قبل از این که بخواهیم به شما خانم های شیک پوش کمک کنیم تا ست مناسب شلوار پارچه ای و مانتو خود را به راحتی انتخاب کنید اول از همه اشاره ای به انواع شلوار پارچه ای خواهیم کرد و سپس تک به تک به شما خواهیم گفت که با هر شلوار پارچه ای چه مانتو را بپوشید بهتر است.

ست مانتو و  انواع شلوار پارچه ای

انواع شلوار پارچه ای

  • شلوار پارچه ای گل دار
  • شلوار پارچه‌ ای پلیسه
  • شلوار پارچه‌ ای گشاد
  • شلوار پارچه‌ ای قد 90
  • شلوار پارچه‌ ای چاک‌دار
  • شلوار پارچه‌ ای اسلش
  • شلوار پارچه‌ ای سرهمی
  • شلوار پارچه‌ ای بگی
  • شلوار پارچه ای فاق بلند

چه مانتویی به شلوار پارچه ای میاد؟

با انواع شلوارهای پارچه ای آشنا شدید اما نحوه ست کردن آن ها را با مانتو مناسب نمی دانید.

اغلب موارد ست کردن شلوار پارچه ای با مانتو کار سخت و زمان بری به حساب می آید و شاید در نگاه اول اینگونه به نظر آید که شلوار پارچه ای که انتخاب کرده اید زیبا نیست و تیپ شما را خراب کرده است.

این دغدغه ی است که در روزهای گرم تابستان اغلب خانم ها با آن درگیر می باشند. خب طبیعی است که خانم ها دوست دارند در این فصل گرم سال هم استایل زیبای خود را حفظ کنند و هم لباسی بپوشند که باعث گرم شدن بیشتر آن ها در تابستان نشود. در واقع یک ست کاملا خنک و شیک می خواهند.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر تا به امروز شلوارهای پارچه ای که در داخل کمد لباس هایتان دارید را استفاده نکرده اید الان دیگر وقتش رسیده است که آن ها را از کمد خارج کرده و با مانتو مناسب آن ها را ست کرده و در این فصل گرم از آن ها استفاده کنید.

قطعا که نمی دانید چه مانتویی به شلوار پارچه ای میاد؟ این اصلا جای هیچگونه نگرانی ندارد. چرا که ما به شما در انتخاب و ست مناسب مانتو و شلوار پارچه ای کمک خواهیم کرد.

ست مانتو وشلوار پارچه ای گلدار

ست شلوار پارچه ای گل دار با مانتو ساده

اولین شلوار پارچه ای خنکی که نسبتا در این روزهای گرم سال طرفداران خاصی دارد شلوار پارچه ای گل دار می باشد.شاید با خودتان بگویید که ست کردن این شلوار با مانتو کار سخت و ریسک پذیری می باشد و نمی دانید که در زمان خرید مانتو برای ست کردن آن چه سبک مانتویی مناسب است؟

اما باید به شما بگوییم که ست این سبک شلوار کار خیلی سختی هم نیست و به راحتی می توانید با یک مانتو نسبتا گشاد و یا شومیزهای جلو بسته سفید رنگ که قد آن تا روی زانو باشد یک ست بسیار زیبا و مناسب برای فصل تابستان است.

ست مانتو کوتاه با شلوار پارچه ی پلیسه

ار پرطرفدار ترین شلوارهای خنک و شیک در فصل تابستان شلوار های پلیسه دار می باشند که ست کردن آن ها کار سختی نیست و می توانید با مانتوهای جلو باز یا مانتوهای کوتاه یک ست کامل برای خود داشته باشید. مانتویی که برای ست کردن با این مدل شلوارهای پارچه ی انتخاب می کنید نباید خیلی قدشان بلند باشد زیرا زیبایی و جلوه خود را از دست می دهند 

ست مانتو و شلوار پلیسه

شلوار پارچه ی گشاد با مانتوهای کوتاه و بلند

همیشه هم که نمی توان با هر مدل مانتو شلوارهای جین و جذب پوشید بعضی مواقع تنوع هم لازم است. مخصوصا در فصل تابستان که هوا گرم است و اکثریت خانم ها عادت دارند که هر روز لباس های خود را عوض کنند و به دنبال لباس های خنک و مناسب می باشند.

شلوارهای جین و جذب در اثر شسته شدن زیاد بافت های خود را از دست خواهند داد و دیگر آن زیبایی اولیه را طبیعتا نخواهند داشت. بنابراین اصلا مقرون به صرفه نیست که مدام در فصل گرم سال بخواهیم از این سبک شلوارها استفاده کرده و مدام آن را بشوییم.

یک انتخاب مناسب در کنار این شلوارها استفاده کردن از شلوارهای پارچه ای گشاد می باشد. شما می توانید در کنار شلوارهای جین و جذبی که دارید از مدل های مختلف شلوار پارچه ای گشاد هم استفاده کنید و آن را با مانتو مناسب آن ست کنید.

می توانید شلوار پارچه ای گشاد را با مانتوهای بلند ست کنید و مانتو شلوار خود را می توانید طرحدار هم انتخاب کنید و یا اینکه مانتو های کوتاهی که خیلی هم قد آن ها بالای زانو نباشد را برای ست کردن با این مدل شلوار انتخاب کنید.

ست مانتو و شلوار پارچه ای گشاد

شلوار پارچه‌ ای قد 90

شلوار قد 90 یا برمودا  از جمله شلوارهایی هستند که همه کاره می باشند. برای ست مانتو این شلوارها نگرانی نداشته باشید مانتو کتی چرم، جیر و اسنیکرز از جمله مانتوهایی هستند که به راحتی می توانید آن را با شلور قد 90 ست کنید.  حتی می توانید در فصل های خنک و سرد سال نیز آن را با اُور کت، بارانی های بلند جلوباز یا حتی سوئیشرت ست کنید.

شلوار پارچه‌ ای چاک‌دار

مدل شلوار پارچه ای دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم و بگوییم که چه مانتویی به شلوار پارچه ای میاد؟ شلوارهای پارچه ای چاک دار می باشند که انتخاب مانتو مناسب برای این مدل شلوارها، مانتوهای سنتی می باشند. مانتوهای سنتی که در قسمت کنار و یا جلو چاک دار می باشند

ست مانتو و شلوار پارچه ای قد 90

مانتو اسپرت با شلوار پارچه‌ ای اسلش

امروزه شلوارهای اسلش طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و به نوعی این سبک شلوارها از جمله شلوارهای پارچه ای می باشد که خیلی پرفروش شده اند.

درست است که این مدل شلوارها رسمی نیستند اما می توانید آن را به گونه ای ست کنید که در موقعیت و مکان های رسمی هم بتوانید از آن ها استفاده کنید.

مانتوهای اسپرت گزینه های مناسبی برای ست کردن این مدل شلوارها می باشند. مثلا می توانید شلوار اسلش را با انواع سوییشرت‌های ورزشی یا کلاه‌دار، هودی، کت‌های جین یا چرم ست کنید. 

ست مانتو و شلوار پارچه ای سرهمی

شلوار پارچه‌ ای سرهمی 

قطعا پیراهن های ساحلی که فرم دامن و شلوار شکلی دارند را دیده اید. به این مدل لباس ها، لباس های سرهمی گفته می شود که هم پایین تنه آن ها فرم دامن دارد و هم فرم شلوار و هر دو مدل انتخاب خوبی برای فصل تابستان می باشند که می توانید به راحتی آن ها را با مانتوهای بلند جلو باز یا مانتوهای کوتاه جلو باز ست کنید همچنین می توانید شلوار پارچه ای سرهمی را با تیشرت های اسپرت ست کنید.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید


  

ست مانتو و دامن

         ست کردن مانتو جین             مانتو دخترانه