محصولات جدید!!

پُرُوِمگ ؛ جدیدترینهای مد و استایل


پارچه مناسب مانتو مجلسی

پارچه مناسب مانتو مجلسی

برای خرید مانتو مجلسی به یاد داشته باشید که به جنس پارچه آن دقت داشته باشید و اگر قصد دارید که مانتو مجلسی را خودتان بدوزید اطلاعات لازم را درباره پارچه مناسب مانتو مجلسی داشته باشید تا بتوانید مانتو دلخواهتان را بدوزید.

پارچه مناسب مانتو بهاری

پارچه مناسب مانتو بهاری

اینکه در فصل های گرم سل مانند بهار و تابستان چه سبک مانتویی را باید انتخاب کرد نیاز به این دارد که ابتدا بدانید پارچه مناسب مانتو بهاری و تابستانی چه پارچه هایی می باشند و با توجه به نوع پارچه مانتو برای خرید آن اقدام کنید.

انتخاب مانتو برای خانم های قد بلند

انتخاب مانتو برای خانم های قد بلند

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان خرید مانتو یا هر لباس دیگری به آن توجه داشته باشید سایز و اندام شما می باشد. وقتی با توجه به اندامی که دارید مانتو لباس مورد نظر خود را خریداری کنید شک نداشته باشید هرگز از انتخابی که کرده اید پشیمان نخواهید شد.

مانتو مناسب پوست های معمولی

مانتو مناسب پوست های معمولی

از جمله رازهای زیبایی در هر فردی که در شیک پوش بودن آن ها نقش مهمی دارد ویژگی های ظاهری افراد میباشد. ویژگی ظاهری همچون رنگ پوست. خانم های بسیاری هستند که بدون در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری و رنگ پوست خود اقدام به خرید و انتخاب لباس هایشان  میکنند که متاسقانه برخی از آن ها بلافاصله از انتخاب خود پشیمان میشوند.

انتخاب و خرید مانتو بر اساس سن

انتخاب و خرید مانتو بر اساس سن

از مهم ترین لباس هایی که برای خانم ها و دختر خانم ها می توان به آن اشاره کرد که تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری آن ها دارد مانتو و مدل های مختلف مانتو می باشد.پس باید برای خرید مانتو به فرم اندام، رنگ پوست و ویژگی های ظاهری خود بسیار توجه داشته باشید.

خرید مانتو برای افرادی که شانه های پهن دارند

خرید مانتو برای افرادی که شانه های پهن دارند

همیشه خرید مانتو برای خانم های شیک پوش کار سخت و دشواری است. اینکه چطور می توانید مانتو مناسبی را که هم زیبایی خود را داشته باشد و هم مناسب اندام شما باشد را خریداری کنید نیاز به راهنمایی هایی دارد که ما آنها را در اختیارشما قرار خواهیم داد.

رنگ مناسب مانتو اداری

رنگ مناسب مانتو اداری

برای خرید مانتو فرم اداری باید رنگ هایی را انتخاب کنید که در عین سنگینی موجب کسالد در شما نشوند و برایتان تکراری نباشند. ما به شما کمک خواهیم کرد تا رنگ مناسب مانتو اداری خود را راحت تر انتخاب کنید.

پُرُوِمگ : مجله ی مد و سبک زندگی پُرُوِ
هر روز توی پُرُوِمگ میتونی جدیدترین اخبار و اطلاعات در مورد مد ، استایل و هنرمندان رو بخونی و تازه از کلی خبر و رخداد مهم دیگه که توی دنیا اتفاق میوفته باخبر بشی و یه عالمه چیز جدید یاد بگیری . ما توی پُرُوِمگ طرحها و مدلهای جدید لباس رو بررسی میکنیم و طراحهای مختلف ایران و جهان رو معرفی و نقد میکنیم . شما هم میتونید مطالبتون رو برامون بفرستید تا بعد از بررسی منتشر کنیم . برای اینکه عضو خانواده نویسندگان پُرُوِ باشی کافیه دکمه زیر رو فشار بدی :) اگر هم طراح لباس یا اکسسوری هستی یا به این رشته علاقه داری میتونی طرحها یا کاراتو برامون بفرستی تا معرفی کنیم .
ارسال مطلب
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...