور طراحی و دوخته شده اند. مانتوهایی صاف و بدون چروک
 3.  رنگ مناسب برای مانتو مجلسی چه رنگی می باشد؟
  رنگ مشکی مناسب ترین رنگ برای خرید مانتو مجلسی می باشد زیرا هم می توان آن را با سایر رنگ ها ست کرد و هم یک جذابیت خاصی دارد.

مانتو مجلسی مشکی بلند

قیمت خرید مانتو

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید مانتو دقت زیادی به آن می شود قیمت مانتو می باشد. اینکه شما بخواهید مانتوی مناسبی را برای محیط کارتان خریداری کنید یا اینکه برای مراسم خاص و میهمانی های رسمی قصد خرید مانتو را داشته باشید طبیعتا باید هزینه های متفاوت را پرداخت کنید.

مثلا برای خرید مانتو فرم اداری شما کمترین هزینه ای که پرداخت می کنید می توانند تقریبا 250 هزار تومان باشد. اما بدون شک با این هزینه نمی توانید مانتو مجلسی را بخرید و باید هزینه ای تقریبا دو برابر آن بابت خرید مانتو مجلسی پرداخت کنید.

نکته دیگری که در قیمت خرید مانتو می تواند تاثیر گذار باشد رنگ آن می باشد. دقیقا مثل خرید خودرو که با توجه به رنگی که انتخاب می کنید قیمت کمتر و بیشتر می شود. قیمت مانتو هم به همین شکل است مثلا  قیمت مانتو مجلسی مشکی ممکن است کمی از قیمت خرید مانتو  مجلسی صورتی بیشتر باشد.

چرا که مانتو مجلسی مشکی بیشترین کاربرد و بیشترین طرفدار را دارد. البته نباید فراموش کنید که در قیمت خرید هر نوع مانتویی که انتخاب می کنید سایز، جنس پارچه و مدل های آن ها نیز می توانند تاثیر گذار باشند.

مانتو مجلسی کوتاه

دوخت مانتو مجلسی مشکی

خب سوالی که برای بیشتر خانم ها در زمان خرید مانتو به وجود می آید این است که اگر مانتو مورد نظرشان را آماده خریداری کنند هزینه آن برایشان به صرفه تر خواهد بود یا اینکه بخواهند آن مانتو را بدوزند؟!

خب باید بگوییم که این مسئله هم باز بسته به مدل مانتویی دارید که شما می خواهید آن را آماده بخرید و یا بدوزید. مثلا برای دوخت مانتو مجلسی مزیتی که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم این است که همان سبک و مدلی که خودتان در نظر دارید را می توانید با خیاط خود در میان گذاشته و مناسب ترین پارچه را برای دوخت آن تهیه کنید تا بتوانید مانتو مجلسی مناسب با سایز و سلیقه خودتان داشته باشید.

در این شرایط دیگر دغدغه این را ندارید که مانتو مجلسی که خریداری کرده اید سرشانه هایش آن زیبایی که باید داشته باشند را در تن شما ندارند و یا اینکه زیاد به تن شما گشاد یا تنگ می باشد. البته تنگی و گشادی مانتو از مواردی هستند که باید در زمان خرید مانتو آماده به آن دقت زیادی داشته باشید.

پارچه مناسب مانتو مجلسی مشکی

نکات مهم برای نحوه پوشیدن منتو مجلسی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید پوشیدن مانتو مجلسی مشکی به اندازه قیمت مانتو مجلسی مشکی دارای اهمیت بوده و نیاز دارد که در زمان پوشیدن آن به چند نکته توجه داشته باشید.

 • در صورتیکه مانتو مجلسی بلند را انتخاب کرده اید برای ست کردن آن نیاز است که کفش پاشنه بلند استفاده کنید  تا زیبایی مانتو به خوبی به چشم آید
 • فرم بدن خود را در زمان خرید یا دوخت مانتو مجلسی در نظر داشته باشید و مانتو مناسب فرم بدن خود انتخاب کنید.
 • شما می توانید مانتو مجلسی مشکی خود را با هر کیف و کفشی در طرح ها و رنگ های مختلف ست کنید.
 • نحوه شستن مانتو مجلسی مشکی بسیار مهم می باشد و باید این مسئله را جدی بگیرید تا آسیبی به باف پارچه مانتو شما وارد نشود.

مانتو کیپور مجلسی مشکی

جمع بندی

با توجه به جنس پارچه، مدل، فصلی که میخواهید مانتو مجلسی خریداری کنید قیمت آن را باید در نظر داشته باشیدو مثلا قیمت خرید مانتو مجلسی مشکی مناسب فصل تابستان در خود فصل تابستان به مراتب گرانتر از حراج هایی است که در اواخر فصل پاییز برای این سبک مانتوهای مجلسی گذاشته می شود.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

مانتو مجلسی ارزان

مانتو مجلسی ارزان

مانتو مشکی مجلسی

مانتو مشکی مجلسی