محصولات جدید!!

بایگانی نوشته‌ها


ترکیب رنگ لباس مناسب فصل زمستان

ترکیب رنگ لباس مناسب فصل زمستان

خیلی از شما دوستان عزیز استایل برایتان اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال راهی هستید تا استایل جذاب و زیبایی داشته باشید. این امر کاملا طبیعی است. اما مسئله مهمی که نباید آن را فراموش کنید این است که شیک پوشی یکی از نکاتی است که باید در آن انتخاب رنگ های مناسب را در نظر داشته باشید. با آشنایی بهتر درباره آناتومی و قانون رنگ ها به راحتی می توانید ترکیب رنگ لباس مناسب فصل زمستان امسال خود را آماده کنید.

با کتانی سفید چی بپوشیم؟

با کتانی سفید چی بپوشیم؟

کتونی سفید از جمله کفش هایی است که طرفداران زیادی دارد که دوست دارند در تمام استایل های خود از آن استفاده کنند. ما امروز می خواهیم به شما دوستان عزیز  کمک کنیم تا پاسخ این سوال که با کتونی سفید چی بپوشیم؟ را به راحتی بدست آورید.

بوت اسکیمویی

بوت اسکیمویی

بوت های زنانه و مردانه بسیار زیادی در بازار موجود می باشند که برای سلیقه های مختلف طراحی شده اند. از میان تنوع بوت های موجود در بازار چند سالی می شود که بوت اسکیمویی طرفدارارن بسیار زیادی را بدست آورده است.

کفش مناسب برای شلوار پارچه ای زنانه

کفش مناسب برای شلوار پارچه ای زنانه

شما دوستان عزیزی که دوست دارید در استایل های خود از شلوراهای پارچه ای استفاده کنید تا چه اندازه درباره کفش مناسب برای شلوار پارچه ای زنانه اطلاعات دارید؟ با شلوارهای پارچه ای کفش های پاشنه دار زیباتر می شوند یا کفش های کالج و تخت؟!

تیپ زمستانی دخترانه

تیپ زمستانی دخترانه

یکی از تیپ های جذاب که طرفدارهای زیادی دارد تیپ زمستانی دخترانه می باشد. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که برای فرا رسیدن زمستان لحظه شماری می کردید و حالا که زمستان از راه رسیده است می خواهید زیباترین لباس های زمستانی را به تن کنید و تیپ جذابی داشته باشید.

پُرُوِمگ : مجله ی مد و سبک زندگی پُرُوِ
هر روز توی پُرُوِمگ میتونی جدیدترین اخبار و اطلاعات در مورد مد ، استایل و هنرمندان رو بخونی و تازه از کلی خبر و رخداد مهم دیگه که توی دنیا اتفاق میوفته باخبر بشی و یه عالمه چیز جدید یاد بگیری . ما توی پُرُوِمگ طرحها و مدلهای جدید لباس رو بررسی میکنیم و طراحهای مختلف ایران و جهان رو معرفی و نقد میکنیم . شما هم میتونید مطالبتون رو برامون بفرستید تا بعد از بررسی منتشر کنیم . برای اینکه عضو خانواده نویسندگان پُرُوِ باشی کافیه دکمه زیر رو فشار بدی :) اگر هم طراح لباس یا اکسسوری هستی یا به این رشته علاقه داری میتونی طرحها یا کاراتو برامون بفرستی تا معرفی کنیم .
ارسال مطلب
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...